18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samsung GALAXY S - gorilla kurwa glass

Gryps44 • 2012-01-18, 18:08
Ładnie zaprezentowana wytrzymałość "ESKI".


Mam Galaxy ACE, też ma niby Gorilla Glass ale jakoś mi się szmaciarz porysował w kieszeni ;/ ehh... chyba mam klucze ze stopu złota z tytanem ;] (Tak IronMan miał z tego kombinezon)

leszek1987

2012-01-18, 18:18
pewnie mu się zaciął i serwis bym za daleko

Marian Wierny-Kibic

2012-01-18, 18:29
Kolejny burżuj, który może sobie pozwolić na niszczenie telefonu... Człowieku, w łeb się tym młotem walnij!

Nabs

2012-01-18, 18:38
hehe a hejterzy mówią że samsung robi trzeszczące i pękające telefony.. Dla porównania tylko jedno uderzenie w 4 razy droższy telefon od apple, w którym jak producent pisze, użył szkła, z przedniej szyby bojowych śmigłowców wojskowych.. A o to jak takie szkło wygląda w praktyce:



Zajebista jakość za 4 tysiące papierów.. A ludzie to kupują jak idioci..

sm...........ka

2012-01-18, 18:46
@Nabs
To nie jest iPhone 4g tylko jakaś szmatława chińska podróbka
Wiem bo sam mam i wiem jak wygląda obudowa jak i sam interfejs.

Fakerę

2012-01-18, 18:47
@Nabs Nie wiem czy zauważyłeś jak chłopak odwrócił ten niby ''iphone4'' to mega kiepska podróbka czyli chiński ''phone'' ;) pozdrawiam...

_R...........s_

2012-01-18, 19:02
@upy ich*j też chciał stosować gorilla glass, ale jak twierdzi ejpel wytwórcy tegoż szkła zażądali podobno zbyt dużo, ciekawe stwierdzenie jak producenta telefonów, których cena jest kilka razy większa, niż u konkurentów o podobnych parametrach. Dlatego też ajfony są znacznie bardziej podatne na uszkodzenia niż telefony konkurencji.
Poza tym na youtube można znaleźć kilka testów wytrzymałości badziewia od japka i prawdziwych telefonów kosztujących kilka razy mniej, lecz o podobnych osiągach. Idick 4 (ten cały szklany) naprawdę jest bardzo podatny na uszkodzenia.
A tutaj taki przykładowe porównanie:

sebrycz

2012-01-18, 19:05
No spoko jak taki jest cwaniak niech położy telefon na twardym podłożu!!!Odrazu poleciałby do taty z płaczem że trzeba mu nowy telefonik kupić!!!Bambry j***ne!!!

Nabs

2012-01-18, 19:09
preddy napisał/a:

@Nabs
To nie jest iPhone 4g tylko jakaś szmatława chińska podróbka
Wiem bo sam mam i wiem jak wygląda obudowa jak i sam interfejs.



W dupie byłeś, gówno masz. Apple nie ma w swojej ofercie iphone 4g, jak już to 4s. Sam pewnie idioto nie wiesz co masz.. Macie tutaj j***ne niedowiarki kolejny test, nie młotkiem, upadek na ziemie, z wysokości w jakiej byś trzymał, z jednoczesnym porównaniem do innych telefonów:



Kumpel również miał tą tandetę za 4 tysiące papierów. Raz mu tylko upadła w łazience i do wyj***nia. Jesteście idiotami że takie gówno za 2x większą cenę kupujecie ;) mój kumpel oczywiście niczego się nie nauczył, i kupił sobie taki drugi... Tak to już jest z maniakami..

PS. takich testów w sieci jest masa, wystarczy poszukać..
PS2 @Suddenly Psychotic ten iphone w tym filmiku to też mega chińska podróbka? ;)

@EDIT - @kudlaty1125 - wyprzedziłeś mnie...

sm...........ka

2012-01-18, 19:13
@up
Niezła prowokacja ale nie mam czasu ani ochoty odpisywać na takie durne zaczepki ;)

Nabs

2012-01-18, 19:17
preddy napisał/a:

@up
Niezła prowokacja ale nie mam czasu ani ochoty odpisywać na takie durne zaczepki ;)



Dobrze że miałeś czas to napisać ;)

Gabryiel

2012-01-18, 20:47
i tak samsung ssie w porównaniu do iphone, nie kupuje telefonu ażeby walić w niego młotkiem

Dildo

2012-01-18, 20:51
hahah juz niedorozwinięci i niedowartowsciowani wlasciciele samsungów i przedstawiciele tym samym biedoty hejtują na apple lol

Szaler

2012-01-18, 20:53
A później na allegro jako prawie nowy :D