18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójstwa wśród zwierząt

miedziak • 2010-02-26, 20:06
Samobójstwa w śród zwierząt również się zdarzają. :roll:

niektórzy lubią kameralnie i samotnie jak ten skorpion

(muzyka nieco zbyt dramatyczna jak na mój gust 8-) )

albo jak ta jaszczurka wybierają śmierć jako sposób ucieczki


Ale i tak nic nie przebije słitaśnych lemingów :chomik: lubujących się w zbiorowych samobójstwach! :amused:

sarahblack

2010-02-26, 20:23
tak sie sklada, ze skorpion zostal zamordowany. to byla podstepna i niemoralna zbrodnia w kibelku! ;D

zonk

2010-02-27, 10:25
co się temu skorpionowi stało ? machał łapkami i nagle się zatrzymał.

kavka

2010-02-27, 16:39
ze skorpionem chodzi o to, ze chyba sam siebie użądlił :P

trauma

2010-02-27, 21:08
Tego skorpiona nikt nie rozumiał, więc targnął się na swoje życie... :emo:

Oritfx

2010-02-27, 22:11
Kiedyś czytałem o samobójstwie skorpiona w ogniu czy jakoś tak... możliwe, że go do gorącej wody wrzucono i dostał podobnego skurczu... o ile mnie pamięć nie myli.

miedziak

2010-02-28, 11:43
jest filmik o tym że wrzucają skorpiona na patelnie i się sam zabija(o ile ktoś wrzucany na płonącą blachę może się sam zabić w czystym tego słowa znaczeniu), z tego co czytałem to po prostu mięśnie metasomie same zaczynają się kurczyć od ciepła i dla tego skorpion sam się dźga w plecy . A ten filmik z lemingami też jest zmajstrowany. ekipa Disneya sama wrzucała te lemingi do wody i że niby one skakały do morza bo myślały że da się je przepłynąć, w efekcie popełniając zbiorowe samobójstwo. jest to podobno największa mistyfikacja dotycząca zwierząt.A ta jaszczurka, też najwyraźniej spanikowała i spadła z tego balkonu.

generalnie to zwierzaki nie popełniają samobójstw a powyższe filmiki są "zmajstrowane" i źle zinterpretowane, nie mniej są ciekawe i dla tego postanowiłem je tu wrzucić.

PanKaczka

2010-02-28, 12:25
To po co nazywać samobójstwem coś, co nim nie jest?

Xenomorph08

2011-02-21, 14:04
Miałem kiedyś skorpionazłapałem go na południu Francji. Próbowałem go przewieźć z Francji do Polski, ale po drodze chciałem dać mu coś do zjedzenia, no i nie wiem czemu dokładnie, może stres podróżą, ofiara za duża, itp. ale skorpion dziabnął siebie sam. Nie bylo ani gorąco, ani nic. Tylko swierszcz i pudełko.

tadzik713

2011-09-29, 22:25
Xenomorph08 napisał/a:

Miałem kiedyś skorpionazłapałem go na południu Francji. Próbowałem go przewieźć z Francji do Polski, ale po drodze chciałem dać mu coś do zjedzenia, no i nie wiem czemu dokładnie, może stres podróżą, ofiara za duża, itp. ale skorpion dziabnął siebie sam. Nie bylo ani gorąco, ani nic. Tylko swierszcz i pudełko.



Pewnie się pomylił z tego stresu.

Ji^HaD

2012-03-25, 10:10
Xenomorph08 napisał/a:

Miałem kiedyś skorpionazłapałem go na południu Francji. Próbowałem go przewieźć z Francji do Polski, ale po drodze chciałem dać mu coś do zjedzenia, no i nie wiem czemu dokładnie, może stres podróżą, ofiara za duża, itp. ale skorpion dziabnął siebie sam. Nie bylo ani gorąco, ani nic. Tylko swierszcz i pudełko.



WODY! nie pokarmu wody ! ty tez bez zarla wytrzymasz dluzej niz bez ejdztwoou