18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samowystarczalnosc

ps...........se • 2014-01-31, 11:47
Sytuacja z wczoraj, Warszawa, tramwaj linii nr 1.
Samowystarczalna Pani :D





Zarammoth

2014-01-31, 14:46
Matuus napisał/a:

Trzeba być burakiem aby nie ustąpić miejsca starszej osobie, nawet bez pytania. Pamiętam swoją babuchne i dziadka, nie uczyli mnie aby szanować starszych ludzi. Oni po prostu na niego zasłużyli.


Właśnie o to chodzi, trzeba sobie na szacunek zasłużyć. Sam wiek nie jest zasługą. Wręcz przeciwnie, ci którzy jako młodzi byli sk***ieni, na starość są jeszcze większymi chamami.

Wiadomo, jak babka wygląda na schorowaną, zmęczoną i naprawdę "podeszłą" to nie ma nawet pytania by ustąpić. Niestety na ogół to stare k***y, które mają siłę cały dzień biegać po bazarach, obgadywać ludzi, drzeć mordy i dzwonić na policję, a po przychodniach łażą, żeby zebrać więcej plotek i się nie nudzić. W dodatku przeważnie to są utuczone jak świnie i się nie dziwię, że łapią choroby. To one tworzą tłok w komunikacji miejskiej, to one niepotrzebne kolejki robią w przychodniach, w większości przypadków dzwonią po pogotowie codziennie, żeby zwrócić na siebie uwagę (bo rodzina je olała, na pewno nie bez powodu). Wracając do autobusów: Jak już same zajmą miejsce to na drugi fotel muszą postawić swoje torby bazarowe i o innych nie myślą. Bo inni nie są zmęczeni szkołą/pracą oczywiście.

Ech...Jak ja nie lubię tych moherowych raszpli :-x

PS: Zresztą, ja od wieków nie jeżdżę autobusem. Nie po to płacę za bilet jak inni, żeby godzinę stać, bo oczywiście nie ma mowy, żeby nie trzeba było by ustępować (bo 90% osób w autobusach to właśnie staruszki).

Behu

2014-01-31, 14:51
No i bardzo dobre rozwiązanie, zaradna babiczka, nie pie**oli jak to ciężko na świecie, ludzie k***y a młodzież zj***na, tylko wzięła miejscówkę, której nikt nie zajmie :)

protos

2014-01-31, 14:56
ciekawe cz skasowala bilet za bagaz ponadgabarytowy :)

Zefir282828

2014-01-31, 15:12
Krzesło krzesłem, ale nawet by się nie zorientowała jakby ją ktoś skroił

Balleron

2014-01-31, 15:14

Jak można być tak nie wychowanym, żeby nie ustąpić starszej osobie? Jak można się tym jeszcze chwalić, moralność bolszewickiego rewolucjonisty, nienawidzącego tego co zastane. Kto was wychowywał? Ojciec do miasta na sowieckim czołgu przyjechał i pierwszy raz murowany dom zobaczył? Między świniami wam w przyczepie jeździć, a nie z ludźmi w autobusie. Przydałby się wam gówniarzerio solidny wpie**ol w szkole do nauczyciela, przy wszystkich na apelu, albo kocówa w wojsku to by się przestało w dupach przewracać.

Gharotief

2014-01-31, 16:18
@ap

"Skąd: Wieś"

Widac po poście. Wieśniactwo, sloma z butow i katolstwo. Nie rozumiesz czegos? Ić sie pomotlić. To lepsze od wiedzy przeciez.

morderuk

2014-01-31, 16:50
Ale to baby z wiekszych miast typu Krakow czy Warszawa maja taki tupet i chamstwo wrodzone, zauwazcie. Ludzie ze wsi sa duzo skromniejsi, a i poglady na mlodziez maja zupelnie inna niz te stare k***y co to zapomnialy jak mlode byly. Jechalem kiedys tramwajem z babciami typowo przyjezdnymi, nie wiem na wycieczce w Krakowie pierwszy raz byly czy cos. Weszly, nikogo o miejsce nie pytaly, ktos im ustapil miejsca to prawie mu raczki calowaly. Cwaniary z wiekszych miast to tylko k***ic na mlodych potrafia, ciekaw jestem co o wlasnych wnukach mysla. Wypie**olic takie do domu starcow i niech zdychaja same, ciekawe kto im pieluchy zmienia jak sraja pod siebie, bo wydaje mi sie ze wlasnie te mlode pielegniareczki na ktore tak k***ia przez caly okres starosci.

PancerIV

2014-02-01, 17:24
Gharotief, Hmm... Te konto wg nowych zasad regulaminu powinno być usunięte i to natychmiastowo..


IwanMT

2014-02-01, 17:59
Kuźwa może gdzieś jechała z tym krzesłem po prostu :P
A tu halo i szacun dla baby z krzesłem ^^