18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadystyczna rodzinka

fi...........11 • 2014-08-12, 19:06
Pewna rodzinka wybrała się na wakacyjny wyjazd. Jednak po dwóch godzinach jazdy droga zaczęła się już dłużyć i wszyscy byli znudzeni, do czasu gdy zauważyli przechodzącego przez ulicę pieska. Ojciec dodał gazu, samochód przyspieszył i rozsmarował pieska na dwóch metrach asfaltu. Rodzinka zaczęła się cieszyć na widok atrakcji, wszyscy się śmieją za wyjątkiem Jasia który siedzi po środku ze smutną miną i nie odzywa się. Po godzinie sytuacja się powtarza, tym razem przez ulicę przechodzi kotek, ojciec dodaje gazu i podobnie jak za pierwszym razem rozsmarowuje go na asfalcie. Rodzinka znów się cieszy, a Jasio dalej się nie odzywa, siedzi tylko ze spuszczoną głową. Mama Jasia która to spostrzegła odwróciła się do chłopca i zapytała go:
-Jasiu dlaczego jesteś taki smutny?
-Bo ja nie widziałem...

:beka:

Ha...........ng

2014-08-12, 20:42
@Jak za długie to współczuje debilizmu i bycia kretynem. Polecam strzał w głowę lub skok z wysokiego budynku, bo tylko, aby marnujesz tlen :homer:

mataertest

2014-08-12, 21:57
Fake.. Sadystyczna rodzinka po przejechaniu tego ścierwa by się zatrzymała i wzięła truchła. Następnie każdy członek rodziny by wyr*chał zwłoki. Na koniec pocięci by ścierwo i zrobili sobie schabowe...

killerZeWsi

2014-08-13, 00:23
@mataertest - rozjechałeś kiedyś kota? Co k***a wyr*chać, mielone?

Forczman

2014-08-13, 00:34
A no koniec ojciec przejechał przechodzącego murzyna.
Ale nikt tego nie zauważył poza Jasiem który siedział z tyłu i popłakał się, tym razem ze śmiechu.

ulifont

2014-08-13, 09:51
Hacerking
weź coś na nerwy.

Ha...........ng

2014-08-13, 12:59
@Up nie mów mi co mam robić, nie umiem obojętnie przejść na widok ludzkiej głupoty

essek

2014-08-13, 13:17
Ten kawał ma z 25 lat.. W oryginale była krowa, flaki zaplątały się w wycieraczki, a matka próbowała je wyszarpać przez okna, wtedy przyj***ła głową w słup. Wszyscy się śmiali, tylko mały jasio płakał, spytany dlaczego odrzekł, że tego nie widział.

kokos654321

2014-08-13, 14:22
Ten hit leci w maluchach czy starszakach ???

kajet1916

2014-08-13, 21:40
Hacerking napisał/a:

...Polecam strzał w głowę lub skok z wysokiego budynku, bo tylko, aby marnujesz tlen



Kali nie rozumieć?

fi...........11

2014-08-17, 19:38
RegionalnePrzewozy napisał/a:

ja znam wersję że mamie urwało głowę..


Ja napisałem tą którą opowiadał mi wujek jak byłem mały ;)