18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowa polityka - przeróbki, memy [zbiorczy]

Zaldier • 2017-02-21, 17:17


Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

Juzide

2017-06-17, 12:44
O co chodzi z "a ponadto uważam że Kosovo to Serbia" ? :///

mrkler

2017-06-17, 13:41
tranzystor napisał/a:



Spostrzegawczy oszołomie, kolejna "partia" JKMa i pieniacza Kukiza to najwierniejsza świta Jarka


Bo Ty tak powiedziałeś? Partia "pieniacza" Kukiza jako jedyna w tym pie**olniku nie pobiera subwencji i składa jakieś sensowne projekty i interpelacje zamiast w kółko bić piane wokół smoleńska i demokracji której u nas nigdy nie było. A żeby głosować na PIS albo PO trzeba być skrajnie naiwnym zjebem bez instynktu samozachowawczego.

niegrzech

2017-06-17, 13:43
Jestem raczej prymitywem bo popełniam mnóstwo błędów językowych czego się oczywiście wstydzę. Staram się więc czytać jak najwięcej ale poza frajdą z czytania nie daje to zbyt wiele...
Dawno, dawno temu kiedy to z czarno-białego TV płynęły słowa wyważone w studio TV zasiadali Pani Krystyna Loska czy też Jan Suzin. Dykcja, mimika, ubiór i maniery ich były nienaganne. Próżno było czekać na ich wpadkę choć nie nagrywano wówczas programów i wszystko leciało na żywo. Szanowano wówczas język naszych przodków.
Tak było. Dziś zaś z mojego Full HD telewizora wylewa się GÓWNO. Nie raz na kilka miesięcy lecz codziennie.
Podniecacie się pajacem co kilkanaście lat temu mógłby co najwyżej zamiatać chodniki bo powiedział co wiedział czyli gówno. Podobny jemu pajac go słucha z wyrazem twarzy sugerującym, że gówno ma w głowie. Jeszcze większym pajacem jest zaś gość w reżyserce co to wszystko skleja i puszcza.
Kilka tygodni temu taki głąb zmontował materiał o zamachach w Europie i aby ciemny lód się zbytnio nie znudził pie**oleniem bez sensu dołączył do tego materiału teledysk Snoop Doga (kiedyś pomyślałbym, że to dla jaj, teraz pewien jestem, że ten pajac nie wie, że koleś jest z USA i ma tyle wspólnego z emigrantami co on z rzetelnym dziennikarstwem)
Dwa dni temu jakaś tępa p*zda w nawiązaniu do niefortunnej wypowiedzi Pani Premier Beaty Szydło w Byłym Nazistowskim Obozie Koncentracyjnym w Oświęcimiu w Wiadomościach TV użyła zwrotu "gównoburza" Tak k***a j***na go mać podczas ongiś najrzetelniejszego serwisu informacyjnego padło słowo, którego licealista nie odważyłby się użyć podczas wypracowania w szkole a padło ono z głośników mego TV.
Nadeszły więc czasy kiedy to "Wśród ślepców jednooki jest królem".

SanicHegehog

2017-06-19, 23:33
WhitePride napisał/a:

Nagle sie okazalo, ze spolki skarbu panstwa potrafia przynosic zyski, ze gospodarka wcale nie najgorzej wyglada, ze mozna podniesc place minimalna(chociaz dalej jest ona na smiesznie niskim poziomie) i kilka innych przykladow.


Zyski realne czy na papierze? Informacje z 1. ręki od pracowników stanowisk kierowniczych w budżetówce sugerują, że ładnie to wygląda, ale tylko na papierze (a ich nie obchodzi kto rządzi, byle dostawali kasę).

Gospodarki nie zrujnuje nawet głupi rząd, tak samo jak bardzo mądry jej nie wyciągnie z kryzysu. Trzeba drastycznych kroków i czasu.

Płacę minimalną można zawsze podnieść. Tylko, że to jest idiotyzm. Później efekty są takie, że pracownik w firmie zarabia X, a osoba, która dywany odkurza, ma 3/4 z tego. I nie chodzi o to, że to "źle". Podejście jest od dupy strony. Zamiast dawać kasę i/lub zmuszać pracodawców, żeby płacili więcej, odprowadzając tym samym większe podatki i mając dużo większe obciążenia z tego tytułu, powinno się wprowadzać ulgi. A nie, że na "dzień dobry" ludziom się kradnie 1/3 wypłaty, później jeszcze obcina blisko 1/5 za sam fakt, że pracują, a w sklepach niemal 1/4 ceny produktu to podatek. Pół roku zapie**ala się tutaj, żeby zapłacić daniny, dopiero od połowy roku zaczynamy zarabiać "na czysto". A im ktoś mniej ma, tym bardziej to odczuwa.

