18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samica się wściekła

GeorgeHarvey1 • 2023-10-24, 22:08

Uga buga

Musashi_Miyamoto

2023-10-24, 23:14
Dwójka dzieci w samochodzie to rozumiem, ale gdyby nie to to Ja bym wyszedł to już czułem po sobie jak to oglądałem.... Wyceniam, że wycieraczki by zdążyła, ale tej szyby już by nie zdążyła a ją to prld podrzucam i pie**olne o glebę...

mazga50

2023-10-24, 23:50
Do wściekłych małp to się strzela.

BiałaCzekolada69

2023-10-25, 05:05
Ale bym jej władował ołów tej naćpanej małpie ha tfu. Uczciwi biali zarobili na to auto pewnie, a to zwierzę niszczy bez konsekwencji. Mam nadzieje że policjanci zrobią swoje.

Judasz z IKEI

2023-10-25, 06:47
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Dwójka dzieci w samochodzie to rozumiem, ale gdyby nie to to Ja bym wyszedł to już czułem po sobie jak to oglądałem.... Wyceniam, że wycieraczki by zdążyła, ale tej szyby już by nie zdążyła a ją to prld podrzucam i pie**olne o glebę...


Luzuj martuzy. Jeszcze Harda nie widziałeś.

Autor

2023-10-25, 08:04
BiałaCzekolada69 napisał/a:

Ale bym jej władował ołów tej naćpanej małpie ha tfu. Uczciwi biali zarobili na to auto pewnie, a to zwierzę niszczy bez konsekwencji. Mam nadzieje że policjanci zrobią swoje.



Ta zrobią... Już zrobili, dlatego się małpy rozbestwiły i czują się bezkarne.
Niech upadnie ta zaśmierdła lewacka hameryka.



Lo...........cz

2023-10-25, 09:05
Sami są sobie winni. Na ch*j ich ściągali z Afryki. Niech się teraz męczą.

Halmania

2023-10-25, 13:42
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Dwójka dzieci w samochodzie to rozumiem, ale gdyby nie to to Ja bym wyszedł to już czułem po sobie jak to oglądałem.... Wyceniam, że wycieraczki by zdążyła, ale tej szyby już by nie zdążyła a ją to prld podrzucam i pie**olne o glebę...



Murica, ulica (mnóstwo świadków) i szajbnięta czarnula gotowa rzucić się do gardła zębiskami to już mądrze babki zrobiły siedząc spokojnie i nagrywając małpę i jej tablice, mniejsze straty.

mazga50

2023-10-25, 15:00
Lord_Slizgacz napisał/a:

Sami są sobie winni. Na ch*j ich ściągali z Afryki. Niech się teraz męczą.



Handlarze, właściciele statków i plantacji były żydkami. Tylko, że żydki tego głośno boją się mówić, wolą zwalać winę na Europejczyków.
Semici w ogóle mają długą tradycję pozyskiwania, wykorzystywania i zbywania niewolników, nie tylko czarnych. Nawet żydówki na początku XX w. zwabiali do Ameryki Południowej pod pretekstem dobrej pracy, a później je więzili w burdelach. od, żydki - rak ludzkości...


Ramiell

2023-10-25, 19:03
Tam w mieście bym ją przejechał, a na odludziu ku*as w dupsko.

Bul_od_bytu

2023-10-26, 01:02
mazga50 napisał/a:

Handlarze, właściciele statków i plantacji były żydkami. Tylko, że żydki tego głośno boją się mówić, wolą zwalać winę na Europejczyków.
Semici w ogóle mają długą tradycję pozyskiwania, wykorzystywania i zbywania niewolników, nie tylko czarnych. Nawet żydówki na początku XX w. zwabiali do Ameryki Południowej pod pretekstem dobrej pracy, a później je więzili w burdelach. od, żydki - rak ludzkości...



Ludzie są tępi nie rozumieją, że żydzki na równi traktują tylko innych żydków. Goje nie są dla nich równi więc można im pożyczać lichwę i sprzedawać w niewolę bo to nie są ludzie w ich rozumieniu społecznym.