18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczna jazda próbna

HEILicopter • 2012-06-13, 00:25
Nagrywane kalkulatorem, ale ciagle fajne :lol:



Szkoda, ze dzisiejsze auta tyle nie potrafia przyjac :lodowka:
PS. Dziwna bomba, dzwiek sie przestawil :D

bukay

2012-06-13, 13:11
Jaka jazda próbna? Jakie testy drogowe? Toż to chłopaki spieszą się do domu po pracy, a że drogi są jakie są :D

Carol

2012-06-13, 13:14
Nagrywane zapewne dobrym sprzętem, tylko kopia do dupy.

dziaraxx1

2012-06-13, 13:18
JAk h*j j***na niemiecka propaganda , nie widzicie z to specjalnie ja ja gut audi volksłagen :)

HAL-9000

2012-06-13, 13:31
Phallucifer napisał/a:

Golf III to jest demon z piekla rodem, moze nie predkosci, ale za to wytrzytmalosc ma naprawde spora :) zreszta fajny samochod,m gdyby wizerunku nie popsuli mieszkancy wsi i miast.



Bimbeer91

2012-06-13, 13:40
nie wiedziałem że transportery t4 potrafią tak ślicznie latać: D

daniel5995

2012-06-13, 13:40
Tak powinny być testowane samochody przed dopuszczeniem ich do ruchu w Polsce. :szczerbaty:

santa1337

2012-06-13, 13:44
Ja chce taką pracę ;/

PanHT

2012-06-13, 13:57
@pilaf666
Skończ, k***a pie**olić.
1. Ludzie z wykształceniem jebią za marne grosze w Polsce.
2. Pracownik produkcyjny na zachodzie zarabia 4 razy więcej. Policz ile można kupić za najniższą krajową w niemczech litrów ropy a ile w polsce. Widać różnice prawda?
3. Człowiek na zachodzie który ma dobry fach w rekach zarabia więcej niż wykształciuch.

A więc nie pie**ol!

Harry Pojeb

2012-06-13, 14:13
Zamiast manekinów to w golfionach siedzą chłopaczki z wiejskich potańcówek.

rav4ever

2012-06-13, 14:46
Volkwagen. Wir leben autos

malpigaj80

2012-06-13, 14:47
Volkswagen Das Auto

djtomix

2012-06-13, 17:32
samochody innej marki nie wytrzymały by kilku minut :) , nie kumam ludzi obrażających VW
(VW - mało ale niezawodnie) przykładowo ile kosztuje reflektor do golfa 3/4 a ile do fiata punto
ps ja bardziej buraków spotykam w starych BMW

vajron

2012-06-13, 17:41
@MrHT Weź się k***a ogarnij, wyładuj frustrację waląc gruche. Nie wina pilafa, że ch*jowo zarabiasz, ani Tuska. Porównujesz nas do stanów? serio k***a? Potęgi światowej? Nie mamy bogactw naturalnych poza węglem i gazem łupkowym, który i tak jest niebezpieczny dla środowiska, większość wypłaty ludzie przepie**alają na alkohol i fajki, nikomu się nie chcę pracować porządnie, tylko każdy odpie**ala fuszerkę. Jak ktoś wpadnie na zajebisty pomysł, który można opatentować i zgarniać kasę, to zamiast szukać inwestorów, pokombinować, woli powiedzieć, że przez rząd się nie da i oddaje pomysł za grosze. Może by k***a w końcu dojść do wniosku, że to nie tylko rząd jest winny ale też wy, opie**alacze. Masz czas siedzieć na sadolu 8h dziennie ale narzekasz, że ci brakuje na drogi samochód? Tak, ludzie na zachodzie zarabiają więcej, bo nie było u nich komuny, bo mają ambicję, bo są pomysłowi, bo zapie**alają. 90% polaków idzie do pracy nie po to żeby jak najlepiej wykonać plan, tylko, żeby odbębnić te osiem godzin i wrócić do domu wypić parę piw. 20 lat temu obaliliśmy komune, zobacz ile się k***a zmieniło i ile się jeszcze zmieni. Przestań narzekać, a jak cie nie stać na nic oprócz chleba i pasztetu to trzeba było się nie opie**alać w szkole.

Mówisz, że po studiach mało się zarabia. Tak, jeśli na każdy semstr same trójki i 4 poprawki. Ale jeśli na studiach zapie**alasz i się starasz, to będziesz miał pracę i zarabiał kokosy.

Polska jeszcze długo nie dorówna zachodowi ale ciągle zmierzamy w tym kierunku, tyle, że ze względu na historie, najlepiej jest ciągle narzekać.

Nie mówie, że rząd jest idealny, ale nie jest taki zły, jak go malują sfrustrowani biedni nieudacznicy...

PanHT

2012-06-13, 20:08
Pisałem o zachodzie Europy.

Wiesz co się zmieniło? To że po 20 latach rząd polski wyprzedał wszystkie państwowe instytucje mogące generować PKB.
W tej chwili nawet TP SA jest już w orange.
Likwidują polskie przedsiębiorstwa ponieważ banki polskie nie są w stanie dać im pożyczki. Biorą od zagranicznych które dopie**alają im wysoki procent. I bankrutują.
W ich miejsce wchodzi firma z niemiec. Dostają śmiesznie niski procent na kredyt. Rozwija się i generuje PKB dla niemiec na terenie polski!!!!


Możesz się odnieść do zarobków (najniższych w niemczech a w polsce) a relacja litr ropy?

Chyba nie chcesz mi powiedzieć ze niemiec co pierdzi w stołek na kasie w Lidlu różni się specjalnie od polaka pierdzącego w stołek na kasie w Lidlu? Może jest bardziej ambitny? Co?

Quazzami

2012-06-13, 21:09
djtomix napisał/a:

samochody innej marki nie wytrzymały by kilku minut :) , nie kumam ludzi obrażających VW
(VW - mało ale niezawodnie) przykładowo ile kosztuje reflektor do golfa 3/4 a ile do fiata punto
ps ja bardziej buraków spotykam w starych BMW



Phi, jeśli nie bierzesz pod uwagę aut Łady, UAZ-ów i innych sowieckich wyrobów..
I tak niemiecka motoryzacja ssie.