18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójstwo rosyjskiej dziennikarki

Macx83wwww • 2020-10-03, 15:33
2 października 2020r., dziennikarka wydawnictwa internetowego ,,KOZA PRESS", na znak protestu przeciwko działaniom władz, podpaliła się pod ministerstwem spraw wewnętrznych w Niżnym Nowogrodzie, wcześniej 12 funkcjonariuszy różnych służ państwowych, za pomocą łomu i palnika wdarło się do jej domu i zarekwirowało cały sprzęt elektroniczny należący do kobiety oraz jej rodziny


Wiewór

2020-10-03, 23:53
Wladimir Wladimirowicz Putin jest zszokowany i dotknięty tym protestem do żywego.
Podobno nawet nie wyśle jej rodziny do kopalni uranu za kołem podbiegunowym.




staryAgłupi

2020-10-04, 00:10
Kwejdistic napisał/a:

Też bym się podpalił jakby mi całą elektronikę zarekwirowali a nawet powiesił.



Nie musisz sie nam chwalic do czego marszczysz.. widzielismy juz wszystko.

tysiakpl

2020-10-04, 02:12
endrju35 napisał/a:

Ta się pali a ten ją jeszcze napieprza swoją kurtką ,debil jakiś.



Widocznie odnosił wrażenie, że ogień przygasa więc machał kurtką dostarczając potrzebnego tlenu dla ognia.

:-P

raistpol

2020-10-04, 02:21
jeden ją kurtką napie**ala, a trzech siedzi i się k***a przygląda ze stoickim spokojem.
Rosja...Pewnie pijani


:krejzi:

picolo

2020-10-04, 03:09
Miała tam takie materiały, że spaliła się ze wstydu.

niefart86

2020-10-04, 03:55
blokern napisał/a:

Kandydat na mięso armatnie
a tak apropo to 100 lat temu "na znak protestu" strzelalo sie do tyranów patrz " Franciszka Ferdynanda"
szkoda idiotki



Blokernie drogi, destabilizacja komuchów zabójstwem szefa jest niemożliwa - zbyt duże doświadczenie w przejmowaniu władzy po "niewyjaśnionej śmierci" poprzednika. I jego rodziny. I przeciwników politycznych przejmującego władzę. Monarchia polega na konkretnych osobach: Królu, carze, kaiserze, księciu. Z pyska znany jest, jak mu się ołowica przypałęta to tragedia. Komuchy mają inaczej. To nie Stalin, nie Lenin, to PARTIA rządzi. Zmienili nazwę i się Dumą nazywają, ale dalej są tą samą partią z którą nikt porządku nie zrobił od lat 90-tych, bo przecież "teraz są tam wybory, to demokrację też mają". W skrócie: ubiją władka to żałobę ktoś ogłosi, inny typ z KGB czy GRU zostanie twarzą mateczki rosji i rozpęta krucjatę przeciw każdemu kto władka nie lubił. Jak za starych dobrych czasów wyśle do kołhozów każdego niezbyt niebezpiecznego świadka, a na sybir bez ubrań każdego kto coś powiedzieć może. Ot Rasija

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-04, 09:37
r061071 napisał/a:

każde życie kończy się śmiercią ale można rzec że tutaj nabiera tępa aż do samego końca



Interpunkcję Ci wybaczę, ale k***a "tępa"???????????

EvilDog

2020-10-04, 10:44
programista4k napisał/a:

co ona chciała tym osiągnąć?



Poczytaj jak się rozpoczęła"arabska wiosna" gdzie dyktatorzy byli później rozstrzeliwani

Wiewór

2020-10-04, 15:15
blokern napisał/a:

Kandydat na mięso armatnie
a tak apropo to 100 lat temu "na znak protestu" strzelalo sie do tyranów patrz " Franciszka Ferdynanda"
szkoda idiotki



Franciszek Ferdynand nie był tyranem. :roll:
Ja pie**ole.

SM0KEtatum

2020-10-06, 22:09
killua napisał/a:

Miała baba jaja. Szacun dla niej, mam nadzieje ze EU wyśle dużo wyrazów oburzenia i narysuje coś na chodnikach.



Swiete slowa, chcialem jeszcze dopisac ze sie beda za rece trzymali w marszu ale to by byl juz overkill i pozatym mamy corone.

suchysongoful

2020-10-07, 18:41
Czemu u nas Olejnik nie pójdzie w jej ślady :mrgreen: