18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samica pryska gazem w nauczyciela

~Velture • 2023-05-06, 11:48
Nauczyciel zabrał telefon więc... :roll:


wyateh

2023-05-07, 01:28
Kolor skóry przypadkowy?

Córka_Spawacza

2023-05-07, 02:15
VeIture napisał/a:

No i?



W stadzie to już stara dupa

grudzin7

2023-05-07, 09:43
Dużyku*as napisał/a:

Wszystko ładnie pięknie ale żyjemy w czasach w których telefon umożliwia prowadzenie bardzo zakrojonych działań na odleglóść. np.
Może ona potrzebować telefonu do:
-pisania z bratem który źle się czuje a nie zna angielskiego bo jest z senegalu, starsza siostra może mu doradzać jakiś zakres ćwiczeń na uspokojoenie aby nie dostać zapaści.
-Może czekać na wiadomość czy matka jest już po badaniach w szpitalu
-kontroluje na telefonie prace niani poprzez zamontowane w domu kamery i to czy sie nie znęca nad jej dzieckiem
Tak można wymieniać w nieskończoność. Dopóki nie puszcza z niego muzyki i nie przeszkadza nim na lekcji, doputy nauczycielowi ch*j do tego.



Chłopie, nie ten portal. Tutaj zobaczyli murzynkę i już pie**olą smęty :roll:

Sam w swojej historii edukacji spotkałem masę nauczycieli-idiotów, którzy nie potrafili w ogóle uczyć a mniemanie o sobie mieli kosmiczne. Większość z ich lekcji to była zwykła stratą czasu bo oni sami nie wiedzieli co chcieli uczniom przekazać. Podręcznik to sobie można czytać w domu, a nauczyciel powinien dać od siebie coś ekstra, a nie byle odj***ć i iść do domu. Tacy też często celowo podpuszczają klasę, albo czepiają się o jakieś bzdury (jak klikanie na telefonie pod ławką) tylko po to aby coś się wydarzyło, bo już sami mają dość swoich lekcji, albo boją się, że ktoś zada rzeczowe pytanie i nie będą znać odpowiedzi... Zbyt wiele razy widziałem jak konkretni nauczyciele celowo przerywali lekcje aby przyj***ć się do jakiegoś gościa z telefonem. Potem walka o zabieranie telefonu, jakieś z dupy wykłady jak to sobie nie poradzisz w życiu itp. A prawda jest taka, że jak uczeń nie uważa, to na sprawdzianie dostanie pałę i nie zda. Proste. A jak przeszkadza to trzeba go wyj***ć za drzwi, a nie marnować czas całej klasy na jakieś pie**olety.

I zanim ktoś zacznie płakać to dodam, że nigdy nie miałem problemów z nauką i bezproblemowo uzyskałem tytuł mgr inż. na PW. Po prostu uważam, że dobre 3/4 czasu jaki spędziłem w szkole to był czas zmarnowany przez podobne do tego sytuacje (no może łagodniejsze). Ten system edukacji trzeba zaorać a nauczycieli udających że uczą - wypie**olić.

Kokosinium

2023-05-07, 10:20
Rozk***iłbym o ścianę najpierw telefon a później tą małą k***ę

Rajivontag

2023-05-07, 14:17
Ale bym jej z klapka wyj***ł

FemboyowyStefanUwU

2023-05-07, 20:19
mit2 napisał/a:

Przyzwolenie na nieograniczony, nieregulowany napływ (nie)ludzi z Afryki. Próby wygaszenia idei państw narodowych - coraz większa ingerencja UE w sprawy wewnętrzne poszczególnych członków, dążenie do stworzenia z Europy jednego (od)bytu sterowanego centralnie z B(erlina)rukseli. To tak na szybko.



to prawacy zaczęli sprowadzać ludzi z całego świata do europy lewica była temu przeciwna bo przez to pogarszały się warunki pracy robotników
teraz opłaca się przyjmować ludzi bo europejska dzietność jest słaba
Europa powinna się ze sobą integrować bo straciła znaczenie po 1 i 2 wś

opółnocyuciebie

2023-05-08, 01:58
tylko asteroida byłaby w stanie przywrócić ład na ziemi...

paragon0

2023-05-11, 02:08
No cóż, życzę wszystkim młodym cwaniakom, żeby tak im się życie potoczyło żeby kiedyś sami musieli z taką młodzieżą się użerać.

TrissMerigold

2023-05-19, 00:05
grudzin7 napisał/a:

Chłopie, nie ten portal. Tutaj zobaczyli murzynkę i już pie**olą smęty
Sam w swojej historii edukacji spotkałem masę nauczycieli-idiotów, którzy nie potrafili w ogóle uczyć a mniemanie o sobie mieli kosmiczne. Większość z ich lekcji to była zwykła stratą czasu bo oni sami nie wiedzieli co chcieli uczniom przekazać. Podręcznik to sobie można czytać w domu, a nauczyciel powinien dać od siebie coś ekstra, a nie byle odj***ć i iść do domu. Tacy też często celowo podpuszczają klasę, albo czepiają się o jakieś bzdury (jak klikanie na telefonie pod ławką) tylko po to aby coś się wydarzyło, bo już sami mają dość swoich lekcji, albo boją się, że ktoś zada rzeczowe pytanie i nie będą znać odpowiedzi... Zbyt wiele razy widziałem jak konkretni nauczyciele celowo przerywali lekcje aby przyj***ć się do jakiegoś gościa z telefonem. Potem walka o zabieranie telefonu, jakieś z dupy wykłady jak to sobie nie poradzisz w życiu itp. A prawda jest taka, że jak uczeń nie uważa, to na sprawdzianie dostanie pałę i nie zda. Proste. A jak przeszkadza to trzeba go wyj***ć za drzwi, a nie marnować czas całej klasy na jakieś pie**olety.
I zanim ktoś zacznie płakać to dodam, że nigdy nie miałem problemów z nauką i bezproblemowo uzyskałem tytuł mgr inż. na PW. Po prostu uważam, że dobre 3/4 czasu jaki spędziłem w szkole to był czas zmarnowany przez podobne do tego sytuacje (no może łagodniejsze). Ten system edukacji trzeba zaorać a nauczycieli udających że uczą - wypie**olić.




Z systemem edukacji masz rację. Nauczyciele powinni mieć możliwość wywalania uczniów z zajęć, którzy nie są nimi zainteresowani bez żadnych konsekwencji. Zdecydowanie by na tym wszyscy skorzystali.

Co do samego telefonu w trakcie zajęć to nie zgadzam się. Nie wiem czy miałeś już "przyjemność" szukać pracowników wśród młodego pokolenia. Większość tych ludzi nie potrafi się skoncentrować na swoim zadaniu. Co chwila spoglądanie na telefon, przeglądanie mediów społecznościowych i innych aplikacji. To jest plaga która zaczyna się już na etapie szkolnym gdzie wpaja się właśnie młodym ludziom, że telefon jest niezbędny. Na spokojnie uczniowie dali by radę funkcjonować na lekcji 45 minut bez telefonu a przerwa? Proszę bardzo niech dzwonią i piszą do woli.