18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód Hanki Mostowiak NA SPRZEDAŻ

czarnahalina • 2014-01-02, 19:46
Szok i niedowierzanie

MAZDA 626 Hanny Mostowiak wystawiona została na sprzedaż na aLLedrogo za 7,3 tyś zł

Cytat:

"Sprzedam najbardziej rozpoznawalną w Polsce Mazde 626, samochód występował w filmie M jak Miłość więc jest to niepowtarzalny egzemplarz (...). Samochód znany z niezawodności w bardzo dobrym stanie z przebiegiem obecnie 101500km. Ponieważ stoi od jakiegoś czasu więc miesiąc temu został wymieniony rozrząd... można jeździć jeszcze kilka lat tym klasykiem" - zachęca sprzedawca"





zayebane z oneta

pi...........in

2014-01-03, 19:21
W chwili śmierci puszczają zwieracze, więc fotel pasażera może mieć "niepowtarzalny aromat".

~DMT

2014-01-03, 20:26
bimbastah napisał/a:



Jeden z najmniej zawodnych tworów Mazdy jak i ogólnie samochodów swojej generacji,no ale tak...gówno...twój golf z dużym wydechem idzie lepiej ;-)



No to teraz mi pocisnąłeś. heheheh Akurat nie mam golfa, chociaż kiedyś miałem przez parę tygodni, i w cale tak źle nie chodził. Dla twojej informacji od kilku lat (i nie mam zamiaru zmieniać!) mam Nissana Primerę 4x4 P10 z silnikiem sr20det, kumaci wiedzą co to za motor, i co potrafi. Miałem już subarynę i lancera, porażka w porównaniu do p10 w 4x4. Jeden problem z nimi jest taki, że po prostu ich nie ma. Sprawdzcie sobie all czy inne portale. No moją polowałem 3 lata, i siadła taka jaką chciałem, a swap turba, to już moja robota.

rune323

2014-01-03, 23:31
Może i bity ale tylko w kartony, za to użytkowany przez kobietę i nie palone w środku.

Zefir282828

2014-01-03, 23:54
"TYS." BURAKI! "Tyśące" mamy?

luxus150

2014-01-04, 00:44
spóźniona aukcja... trza było pchać trupa (w sensie samochód - mam Was sadole ;) ) jak Hanka jeszcze ciepła była... nie zgarnie nawet połowy wartości tych kartonów

http://allegro.pl/historia-polskiego-filmu-m-jak-milosc-mazda-626-i3849370024.html

zmieniona aukcja... przez reklamę własnej firmy na dole opisu wyczuwam domorosłego speca od marketingu, który Adwordsy i SEO ma w dupie, mazdki nawet nie chce się pozbyć, bądź nie jest jego :) mistrzem będzie jak doniesie sam na siebie do alledrogo za naruszenie regulaminu i nie wyda na to nawet grosza.



ni ch*ja - Zgłoś naruszenie -> Zgłoś naruszenie dotyczace opisu -> Ogłoszenie, reklama :D

tranzystor

2014-01-04, 00:49
orz1 napisał/a:

powypadkowy..bity.. nie ma sobie co dupy zawracać



ALe tylko raz, o kartony :-P