18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Samokrytyka brudstockowiczów

MCMerci • 2015-07-22, 07:58
Zapytałem raz wyznawców Owsianki, co by powiedzieli, gdyby wprowadzić nieobowiązkowe podatki raz w roku, a dochód z nich poszedłby na chorych i potrzebujących, a w zamian zrobiłoby się podatnikom festiwal muzyki. :amused:
Odpowiedź?
"Co ty, to nigdy by się nie przyjęło, ludzie nie są tak głupi, przecież cała kasa z podatku poszłaby na festiwal."
:idzwch*j:

SaveTheTrees

2015-07-22, 12:54
Polecam zrobić sobie wycieczkę po dowolnym szpitalu albo popytać jakichś znajomych co w nim pracują, a następnie wyliczyć ile procent sprzętu ma serduszka WOŚPu. Nawet jeśli Owsiak robi z tej kasy Woodstock, kradnie ją, czy nawet k***a zjada, to i tak bez niego w szpitalach byłoby bardzo krucho.

EDIT: Przy okazji sprawdziłem, na Woodstock fundusze zbiera się przez cały rok poza finałem WOŚP i od 65 sponsorów, z których większość ma tam okazję zarobić od ch*ja kasy, więc im się i tak zwraca.

he...........01

2015-07-22, 13:00
Woodstock się zbliża, to i gnidy wychodzą z gówna żeby zacząć obrażać :D

McMenel

2015-07-22, 13:09
Wow jezdeś miszczem ... Naprafdę fyszyny intelighencji....

MCMerci

2015-07-22, 13:31
@SaveTheTrees większość tych sprzętów albo ma serduszko, bo ktoś nalepił, albo bo owsianka dała jedynie część hajsu na to albo nawet mniej.

Według twojej logiki: Daj mi 100 zł. Część hajsu będzie dla mnie na piwo, ale obiecuję że dam coś żebrakom(jeszcze nie wiem czy to będzie. 1zł czy 2 grosze).
Pasuje Ci?

TomiX200

2015-07-22, 13:37
To tak jakbyś dał menelowi 2 zł a potem mówił ze cie okrada lub zamiast na chleb to piwo kupił
Nie chcesz nie dawaj . Proste

SaveTheTrees

2015-07-22, 13:41
@MCMerci
No nie wydaje mie się, bo rozmawiałem o tym z kierownikiem oddziału.

MCMerci

2015-07-22, 13:55
"Kiedyś spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mówię
- czesc Owsiak ty sk***ysynu.
A on tylko
-Eli i odwraca głowe.
Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia.
- Czemu sprzedawales uran czeczenom?
Jerzy Owsiak powiedział do mnie
- ty k***a gnoju i przykleił mi serduszko do czoła. Potem uciekł do lasu" :amused:

@up menel nie robi mi szopki w TV i nie używa państwowych środków transportu by zbierać hajs.

iamthelaw

2015-07-22, 15:08
No dobra namówiliście mnie. Pojadę na ten wasz woodstock.

PhantomMask

2015-07-22, 20:37
Wyczuwam ból dupy bo mama na wooda nie puściła :D

MCMerci

2015-07-22, 20:56
Gimbowyznawcy owsianki powoli się zbierają z bólem odbyta :amused:

iamthelaw

2015-07-22, 21:48
MCMerci napisał/a:

Gimbowyznawcy owsianki powoli się zbierają z bólem odbyta :amused:



Może wyjaśnisz co i jak skoro masz jakieś dobre wieści, albo może zamilcz z dupy człowieczku o murzyńskiej twarzy. Owsiak to nie caritas, jak mu nie dasz to państwa nie wydoi. łutstok ci przeszkadza? Daj jedno logiczne wyjaśnienie swych teorii a będę bronił twej racji aż po grób.

Kaczorowy

2015-07-22, 22:33
@up - boli pisowską propagandę ponieważ WOSP nie włazi czarnym pod sukienkę a mają lepsze bicie niż caritas - jakoś sprzętu w szpitalach od czarnych nie uświadczymy to raz, zupki i łachy które nie poszły w lumpexach wydawane bezdomnym w caritasie - śmiech. Więcej robi fundacja Brata Alberta. Żal dupę ściska przepisowe 7% wpływów na fundację jako zysk dla prowadzących tę działalność. Owsiak przynajmniej to moczy w Woodstoku - a że robi przy tym cały rok i nic innego, a z tej kasy ma co jeść i gdzie mieszkać to czemu nie ? Z drugiej strony placówki zdrowotne dają dupy z kwalifikacją darów - od roku stoi u mnie karetka darowana przez Wośp - póki jeździła było ok - jak padła po paru latach to nie ma skąd wziąć pieniędzy na naprawę, sprzedać też nie ma jak bo nie ma kto ustalić wartości - ni to środek trwały ni cholera wie. Jest na stanie i nie do ruszenia ani w lewo ani w prawo.

sirapacz

2015-07-23, 01:51
Owsiak odwala rewelacyjną robotę. Moje dzieci były badane sprzętem od WOSP. A co od czarnych dostałem? konieczność uiszczenia characzu aby moje dzieci były ochrzczone.
Sram na ten caritas cały. Na Owsiaka szukali haków latami...i co? i gówno. czysty.

czarne ścierwa spod pisowskiej flagi plują bo nie mają nic lepszego do zaoferowania...ba... nie mają nawet nic w połowie tak dobrego.

post scriptum: na owsiaka daje co roku jeśli tylko mam możliwość i będę dawał dalej niezależnie od tego co ci pedofile będą na jego temat mówić. ja mam już zdanie wyrobione.

Kaczorowy

2015-07-23, 01:56
@up "haracz" k***aaaa bo mi oczy jebli ! A poza tym masz rację :mrgreen: