18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczna winda

shinigamiONE • 2014-09-17, 16:55
Bez spoilera... :ok***a:


Zacyganione z wykopu

gawlow

2014-09-17, 18:32
Rusza głową bo ginął dusząc się.

mare30ks

2014-09-17, 18:33
Sunday napisał/a:

mare30ks, fart to dość niefortunne słowo w tym przypadku, bo oryginalny tytuł to "Student crushed to death by malfunctioned elevator" :szczerbaty:



dlatego ja zawsze wyskakuje jednym duzym susem z windy, nigdy nei wiadomo kiedy sie sp***oli :amused:

dagins

2014-09-17, 18:33
Refleks 70-cio letniego dziadka.

go...........et

2014-09-17, 18:54
To jest właśnie ta słynna chińska technologia.
Ilość budowanych rzeczy, trzeba im to oddać, zadziwia. Ale jakością rywalizują z afrykańskimi domkami z gówna.

MagnuMr1p

2014-09-17, 19:04
Straszne... ale lubie takie przygody z windami :wali:

Ne...........es

2014-09-17, 19:05
dlatego mowia, ze schody przedluzaja zycie 8-)

nanab

2014-09-17, 19:14
0:40 a to pedal chcial ostatni raz obciagnac przed smiercia to zaczal robic loda wymyslonemu przyjacielowi

Sanjaro

2014-09-17, 19:16
k***a, wszystko co złe to dzieje się w chinach xDd

enes19

2014-09-17, 19:51
"ma farta ze go nie zgilotynowalo jak w filmach, albo ma grube kosci i dlatego winda sie zatrzymala"

proszę Cię , jego kości przy takiej konstrukcji , wciągarce , prędkości łamią się jak zapałki. Widocznie złapał ogranicznik prędkości i zadziałały chwytacze w kierunku góra.

Pytanie dlaczego winda pojechała do góry z otwartymi drzwiami ? ( co jest oczywiście niemożliwe i zakazane ) , jest kilka sposobów:

- gość z serwisu grzebał coś przy sterowaniu ( był na usterce ) i np. zostawił zworę w obwodzie bezpieczeństwa ( tzn. zmostkował drzwi przystankowe )

- Co by kolwiek to znaczyło nastąpiła nieoczekiwana awaria układu ( sterownika ) coś mu się popie**oliło , ( chińskie gówno itp ) i pojechał do góry.

- luzownik się sp***olił , i otworzyły się szczęki hamulca na wciągarce i pojechała do góry.

Co by nie patrzeć wszystkie powody są z winy człowieka lub jego niedopatrzenia na serwisie, także nie chce być w skórze tego gościa z serwisu bo na pewno ma przej***ne.

padi666

2014-09-17, 19:52
Czy ktoś wie gdzie możną kupić tę windę, bo teściowej obiecałem

ShiroEU

2014-09-17, 19:58
Gdy jego ciało zaczyna dziwnie drgać pod wpływem nacisku windy, polecam odpalić sobie Daftpunk - harder better faster albo Darude Sandstorm.

Prowokator

2014-09-17, 19:59
enes19 napisał/a:

"ma farta ze go nie zgilotynowalo jak w filmach, albo ma grube kosci i dlatego winda sie zatrzymala"

proszę Cię , jego kości przy takiej konstrukcji , wciągarce , prędkości łamią się jak zapałki...


jeśli się dobrze przyjrzysz, przewijając ręcznie po kawałeczku to do połowy filmiku winda jedzie w górę...
zatrzymała się z powodu osiągnięcia limitu udźwigu, ale już było za późno :kawa:

qwerq221

2014-09-17, 20:01
k***a musiało boleć... :-/

enes19

2014-09-17, 20:04
Prowokator napisał/a:


jeśli się dobrze przyjrzysz, przewijając ręcznie po kawałeczku to do połowy filmiku winda jedzie w górę...
zatrzymała się z powodu osiągnięcia limitu udźwigu, ale już było za późno :kawa:



masz rację nie zauważyłem :) jednak wyjaśnij mi prosze pojęcie limit udźwigu bo za ch*ja tego nie rozumiem.

Gdyby stała na ostatnim przystanku to rozumiałbym wtedy że jechała na cierność .

Albo obraz z kamery drga i daje wrażenie że winda jedzie do góry , teraz wpadł mi taki pomysł :)

Najlepszy_na_świecie

2014-09-17, 20:05
Oglądam trzeci raz i nie mogę zrozumieć. Winda odjechała czy budynek? Chyba mam iq za niskie. :)