18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sadystyczny czarny ojciec

Silk777 • 2014-03-18, 03:51
dobrze, że nie kablem

WakeUpDead

2014-03-18, 18:19
hudziel napisał/a:

Obrazek


Za Lobo zawsze piwko, z jakiego to zeszytu?

gomil

2014-03-18, 18:19
Pod tym względem UE 100 lat za murzynami ;)

Zarammoth

2014-03-18, 18:20
Mnie jakoś rodzice nie lali. Zresztą nie wyobrażam sobie używać siły fizycznej na dzieciaku. Trzeba mieć nierówno pod sufitem. Ale skoro cieszycie się z okazywanej w ten sposób "miłości" to ok. Moim zdaniem podnoszenie na kogoś ręki to desperacja i niedojrzałość do wychowania innego człowieka.

marek1078

2014-03-18, 18:34
dogip napisał/a:

I to nazywa się wychowanie!

Sam dostawałem wpie**ol czym popadanie. Najbardziej bolesne było kablem. Ale k***a wyrosłem na normalnego człowieka. A wpie**ol dostawałem, bo na to zasługiwałem.

Nie to co teraz bezstresowe wychowanie.


O k***a. Współczuje ci jeżeli lali cie tak jak na filmiku.

blizzarder

2014-03-18, 19:01
Cos mi sie godeep wydaje, ze jednak nie miales normalnego dziecinstwa. Tez zdarzylo mi sie kilka razy dostac pasem, ale bicie sprzaczka czy kablem to j***ne znecanie sie. Nawet psa jak chce skarcic to dostaje klapsa w tylek. Wybacz niedyskretne pytanie, ale wóda w domu tez sie lala strumieniami czy rodzice ograniczali sie jedynie do spuszczania wpie**olu swoim pociechom?

Docent

2014-03-18, 19:05
Ale poszlo o to, ze ta gruba szmata postanowila zostac modelka? Jaka k***a znowu modelka? Chyba w innej agencji towarzyskiej, nize chce tatus, bo innego miejsca dla tej szmaty nie widze.

minetek

2014-03-18, 19:06
dogip napisał/a:

I to nazywa się wychowanie!

Sam dostawałem wpie**ol czym popadanie. Najbardziej bolesne było kablem. Ale k***a wyrosłem na normalnego człowieka. A wpie**ol dostawałem, bo na to zasługiwałem.

Nie to co teraz bezstresowe wychowanie.


podpisuję pod Twoim postem z tym że sam swojego dziecka staram się nie bić bo wiem jak ch*jowo mieć skórę na dupie poprzecinaną od kabla :-|
jednakowoż dzieciak bez bicia wie, że kto sie nie słucha ojca i matki to się psiej pały słucha

Heathen

2014-03-18, 19:14
Klaps na dupe jeszcze nikogo nie zabił.
A nic tak nie uczy posłuchu jak czerwony tyłek
Problem w tym że w pewnym wieku klaps już nie wystarczy, więc trzeba za młodu dzieci wychować (wychować nie znaczy wytresować/zastraszyć)
Ale wszystko z umiarem i wyczuciem, by nie stać się tytanem, z drugiej strony by nie być p*zdą, której dzieci na głowę nasrają.
A dla tych co dzieci nie mają, a wielce prawią życzę serdeczny h*j w dupę i wiele nieprzespanych nocy, gdy po kolei będziecie mieli:
noworodek
niemowlę
bunt dwu latka
bunt trzy latka...
....
bunt 18 latka
Pozdro dla kumatych;)

Adiyoyo167

2014-03-18, 19:56
Dobra k***a, wszyscy typu "dobrze, że jej wpie**olił" jak jesteście takimi frajerami żeby laske napie**alać to jesteście dnami dna. Jest 1000 innych metod żeby jej sprawić ból, a nie ograniczać się do fizyczności. Ten typ to zwykła faja bez mózgu. elo

RomanS

2014-03-18, 20:05
1. przemoc jest argumentem słabych;
2. ch*j w dupę każdemu facetowi jakkolwiek lejącemu kobietę;
3. trzy ch*je w dupę i dwa w twarz komukolwiek lejącemu bez umiaru swoje dziecko.
Klaps jest niezbędny - szczenię musi dostatecznie wcześnie poznać swoje miejsce w stadzie, żeby miało szanse zrozumieć, że na takie miejsce trzeba pracować i, czasem, o nie walczyć; bezrefleksyjne bicie czym i jak popadnie jest konstruowaniem psychopaty przez psychopatę.

Tak, dostawałem jako dzieciak twardy wpie**ol za nic i do dziś tego nienawidzę; tak, tli się we mnie psychopatia.

houseiniak

2014-03-18, 20:56
@dogip
ja najgorsze czym dostałem to żeliwna patelnia a najgorsze że potem przez kolejne 5 lat tej samej patelni pokrzywionej na mojej głowie używałem do smażenia, pieczenia i takie tam

dogip

2014-03-18, 21:12
JesusChytrus napisał/a:

@dopig
Skoro przez wiele lat musieli cię "napie**alać" żebyś zachowywał się poprawnie to znaczy że musisz być baaardzo mało inteligentny. I nie - po czymś takim człowiek nie wyrasta na normalnego (abstrah*jąc od tego czy zasłużył) - wydaje mu się że jest normalny a tak naprawdę kurewsko okaleczony psychicznie, bo przecież nikt normalny nie będzie się cieszył że go tłukli prawda?



