18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarah Lezito - damskie stunty w najlepszym wykonaniu

Baza • 2011-10-26, 14:09
Więc na wstępie powiem, ze wk***ia mnie niezmiernie jak czytam niektóre komentarze na temat stuntu tu na sadolu, więc postanowiłem trochę podrzucić tutaj klipów różnych z całego świata, które w środowisku naprawdę robią wrażenie. Co by nie było samych gleb czy czegoś tam. Sam prowadzę bloga (mini portal) o stuncie, który był tu już nawet przez kogoś cytowany przy okazji pisania o stunterze13.

Na pierwszy rzut Sarah Lezito, czyli 18 latka z Francji nak***iająca naprawdę grube stunty, których nie powstydził by sie nie jeden facet. Tak naprawdę tylko jedna laska ze stanów dorównuje jej z poziomem, reszta pań mimo, że lata fajnie, jest jeszcze dalekooo z jazdą.


Wiochmen

2011-10-27, 18:41
na koncu sie wyjabala

ahahahahahahhaahhahahahaha glupia dzida

PanAndrzej

2011-10-27, 20:41
No fajnie jeździ. A ta nasza Ewa Pieniakowska czy jak jej tam to mało coś umie. Widziałem jej przejazd na Extreme Day w Rzeszowie i jakoś tak... bez polotu i emocji. Nie dość że mały zasób trików to wszystkie tak wolno i jakby bez pewności wykonywała. Ale to tylko moje subiektywne odczucie...

Perel

2011-10-27, 20:41
Oglądam i się zastanawiam gdzie te damskie suty i po półtorej minuty się zorientowałem że źle przeczytałem tytuł. Eh :-/

trojanek16

2011-10-27, 20:48
dałbym piwo, gdyby była w bikini :p

tomeksg

2011-10-27, 21:11
Matu

twoja matke tez

Pawciosl

2011-10-27, 21:17
Na pewno ma penisa :roll: