18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

samobójstwo

sadolkaniesadol • 2024-04-06, 15:46

mężczyzna po samookaleczeniu strzela sobie w głowe

Adblood

2024-04-06, 23:25
On tylko obsrał się a nie okaleczył.

majeńka

2024-04-06, 23:38
Pawehan napisał/a:

Celowałem przed siebie , ale nie założyłem ochraniaczy , stąd pisk w uszach . Jak wam to wytłumaczyć , skoro z bronią palną macie do czynienia tylko w grach komputerowych 8-) ???

Poszlibyście kiedyś na strzelnicę. Byłam 2-3 razy, nawet dokładnie nie pamiętam, ale na wypadek wojny trzeba, nawet jeśli nie planujecie wystąpić o pozwolenie na broń (ja go nie mam i póki co nie zamierzam). Jako babie, nienajmłodszej zresztą, na 99% mi się to w życiu nie przyda, ale jak potraktujecie pójście na strzelnice jako alternatywę do pójścia z kumplami na kręgle, nabywacie przynajmniej jakiejś umiejętności.

I tu, ważna jest ochrona słuchu. To nie jest sprawa pisku w uszach przez kilka godzin, macie też TRWAŁY ubytek słuchu. Nałóżcie ochraniacze na uszy, bez gadania że to "niemęskie".

Oczywiście na wojnie ochraniaczy się nie nosi — bo nie usłyszenie skradającego się kacapa jest znacznie bardziej niezdrowe niż ubytek słuchu — ale póki nie trzeba, ceńcie swoje uszy.

Pawehan

2024-04-07, 10:54
majeńka napisał/a:

Poszlibyście kiedyś na strzelnicę. Byłam 2-3 razy, nawet dokładnie nie pamiętam, ale na wypadek wojny trzeba, nawet jeśli nie planujecie wystąpić o pozwolenie na broń (ja go nie mam i póki co nie zamierzam). Jako babie, nienajmłodszej zresztą, na 99% mi się to w życiu nie przyda, ale jak potraktujecie pójście na strzelnice jako alternatywę do pójścia z kumplami na kręgle, nabywacie przynajmniej jakiejś umiejętności.
I tu, ważna jest ochrona słuchu. To nie jest sprawa pisku w uszach przez kilka godzin, macie też TRWAŁY ubytek słuchu. Nałóżcie ochraniacze na uszy, bez gadania że to "niemęskie".
Oczywiście na wojnie ochraniaczy się nie nosi — bo nie usłyszenie skradającego się kacapa jest znacznie bardziej niezdrowe niż ubytek słuchu — ale póki nie trzeba, ceńcie swoje uszy.



Strzelnice są dla ciotek po co płacić za obiekt jak można kupić więcej ammo?

Jeśli byłaś na strzelnicy 2-3 razy to i tak nie umiesz strzelać. Huk współczesnej broni potrafi uszkodzić słuch, zwłaszcza pistolety z krótka lufa, bo jak strzelasz z karabinu to jest ciszej .

Tzzeba skombinować jakiś tłumik :roll:

Maras0803

2024-04-07, 14:46
Pawehan napisał/a:

A kto powiedział że w swój celowałem .Ten debil Maras ma o jeden zwój w mózgu więcej od kury żeby nie srał po chodnikach.
Celowałem przed siebie , ale nie założyłem ochraniaczy , stąd pisk w uszach . Jak wam to wytłumaczyć , skoro z bronią palną macie do czynienia tylko w grach komputerowych ???



Jesteś za tępy, żeby kontynuować z tobą dyskusję. Taki obeznany z bronią jesteś a w pomieszczeniu strzelasz bez stoperów? Wyjaśnię ci żart z pierwszego komentarza. Następnym razem traf w swój zakuty łeb, to nie będziesz słyszał pisków w uszach :plzdie:

majeńka napisał/a:


Oczywiście na wojnie ochraniaczy się nie nosi — bo nie usłyszenie skradającego się kacapa jest znacznie bardziej niezdrowe niż ubytek słuchu — ale póki nie trzeba, ceńcie swoje uszy.



Nosi się ochraniacze aktywne, które wytłumiają, tylko głośne dźwięki a te ciche są wzmacniane. Polecam walker silencer r600 dla amatora są wystarczające.

majeńka

2024-04-07, 14:54
Pawehan napisał/a:

Strzelnice są dla ciotek po co płacić za obiekt jak można kupić więcej ammo?

To że zasługuję na to miano to wina rodzeństwa którzy się rozmnożyli, nie moja...

A gdzie to "więcej ammo" miałabym sobie wsadzić? Mam tylko jednego kumpla o którym wiem że ma broń (i to solidny zestaw, nie tylko klamkę), i to właśnie on wziął nas na strzelnicę gdzie są profesjonalne warunki dla noobów, a nie las gdzie się drzewa straszy.

Pawehan napisał/a:

Jeśli byłaś na strzelnicy 2-3 razy to i tak nie umiesz strzelać.

A czy ja twierdzę że umiem? Ale przynajmniej wiem że:
- umiejętności tej mi brakuje
- gdybym jednak w razie wojny musiała, wiem z której strony klamkę się trzyma (a nie tylko że wystaje z dołu ekranu)

Pawehan

2024-04-08, 01:08
Maras0803 napisał/a:

Jesteś za tępy, żeby kontynuować z tobą dyskusję. Taki obeznany z bronią jesteś a w pomieszczeniu strzelasz bez stoperów? Wyjaśnię ci żart z pierwszego komentarza. Następnym razem traf w swój zakuty łeb, to nie będziesz słyszał pisków w uszach
Nosi się ochraniacze aktywne, które wytłumiają, tylko głośne dźwięki a te ciche są wzmacniane. Polecam walker silencer r600 dla amatora są wystarczające.



No widzisz sieroto ja mam możliwość podtrzelać nawet w domu a ty nie masz bo jesteś głupszy ode mnie. Możesz sobie konika zwalić najwyżej .to jest twój górny pułap i szczyt możliwości

majeńka napisał/a:

To że zasługuję na to miano to wina rodzeństwa którzy się rozmnożyli, nie moja...
A gdzie to "więcej ammo" miałabym sobie wsadzić? Mam tylko jednego kumpla o którym wiem że ma broń (i to solidny zestaw, nie tylko klamkę), i to właśnie on wziął nas na strzelnicę gdzie są profesjonalne warunki dla noobów, a nie las gdzie się drzewa straszy.
A czy ja twierdzę że umiem? Ale przynajmniej wiem że:
- umiejętności tej mi brakuje
- gdybym jednak w razie wojny musiała, wiem z której strony klamkę się trzyma (a nie tylko że wystaje z dołu ekranu)


Z
Tego lasu wyjdą Moskale i nie chcesz wiedzieć co z tobą zrobią tak czy srak. Zresztą o jaki ci chodzi k***a las ? Masz przesrane.

Bul_od_bytu

2024-04-08, 09:25
Najlepsza decyzja w jego życiu :D

Maras0803

2024-04-08, 20:44
Pawehan napisał/a:

No widzisz sieroto ja mam możliwość podtrzelać nawet w domu a ty nie masz bo jesteś głupszy ode mnie. Możesz sobie konika zwalić najwyżej .to jest twój górny pułap i szczyt możliwości .



No widzisz problem w tym, że nie mieszkam w patologii, żeby strzelać w domu. Jeszcze inteligencie jakbyś nauczył się pisać, to byłbyś idealny, a tak jesteś zwykłym śmieciem, który nie potrafi posługiwać się własnym językiem. Teksty "jesteś głupszy ode mnie" pamiętam z podstawówki, widać niektórzy intelektualnie dalej tam siedzą...