18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samowolka ..

~McSadol • 2023-12-20, 21:02
kolejny odcinek ... :-D


darek1234

2023-12-21, 12:41
Vindizel napisał/a:

@motylekwbrzuchu
jak się jest Politykiem wysokiego szczebla, to nie mieć takiego zdjęcia z innymi przedstawicielami podobnych szczebli administracji krajów ościennych to blamaż dlatego zamknij mordę śmieciu



Dlatego to jest motylek w... dupie, dla którego takie zdjęcie to szok, ale raport Macierewicza-pedała tłumaczony w pierwszej kolejności na język ruski, przez ruską tłumaczkę, to ok :D

olesnik

2023-12-21, 14:43
@motylekwbrzuchu

ale ty jesteś poj***ny xD

Rasael

2023-12-21, 16:18
@motylekwbrzuchu








KrwawyEric

2023-12-21, 16:48
Will70 napisał/a:

Widzę że są tutaj pisowskie ćwoki. Was nawet jakby w dupę Stalin kopnął to byście nie zauważyli, że żyliście 8 lat w neo-komunie r*chani w dupę przez zwykłych złodziei.



Dobrze się czujesz? Ekipa tuska okradła polaków na kilkaset miliardów złotych, widać że tvn24 mocno ci wszedł kolego, bo sypiesz takie bzury jak powtórka programu. Przez takich debili jak ty właśnie zapanuje prawdziwa komuna w polsce - życzę Ci, żeby tak samo jak teraz niekonstytucyjnie i nie prawnie ekipa naszego naczelnego niemca tuska demontuje radio i telewizję, żeby tak samo doj***li ci podatków, podwyższyli wiek emerytalny...wtedy zobaczymy czy dalej będziesz pie**olić te farmazony :*

darek1234

2023-12-21, 19:01
Rasael napisał/a:

@motylekwbrzuchu



Zwłaszcza fotka z babieżem robi wrażenie, motylek w dupie nie będzie mógł usnąć :D

KrwawyEric napisał/a:

Ekipa tuska okradła polaków na kilkaset miliardów złotych



Kontynuuj, gdzie, kiedy i w związku z czym. Tylko, że jak masz pie**olić bzdety o OFE, to lepiej nie kontynuuj, bo wyjdziesz na głupa

Pan_Czapa

2023-12-21, 19:33
Will70 napisał/a:

Widzę że są tutaj pisowskie ćwoki. Was nawet jakby w dupę Stalin kopnął to byście nie zauważyli, że żyliście 8 lat w neo-komunie r*chani w dupę przez zwykłych złodziei.



Widzę, że PiS zabrał ubecką ci emetyturę

Will70

2023-12-21, 19:42
KrwawyEric napisał/a:

Dobrze się czujesz? Ekipa tuska okradła polaków na kilkaset miliardów złotych, widać że tvn24 mocno ci wszedł kolego, bo sypiesz takie bzury jak powtórka programu. Przez takich debili jak ty właśnie zapanuje prawdziwa komuna w polsce - życzę Ci, żeby tak samo jak teraz niekonstytucyjnie i nie prawnie ekipa naszego naczelnego niemca tuska demontuje radio i telewizję, żeby tak samo doj***li ci podatków, podwyższyli wiek emerytalny...wtedy zobaczymy czy dalej będziesz pie**olić te farmazony :*



No i widzisz ćwoku, za dużo TVPiS zarzuciłeś na pusty łeb i powtarzasz te brednie. Te "ukradzione" miliardy trafiły na IKE. Moje tam leżą nadal. Wiek emerytalny? Jak najszybciej należy podnieść, bo mam dosyć płacenia na j***nych emerytów podwójnej składki zdrowotnej, i na te ich 13 i 14 emerytury. Najlepiej to zabrałabym tym niedojebom prawa wyborcze, tak jak nie mogą glosować osoby poniżej 18 r.ż., tak samo nie powinni głosować stojący nad grobem i przekupni emeryci, wybierając takie pisowskie szmaty jak Ty.

mariusz3pl

2023-12-21, 20:44
darek1234 napisał/a:

@motylekwbrzuchu
I o czym to, motylku w dupie, ma świadczyć? Wiesz co to dyplomacja, słyszałeś o tym kiedyś, chyba że na Podlasiu to było obce wyrażenie? Wszak Jedwabne było w Prusach, a tam dyplomacji nie było?



Poj***ła Ci się dyplomacja z aktywnością pro rosyjską w tamtym okresie mile widzianej przez Kanclerz Merkel w obliczu polityki energetycznej w UE (NS I i NS II) jak również ambicje Niemiec do zmniejszenia wpływów USA w Europie .

