18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

San Francisco zamienione w Gotham City

Coliber • 2013-11-17, 15:29
15 listopada San Francisco zamieniło się w Gotham City.
Wszystko z powodu 5-letniego Milesa Scotta, u którego w wieku 18 miesięcy została zdiagnozowana białaczka, z którą walczył do czerwca tego roku, a która obecnie jest w fazie remisji.

Jego wielkie marzenie by stać się superbohaterem zostało spełnione przez Make-A-Wish Foundation, zajmującą się spełnianiem marzeń zmagających się ze śmiertelnymi chorobami dzieci.
Całe przedsięwzięcie przypominało wręcz wojskową operację, wzięło w nim udział ponad 7000 wolontariuszy, a Milesa dopingowali m. in. DC Comics, Warner Bros, Graham Nolan i Barack Obama







Miles jechał z rodzicami do San Francisco przekonany że jadą tylko odebrać jego kostium, gdy szef miejskiej policji nadał prośbę o pomoc zwracając się do "Batkid'a".
Otoczony eskortą policji i wiwatujące tłumy, Batkid

rozbroił bombę ratując damę w opresji




pomógł w aresztowaniu Riddlera rabującego bank




oraz Pingwina który porwał maskotkę miasta.




W akcji brali udział funkcjonariusze policji, a po wszystkim Milesowi klucz do miasta przekazał burmistrz San Francisco Ed Lee




a jego wyczyny zostały opisane w spreparowanym numerze "Gotham City Chronicle"










Źródła: http://hatak.pl/artykuly/wideo-batkid-chwyta-za-serce-tlumy-i-ratuje-san-francisco

http://www.theguardian.com/world/2013/nov/15/batkid-san-francisco-charity-make-wish

http://news.yahoo.com/batkid-fighting-crime-san-francisco-195045807.html

Dranzes

2013-11-19, 01:04
co z tego i tak umrze

Nebrot

2013-11-19, 01:05
Jakie bad boye z Was z tymi komentami, fak je.

Cytat:

Wszystkim prześmiewcom życzę z całego serca dziecka chorego na ciężką do uleczeani chorobę ;)



popieram.

A dla fundacji Make-A-Wish i mieszkanców SF wielki szacun.

De...........ct

2013-11-19, 03:22
-Mamo umiem już wiązać buciki!
-co z tego? i tak masz raka i umrzesz

hehe

Macary

2013-11-19, 05:59
Coś takiego przywraca mi wiarę w ludzi. j***ć, że to sadistic.
Widać, że jest jeszcze w nas dobro i chęć pomocy innym, i nieważne jaki to kraj.

Macias17

2013-11-19, 09:43
I k***a skąd oni maja czas i pieniądze na takie akcje a ja zapie**alam od 9 do 21, 6 dni w tygodniu...

konował

2013-11-19, 11:07
@up zarabiasz chociaż przyzwoicie czy jebiesz jak niewolnik za psi ch*j ???

ja_jestem

2013-11-19, 13:52
Wszystko fajnie, dzieciak mial zabawe, ludzie mu dopingowali, ale zaloze sie ze gdzies tam organizator tego eventu smieje sie i liczy kase, tak jak to bylo z tym Kony 2012.

LaChupacabra

2013-11-19, 16:29
avalanch napisał/a:

Wszystkim prześmiewcom życzę z całego serca dziecka chorego na ciężką do uleczeani chorobę ;)


A czy Tobie ktoś tutaj życzy cokolwiek złego? Czy ktokolwiek tym bardziej życzy Twoim dzieciom coś złego? Czy ty w ogóle masz dzieci imbecylu?
Nikt nikomu nie życzy choroby ani śmierci, zwłaszcza dzieciom więc Ty też nikomu nie życz co tobie niemiłe, a to jest sadistic.pl - Codzienna dawka CZARNEGO HUMORU i jeśli nie umiesz go dostrzec to proszę cię kulturalnie: wypie**alaj stąd!