18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód dla starszych ludzi

Resterwers • 2013-03-08, 20:07
Tego programu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :) Prezenterzy postanowili dostosować auto do potrzeb ludzi starszych.


brojek_88

2013-03-08, 23:51
to co mówi o światłach przeciwmgłowych to akurat racja, ledwie zacznie padać już stado debili włącza światła przeciwmgłowe z przodu i z tyłu.

Bacutil

2013-03-09, 00:01
Top Gear na sadistic. Czy was poj***ło?

okar19

2013-03-09, 00:09
up
To zaszczyt dla sadola móc gościć kolejne arcydzieło Jeremego i Richarda :)

grubson

2013-03-09, 01:00
odchędożyć się od multipli!
najwygodniejsze auto na świecie, a z wyglądu przypomina delfina z downem, co samo w sobie jest sadystyczne ] :->

saperman

2013-03-09, 01:04
Za zrobienie, ogaldanie, a przede wszystkim za wstawianie Top Gear'a z lektorem nalezy sie co najwyzej murzynski ku*as w dupe, a nie piwo.

raynex93, wczoraj? przeciez to odcinek sprzed ponad tygodnia...

siedlik

2013-03-09, 01:06
Obejzalem cale, bo nie mam telewizora.
I jak by ktos mogl na dobre i na zle wrzucic najnowszy odcinek to bylbym wdzieczny

raf-ret

2013-03-09, 02:00
cymbały odwalcie się od lektora nie każdy musi znać angielski i nie każdy go miał w szkole więc skończcie pie**olić co prawda sadol zaczyna przypominać kwejka no ale autko sadystycznie szpetne i skończyło tak jak powinno lecz od biedy może być jak to się mówi nie ważne jaki wóz byle dupę wiózł ;)

kaczkor

2013-03-09, 02:19
"Kierowcy Multipli machają do siebie, mijając się na drodze." :-P

remind25

2013-03-09, 05:20
x500 napisał/a:

multiplo. chyba najbrzydsze auto osobowe jakie widzialem


widac ze sie znasz. to fiat multipla

Kaprys

2013-03-09, 07:10
Multipla... Najbrzydszy brzydal z brzydali. Już bym wolał choćby Trabanta. Chyba wszyscy podzielają to zdanie, bo jakoś od dawna nie widać tej szkarady na drogach. W ogóle, wszystkie Fiaty są zj***ne, z Sieną na drugim miejscu po Multipli. Bravo, Brava, Stilo, jeszcze jako tako. Palio czy Marea (weekend) ratują się użytecznością/pakownością, ale przeglądy serwisowe każą płakać (znaczy płacić). Jedynie maluch i kredens kręcą łzę w oku, bo to podpora polskiej motoryzacji, towar pożądany i reglamentowany, na przedpłaty, kiedyś szpan na dzielni ;] Jedynie Punto się dobrze sprzedaje, bo Fiat chyba dobrze posmarował, i trzeba tym jeździć, by zdać prawko, a po zdaniu się kupuje prywatnie, bo tym się jeździło. Znaczy, rozumie się, mam na myśli te osoby... A co tłumaczyć, rozumiecie o co biega.

A ja zdawałem prawko na cieniasie :D też kurna fiacior.

Nikczemny_Płód

2013-03-09, 09:24
x500 napisał/a:

multiplo. chyba najbrzydsze auto osobowe jakie widzialem



Golfy są jednak brzydsze.

Cytat:

W ogóle, wszystkie Fiaty są zj***ne, z Sieną na drugim miejscu po Multipli. Bravo, Brava, Stilo, jeszcze jako tako. Palio czy Marea (weekend) ratują się użytecznością/pakownością, ale przeglądy serwisowe każą płakać (znaczy płacić). Jedynie maluch i kredens kręcą łzę w oku,



Dla mnie facet nie znający się na motoryzacji jest zj***ny. Przeglądy serwisowe? Fiaty są wybierany bo obecnie awaryjnością nie ustępują przereklamowanym vw, do tego o wiele tańsze są częsci.

Ogólnie fiaty mają prostą konstrukcje i jak ktoś nie jest ciota i sobie umie sam przy autku zrobić to fiacik jest całkiem dobra opcją.

sebeks

2013-03-09, 09:24
zajebisty odcinek!

ż...........uz

2013-03-09, 11:22
Uważacie, że ten na filmie jest brzydki?

Oto dowód na to, że samochód może być jeszcze brzydszy


aopia

2013-03-09, 11:44
x500 napisał/a:

multiplo. chyba najbrzydsze auto osobowe jakie widzialem



A widziałeś to? Ogłoszone najbrzydszym autem w historii.
"In 2005, the Rodius won the dubious distinction of being voted "the ugliest car ever made" by visitors to motoring website CarData and is described by Top Gear Magazine as a car: "that looks like it got bottled in a pub brawl and stitched back together by a blind man" and the car also won the Top Gear Magazine WTF Award for 2009."


Mrtn

2013-03-09, 11:52
@x500

Nissan Juke go przebija