18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczny teledysk Rammstein do utworu Mein Herz Brennt

PsychoGhost • 2013-10-12, 11:47
Nawet jak na standardy Rammstein jest to dość dziwny teledysk.

teken

2013-10-12, 19:49
Sam jestem bardziej nakierowany na rap, ale Rammstei wpada w ucho jak poj***ny !


Poza tym, macie hipokryci, sadol na najwyższym poziomie.


teken

2013-10-12, 20:05
Albo to


Trzeba być kretynem,żeby nie rozumieć tekstu, a kawałek konkretny.

Kawałek jak i teledysk powstał podobno pod wpływem wydarzeń, ktore były w niemczech, chodziło o kanibalizm i jakiegoś psychola. Teledysk jak i piosenka są zabronione w ogólnych mediach

wolo1994

2013-10-12, 20:27
R+ ssie, wokalista nie ma głosu i fałszuje a gitarzyści nie umieją grać. Pozdrawiam.

assam

2013-10-12, 20:33
hejtuja R+ bo przeciez taka muzyka nie jest modna lepiej posluchac ja kk***a tanczy dla mnie walac sobie gruche w kiblu .... j***ne pedlaki w rurkach -_-
a co do teledysku normanly zrowy teledysk ..wedlug Rammsteina Krata! :)

lapps

2013-10-12, 20:40
hejtuja R+ bo to cos metalopodobnego. a nikt sie tak smiesznie o muzyke nie spina jak metale:P

@VanHelsingPL

britnej spirs tez kazdy tu slyszal i co? zajebista jest artystka?


rockface123 napisał/a:

heh, j***na patologia się wypowiada na temat muzyki słuchając gówna ;-)



:szczerbaty: nie zawiodles

lis3ks

2013-10-12, 20:41
ciekawe jakiej narodowodści jest ta kobieta :) (nie mowie o tej łysej niemce)

Gizmobba

2013-10-12, 20:47
Powiem wam tyle słuchanie Rammsteina w Niemczech daje wam 100% pewność bezpieczeństwa przed ciapatymi k***iami ;D

oni uważaja że jedyną osoba która może im zagrozić to nazista a właśnie Rammsteina kojarzą z nazistami i unikają ich jak wody i mydła ;D

JaE

2013-10-12, 21:35
^teken Mein Teil nawiązuje do historii Armina Meiwes'a który zamieścił w internecie ogłoszenie że poszukuje kogoś do "zabicia i zjedzenia". W końcu zgłosił się ochotnik. Meiwes odciął mu penisa, oboje go zjedli po czym Meiwes go zabił. Była to głośna i kontrowersyjna sprawa w Niemczech. Kawałek naprawdę zajebiście zrobili i nawiązali do tamtej sprawy. Sam tytuł "Mein Teil" znaczy po prostu "Mój Członek" i tak jak i w polskim tak i w niemieckim można go odbierać dwuznacznie;)

an...........81

2013-10-12, 21:37
j***ć muzykę germańskiego oprawcy który mordował nasze rodziny i zruinował nasz kraj....... stfu !

VanHelsingPL

2013-10-12, 22:10
lapps napisał/a:

@VanHelsingPL

britnej spirs tez kazdy tu slyszal i co? zajebista jest artystka?



Mam jakieś 40 stopni gorączki więc mogę mieć lekki problem z przekazaniem tego co mam na myśli. A mianowicie to że znam mało osób które nie przesłuchały by jakiegoś utworu Rammstein`a od początku do końca wieńcząc to tekstem "zj***ne". Oczywiście pomijam idiotów i ludzi pokroju "Firma - Mam wyj***ne".

andrzej_1981 napisał/a:

j***ć muzykę germańskiego oprawcy który mordował nasze rodziny i zruinował nasz kraj....... stfu !



Sam nienawidzę niemców ale mają dużo zespołów goth i industrialowych, stworzyli dużo dobrej muzyki. Nigdy nie można patrzeć ogólnikowo.

Zarentha

2013-10-13, 04:04
@VanHelsingPL Nienawidząc wszystkich Niemców sam patrzysz ogólnikowo, j***ny hipokryto. Nie pozdrawiam.

bigosik

2013-10-13, 04:10
Tak sobie wyobrażam niemcy.

VanHelsingPL

2013-10-13, 17:17
Zarentha napisał/a:

@VanHelsingPL Nienawidząc wszystkich Niemców sam patrzysz ogólnikowo, j***ny hipokryto. Nie pozdrawiam.



Nie wszystkich ale "niemców".
Każdy jakiego spotkałem to idiota albo sk***iel.