Ależ zacny komentarz. Dziękuję za wnikliwą analizę. Przeżyłem swoje i wiem, że mi to pomogło. Obok mnie dorastali koledzy, którzy mieli rodziców debilów, którzy chuchali i dmuchali na swoich rozwydrzonych SuPeR dzieciaków. Oni razem ze mną jajca na podwórku robili. Wpie**ol ja dostawałem, oni byli uczeni, że tak nie wolno, tak nie przystoi. Jestem dobrym facetem, z zasadami, których nie można porzucić. A tamci? W połowie w pierdlach siedzą, w drugiej połowie... matka z ojcem nie raz w ryj dostali, odezwać się w swoim gniazdku nie mogą.

Więc k***A zamknij ryj i przeżyj trochę lat, aby ludzi z bagażem doświadczeń oceniać. To, że wpisałeś datę urodzin niezgodną z prawdą, aby tylko zarejestrować się w tym portalu nie upoważnia Ciebie aby oceniać mego, cennego wychowania.

Tatusiu i Mamusiu - dziękuję Wam za to kim jestem.

ufolski666

2014-03-18, 22:10
I to są właśnie czarne sk***ysyny. Oni się domagają tolerancji a zachowują się gorzej jak małpy w zoo w klatkach. k***a, gdyby to była Polska i bym to z kolegami zobaczył to by ten murzyn zamiatał ryjem chodnik. Jeszcze ten jego małpi akcent po angielsku.....

Do wszystkich co popierają tego brudasa: pie**olnijcie się porządnie w łeb. Jak Was trzeba było pasem napie**alać żebyście na "ludzi" wyszli to Wam na prawdę współczuję. Taki człowiek, który jest bity ma często problem w kontakcie z otoczeniem bo wyrabia sobie reakcję obronną na dotyk. Zbliżenie drugiego człowieka zaczyna odbierać jako zagrożenie, więc bicie robi podwójną krzywdę. Ale co ja tam k***a wiem, musiał bym pewnie ku waszej uciesze, droga gawiedzi, ze trzem słabszym od siebie wj***ć i Wam pokazać, jakie są tego efekty.

skandal89

2014-03-18, 23:14
JesusChytrus napisał/a:

@dopig
Skoro przez wiele lat musieli cię "napie**alać" żebyś zachowywał się poprawnie to znaczy że musisz być baaardzo mało inteligentny. I nie - po czymś takim człowiek nie wyrasta na normalnego (abstrah*jąc od tego czy zasłużył) - wydaje mu się że jest normalny a tak naprawdę kurewsko okaleczony psychicznie, bo przecież nikt normalny nie będzie się cieszył że go tłukli prawda?



Jezu, ale pie**olisz. Sam dostawałem od ojca, nigdy bez winy. To się dostrzega po latach, kiedyś miałem mu to za złe, teraz jestem mu wdzięczmy, co do Twojej teorii :

Cytat:

"Skoro przez wiele lat musieli cię "napie**alać" żebyś zachowywał się poprawnie to znaczy że musisz być baaardzo mało inteligentny."



Jestem architektem, pracuję choć jeszcze nie skończyłem drugiego stopnia studiów, średnią mam 4.9 za ostatni semestr, o pracę się nawet nie starałem jakoś bardzo, poszedłem na praktyki i tak już zostałem. Nie twierdzę, że jestem jakiś miszcz. W wielu aspektach sobie nie radzę, ale mimo, że dostawałem od ojca wpie**ol to jakoś mi się wiedzie. Gdybym za to nie dostawał, gdyby mi było za każdym razem odpuszczane moje ch*jowe zachowanie to teraz pewnie bym sobie robił kanapki w McDonald's, możliwe, że nie skończyłbym nawet średniej szkoły a może nawet miałbym jakieś kłopoty z prawem.
Ojciec mnie naprostował kiedy było trzeba, nigdy nie powiem, że mnie jakoś tym skrzywdził.

Sytuacje o których piszesz zdarzają się w patologiach kiedy ojciec napie**ala dzieci bez opamiętania.

Bić to trzeba umić!

ra...........el

2014-03-19, 00:31
dogip napisał/a:

I to nazywa się wychowanie!

Sam dostawałem wpie**ol czym popadanie. Najbardziej bolesne było kablem. Ale k***a wyrosłem na normalnego człowieka. A wpie**ol dostawałem, bo na to zasługiwałem.

Nie to co teraz bezstresowe wychowanie.



super. w rozmowach w toku to kupią. że ojca masz czarnego też możesz powiedzieć