18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2023-07-30, 12:27
zdziwiony? o żydowskiej policji w gettach czytałeś / słyszałeś?

donkapusta

2023-07-30, 12:29
Ironia losu, że po wojnie pilnował jej sobowtór Adolfa.

lordmomo

2023-07-30, 12:30
i co powiesili ją jest jakiś materiał z egzekucij ?

~Velture

2023-07-30, 12:33
Halman napisał/a:

zdziwiony? o żydowskiej policji w gettach czytałeś / słyszałeś?



Jak miałem kilka lat to mi dziadek opowiadał o wojnie. Co wakacje spędzałem na działce z dziadkami 1-2 miesiące i dziadek na dobranoc mi opowiadał o wojnie. Pokazywał swoje medale z wojny, zdjęcia jakie przetrwały oraz co sądzi o żydach, niemacach i ruskich.
Więc nie, nie jestem zdziwiony bo to od 30 lat wiedziałem od naocznego świadka.

Wrzuciłem po prostu bo my stare byki już się robimy a na sadolu sporo młodych więc niech nie zapominają.

Nigdy nie zapomnę jak mi dziadek powtarzał, że niemców się bał ale ruskie go przerażały. Do końca życia nie zapomnę jak mi mówił jak kopał dół aby babcię schować jak ruskie pomyje szły bo ta j***na ruska pie**olona swołocz to k***a gwałcić, zabijać, plądrować i niszczyć tylko potrafiła. W różnej kolejności.
Niemiec miał rozkaz tylko strzelić i zabić. Ruskie to gwałciło, maltretowało, znęcało się, znów gwałciło, zabijało, gwałciło ponownie i potem paliło wszystko po sobie plądrując wszystko na swojej drodze.

Co do żydów to... ukrywał żydów z babcią narażając całą rodzinę na wybicie... i nie miał o nich dobrego zdania po wojnie.

Pawehan

2023-07-30, 12:34
Dobre i pokolorowane .Piwo się należy

~Velture

2023-07-30, 12:41
Pawehan napisał/a:

Dobre i pokolorowane .Piwo się należy



Wiedziałem, że wykupienie libańskiej subskrypcji adobe za ok 15zł/rok się do czegoś przyda i pokoloryzowałem dla was :D

Kielu

2023-07-30, 12:50
" Po co o tym mówić ... To niedobra jest ...'' Pewien Żyd w TVP

BombardierPL

2023-07-30, 12:50
VeIture napisał/a:

.... narażając całą rodzinę na wybicie... i nie miał o nich dobrego zdania po wojnie.



Pracowałem w Holandii z Węgrem takiego pochodzenia... prawie ryczał ze niema co jeść, ze mu nie zapłacili ect.
No to mu sam z siebie pożyczyłem 50 euro aby przetrwał jakoś następny tydzień (oczywiście z zaznaczeniem że to na jedzenie).
Na następny dzień przyleciał po więcej bo mu się już skończyło. Okazało się że kupił ćpanie. Oczywiście więcej nie dostał.
A po wypłacie spazmów dostawał że domagam się zwrotu. Rzucił to jak psu pod nogi.
Gardzę nimi! :evil:

Hollo

2023-07-30, 13:01
BombardierPL napisał/a:

Pracowałem w Holandii z Węgrem takiego pochodzenia... prawie ryczał ze niema co jeść, ze mu nie zapłacili ect.
No to mu sam z siebie pożyczyłem 50 euro aby przetrwał jakoś następny tydzień (oczywiście z zaznaczeniem że to na jedzenie).
Na następny dzień przyleciał po więcej bo mu się już skończyło. Okazało się że kupił ćpanie. Oczywiście więcej nie dostał.
A po wypłacie spazmów dostawał że domagam się zwrotu. Rzucił to jak psu pod nogi.
Gardzę nimi!



Polaków można postawić w jednym rzędzie z nimi.

SkoPio1

2023-07-30, 13:21
lordmomo napisał/a:

i co powiesili ją j



On 14 January 1948 she was executed by firing squad at Fort Bijlmer [nl] in the Weesperkarspel munic**ality (now the Bijlmermeer district of the city of Amsterdam). The night before her execution she was baptized and joined the Roman Catholic Church.

Spryciara. Na koniec odwaliła numer, by można było oskarżać o te czyny katoliczkę...

;-)

darek1234

2023-07-30, 13:47
Na ch*j to wrzucasz? Dasz też zdjęcia granatowej policji? Moi dziadkowie też przechowywali Żydów, do tego dziadek przechodził na drugą stronę Sanu z jedzeniem dla nich. Nie raz ścigała go ruSSka swołocz, a innym razem wylądował w kacapSSkim areszcie. Zauważył go właśnie Żyd, który znał dziadka, pomógł mu wyjść. A w jaki sposób? Żyd prowadził sklep i ruSScy go potrzebowali. Prowadził biznes jak wielu Polaków. Żeby Żydów zrozumieć to coś tam poczytaj, bo ta wstawka jest ch*jowa i jątrzy. Poczytaj o AK, które strzelało do dzieci żydowskich w lasach pod np. Kańczugą, daj zdjęcie Wołyniaka z AK, który mordował bezwzględnie ukraińskie małolaty, daj zdjęcie szlachty polskiej, która po pijaku urządzała rzeź na wioskach. Daj jakieś kolejne zdjęcie tylko jaki masz w tym cel?

levy17

2023-07-30, 13:58
darek1234 napisał/a:

Na ch*j to wrzucasz? Dasz też zdjęcia granatowej policji? Moi dziadkowie też przechowywali Żydów, do tego dziadek przechodził na drugą stronę Sanu z jedzeniem dla nich. Nie raz ścigała go ruSSka swołocz, a innym razem wylądował w kacapSSkim areszcie. Zauważył go właśnie Żyd, który znał dziadka, pomógł mu wyjść. A w jaki sposób? Żyd prowadził sklep i ruSScy go potrzebowali. Prowadził biznes jak wielu Polaków. Żeby Żydów zrozumieć to coś tam poczytaj, bo ta wstawka jest ch*jowa i jątrzy. Poczytaj o AK, które strzelało do dzieci żydowskich w lasach pod np. Kańczugą, daj zdjęcie Wołyniaka z AK, który mordował bezwzględnie ukraińskie małolaty, daj zdjęcie szlachty polskiej, która po pijaku urządzała rzeź na wioskach. Daj jakieś kolejne zdjęcie tylko jaki masz w tym cel?



Skończ pie**olić i sam coś dodaj.

Auror_a

2023-07-30, 14:00
Też bym sprzedawał Żydów bez wahania. Wolna palestyna.