Co prowadzi do kolejnego punktu - inne przykłady. Typu "kwota wolna od podatku". Która jest tak k***a śmiesznie niska, że ze śmiechu brzuch boli i rzygać się chce. No kto to k***a widział ustalać ją na 500-parę złotych na miesiąc. Niecałe 150€. Podnieśli ją. Super. ch*ja odczuję ja, ch*ja odczuje większość ludzi. Nawet ci najbiedniejsi ch*ja odczują, bo kto widział przeżyć za 5 stów miesięcznie.

Należy też wspomnieć o, jakże wspaniałym, 500+. ch*ja daje takie rozdawnictwo pieniędzy, dostaje to każdy, od patologii po ludzi z wypłatami sześciocyfrowymi. Pierwsi cieszą ryj, ostatni wydają to na waciki, a klasa średnia bierze bo dają, ale kokosy to to nie są.

Rząd k***a kradnie moje pieniądze (bo to nie jest "grzeczna prośba" tylko musowe zabieranie) i potem z łaską mi je "daje". ch*ja mi daje. Co najwyżej oddaje to, co zaj***ł. Tyle, że podpie**oli tysiące (wliczając w to podatki od strony pracodawcy), a łaskawie "da" 500. Niech nam k***a nie wyciągają tyle kasy z kieszeni, więcej nie muszą robić. A nie, że zapie**olą kufer kasy, a potem dadzą z tego małą kieskę. Zbawcy narodu, k***a mać.

I ch*ja mam wyłożone na to, jak nazywają się świnie przy korycie. Zauważam jedynie, że decyzje jakie są podejmowane, służą wyłącznie temu, by wygrać kolejne wybory. ch*j z krajem, ch*j z gospodarką, ch*j z ludźmi, ch*j ze wszystkim. Byle świńskie ryje nie zostały oderwane od koryta.

metlerr

2017-06-23, 20:33


Śmieszki Andrzeja poza kontrolą. :-D

Pa...........ć

2017-06-23, 20:45
Z Andrzeja to ogólnie kawał śmieszka

Essent

2017-06-23, 21:01
Kto to jest Duda Andrzej?

TB303

2017-06-23, 21:02
Reaguje tak samo jak tylko uświadamiam sobie fakt, że są kretyni, którzy na nich głosowali.

loveandpeace

2017-06-23, 21:06
Odnośnie afery z Filipem Chajzerem


mirkselv2

2017-06-23, 21:25
@up Nie pasuje ci nasz prezydent? To kiedy macie zaplanowaną najbliższą manifestację KODu? Zapewne się wybierasz :amused:

Hoofner

2017-06-23, 21:25
Up tak samo jak na debili z PO Gdyby PO było teraz u władzy połowa by była zabijana przez niemców znowu dzięki j***nej ustawie o bratniej pomocy ? Myślisz co te cioty by zrobiły po przyjęciu brudasów do siebie wezwali by pomoc z niemiec bo w Polsce by wszędzie protesty były . Wole mniejsze zło niż zdradzieckie k***y ..

Robass1994

2017-06-23, 21:28
Filip Chajzer próbuje dzodzwonić się do syna?

ffuunnkkyy

2017-06-23, 21:32
Jaki prezydent taki śmiech

TB303

2017-06-23, 21:59
Hoofner napisał/a:

Wole mniejsze zło niż zdradzieckie k***y ..


No i właśnie przez takie durne myślenie jesteśmy dalej w dupie! Bo po co dać szansę komuś nowemu, innemu skoro można zagłosować na "mniejsze zło" co jest pojęciem skrajnie głupim. Potem takie podejście ma większość społeczeństwa i zamieniają jednych złodziei na drugich.
Jedyną różnicą pomiędzy PiS a PO jest to, że ci pierwsi nie przyjmują ciapackich i murzyńskich imigrantów oraz nie są na usługach niemiaszków z UE - nic poza tym. Oczywiście jest to typowa zagrywa by utrzymać, lub zwiększyć swój elektorat.
mirkselv2 napisał/a:

@up Nie pasuje ci nasz prezydent? To kiedy macie zaplanowaną najbliższą manifestację KODu? Zapewne się wybierasz :amused:


Wybacz, nienawidzę lewactwa - dlatego tak bardzo nie cierpię PiS-u. W sumie nazwałeś lewakiem kogoś, kto od ponad kilku lat popiera Korwina :brawo:

Verbatim369

2017-06-27, 20:24
Uwielbiam tą idiotkę :) Jaki rząd taki pijar ;)

X