Will70 napisał/a:

Widzę że są tutaj pisowskie ćwoki. Was nawet jakby w dupę Stalin kopnął to byście nie zauważyli, że żyliście 8 lat w neo-komunie r*chani w dupę przez zwykłych złodziei.



Już takich złodziei jak w III RP nie będzie, zostało się kilka spółek do opie**olenia. Może rudy Tusk ponownie zechce sprzedać PZU, zmieni ustawę i wyda koncesje na wydobycie miedzi zachodniej firmie, opie**oli kolejny bank jak to miało miejsce wcześniej. Po ch*j mamy zarabiać jak można sprzedać :lol:

Will70 napisał/a:

No i widzisz ćwoku, za dużo TVPiS zarzuciłeś na pusty łeb i powtarzasz te brednie. Te "ukradzione" miliardy trafiły na IKE. Moje tam leżą nadal. Wiek emerytalny? Jak najszybciej należy podnieść, bo mam dosyć płacenia na j***nych emerytów podwójnej składki zdrowotnej, i na te ich 13 i 14 emerytury. Najlepiej to zabrałabym tym niedojebom prawa wyborcze, tak jak nie mogą glosować osoby poniżej 18 r.ż., tak samo nie powinni głosować stojący nad grobem i przekupni emeryci, wybierając takie pisowskie szmaty jak Ty.



Dla mnie możesz j***ć do usranej śmierci na szparagach u Niemca :lol:

wpr

2023-12-21, 21:31
Pokolenie tiktoka, zamiast trąbić, krzyczeć i zatrzymać kierowcę pickupa to drą p*zdy i kręcą... w pionie

Will70

2023-12-21, 22:43
Dla mnie możesz j***ć do usranej śmierci na szparagach u Niemca


Zostawię to miejsce pracy dla takich zj***nych ciot jak ty. Ja mam co do gara włożyć póki co. Zarabiają na to tacy jak ty.


:mrgreen:

werther

2023-12-21, 22:51
darek1234 napisał/a:

Samowolka była przez 8 ostatnich lat, teraz wraca normalność



"Aj waj, pisiory dajo 2 miliardy na swojo szczujnie i tube propagandowo!"
No to Tusk daje 3 miliardy na TVP.

Mietek7567

2023-12-21, 23:36
darek1234 napisał/a:

Zwłaszcza fotka z babieżem robi wrażenie, motylek w dupie nie będzie mógł usnąć
Kontynuuj, gdzie, kiedy i w związku z czym. Tylko, że jak masz pie**olić bzdety o OFE, to lepiej nie kontynuuj, bo wyjdziesz na głupa



Pamięć złotej rybki?
Na przykład podwyższenie składek ZUS, 21 opłat i podatków. Wyprowadzanie pieniędzy ze SSP. A ty dalej bierz udział w teatrzyku i się zastanawiaj czy PiS lepszy czy PO. jak w tym kraju ma być lepiej...

czosnkowasiekiera

2023-12-22, 08:51
Uwielbiam tu wejść by poczytać piękne kwiczenie prawackich PiSozjebów. Kwiii, łiii, kwiii, łiii, Donald, uchodźcy, kwiii, łiii, kwiii. Chrum, chrum jestem prawaczkiem, zj***ny, zwykłym polaczkiem-cebulaczkiem. Kwiczeć prawackie świnie, kwiczeeeć!

Mietek7567 napisał/a:

Pamięć złotej rybki?
Na przykład podwyższenie składek ZUS, 21 opłat i podatków. Wyprowadzanie pieniędzy ze SSP. A ty dalej bierz udział w teatrzyku i się zastanawiaj czy PiS lepszy czy PO. jak w tym kraju ma być lepiej...



Tu się nikt już nie zastanawia, prawackie ścierwa razem z PiSem przeszły już do historii. Teraz weźmiemy się za resztę, Bąkiewiczów, Rydzyków i pozostałe, antypolskie, prawackie ścierwa. To co widzisz to dopiero początek.

darek1234

2023-12-22, 10:16
mariusz3pl napisał/a:

Tusk ponownie zechce sprzedać PZU



Powiadasz, że Tusk sprzedał PZU? Tak, tak, tak, TVPInfo dla debili zrobiło swoje

mariusz3pl napisał/a:

zmieni ustawę i wyda koncesje na wydobycie miedzi zachodniej firmie



Coraz lepsze gówniane wieści

mariusz3pl napisał/a:

opie**oli kolejny bank jak to miało miejsce wcześniej



I pewnie chodzi o BZ WBK?

Jesteś mistrzem oglądania i słuchania pisowskiego gówna

elim

2023-12-22, 17:24
darek1234 napisał/a:

teraz wraca normalność



jeśli normalnością jest ordynarne łamanie prawa łącznie z Konstytucją to faktycznie wraca normalność