18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sadistic.pl i hejterzy

czarny7684 • 2013-04-03, 07:12
Proszę bardzo tutaj znajdują się odpowiedźi do użytkowników takich jak: Kriski, tomek2302, camson i polslav.

Naprawdę czasem nie rozumiem nas polaków.
Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila. Ja osobiście tego oto Pana w 100% popieram. I proszę o jedno, dajcie tyle browarów aby ten oto film pojawił się na główną i go mogli wszyscy zobaczyć. Żeby ci wyżej wymienieni dostali niezłego wk***a.





I mam wyj**ane na HW

spychal

2013-04-03, 13:25
Poziom tego kolesia nie sięga dalej niż jaskiniowców...

Plecionkarz

2013-04-03, 13:27
przekaz faceta taki:
To jest bardzo zabawne co tutaj wstawiam, jestem geniuszem dowcipu i filozofii życia a każdy kto twierdzi inaczej jest popie**olony i mi zazdrości. Wystarcz, że ktoś złapie trochę ch*ja w żagle i wiatru w dupę i jego ego podnosi się do sufitu. Naczyta się miłych komentarzy od pajaców którzy walą gruchę przy jego filmie i ma się za komika wszech czasów. Ci którzy go będą chwalić są inteligentni i rozumieją wysublimowane poczucie humoru a ci którzy krytykują są pojebami i debilami bo nie dostrzegają tego jego kunsztu.
Druga sprawa to twierdzi, że ma w dupie złe komentarze i go nie ruszają a mało nie pobije monitora, że wyświetla mu takie rzeczy. Koleś sam siebie okłamuje i żyje w rzeczywistości w której jest najlepszy a każda oznaka tego, że jest inaczej musi być zanegowana i zapomniana.

kasiasia

2013-04-03, 13:27
Ale o ch*j wam chodzi? Czego szukacie na sadisticu skoro się przekleństw czepiacie? Bajek na dobranoc? Gościu może faktycznie przesadza z przekleństwami, ale założę się, że więcej niż połowa z Was przeklina tak samo, jeśli nie bardziej. Poza tym cwaniaki z was gdy siedzicie przed ekranem - każdy może napisać że typek z filmiku to ciota, ale jak by wam przyszło powiedzieć to w twarz temu gościowi to byście się zlali w majty. Czekam na Was filmik z ripostą cwaniaki, o ile Wam starczy odwagi :]



McMenel

2013-04-03, 13:39
c.maggio napisał/a:

Ale o ch*j wam chodzi? Czego szukacie na sadisticu skoro się przekleństw czepiacie? Bajek na dobranoc? Gościu może faktycznie przesadza z przekleństwami, ale założę się, że więcej niż połowa z Was przeklina tak samo, jeśli nie bardziej. Poza tym cwaniaki z was gdy siedzicie przed ekranem - każdy może napisać że typek z filmiku to ciota, ale jak by wam przyszło powiedzieć to w twarz temu gościowi to byście się zlali w majty. Czekam na Was filmik z ripostą cwaniaki, o ile Wam starczy odwagi :]



Posłuchaj z przeklinaniem nie mam kłopotów za to z głupotą i debilizmem już tak. Co innego przeklinać inteligentnie a co innego stosować przekleństwa jako przecinki nie wynikające z pie**olonego sensu wypowiedzi. Bo każdy debil może powiedzieć k***a ale nie każdy debil potrafi powiedzieć owe k***a tak aby miało sens.

kubakobzi

2013-04-03, 13:45
Hehe założyłem konto na sadolu specjalnie żeby dodać komena :D : ten gość jest zajebisty, sypie k***ami i ch*jami a zastanawia się jak delikatnie nazwać kobiece narządy płciowe :D haha

wielki sadini

2013-04-03, 13:48
bury fiut, nawet słowo kulturwa zaj***ł od NTK.

Gellu

2013-04-03, 13:53
Jaka ciota, ja pie**ole. Od 12:40-13:23 pokazuje jaki jest na prawdę. Pedzio z kolczykami :>

Lemon19

2013-04-03, 13:58
Nie wiedziałem, że David Draiman nauczył się polskiego :mrgreen:


McMenel

2013-04-03, 14:00
Lemon19 napisał/a:

Nie wiedziałem, że David Draiman nauczył się polskiego :mrgreen:

Obrazek


Spadaj Dramian przynajmniej ma mózg :D .... No i ofc Wakkaka.

androgenius

2013-04-03, 14:00
Łysy debil bez adblocka ma ból dupska, bo go pojechali na sadolu?

"To są te jutubowe"? :homer:


Piwko z miejsca, bo się poryczałem ze śmiechu :smiechzula:

Lemon19

2013-04-03, 14:03
McMenel napisał/a:


Spadaj Dramian przynajmniej ma mózg :D .... No i ofc Wakkaka.



Przecież nie porównuję ich osobowości czy inteligencji :D Ale nie możesz zaprzeczyć, że kolo podobny :-D

Kruk07

2013-04-03, 14:03
typek z was ciśnie pompe a wy się spinacie

B-B

2013-04-03, 14:05
sarkoziu napisał/a:

japie**ole, ludzie! Koleś sobie nagrywa filmiki , wrzuca je na neta, po ch*j sie przypie**alacie, nie musicie go oglądać. Dlaczego zaden z was nie nagrywa wloga? bo sie wstydzicie siebie.



A dlaczego miałbym nagrywać?
Co kogo obchodzi moje prywatne życie?
Albo z drugiej strony może nie chcę żeby iluś tam widziało jakie majtki rano zakładam na dupsko.
Takie półgłówki jak ten na tym filmiku mają parcie na szkło albo chcą się jakoś dowartościować tylko im k***a NIE WYCHODZI !
Na palcach jednej ręki można policzyć czegoś warte vlogi a reszta to zwyczajny chłam!
Kiedyś widziałem jeden z filmików tego łysego idioty który przez 15 minut k***ami rzucał bo musiał ośki w naczepie przestawić w zimie... I tyle w tym filmiku tylko było ... "k***a, k***a, k***a, ja pie**ole, ja pie**ole, k***a, k***a". Więc niech już jeden z drugim baran skończy pisać że jest "mega pozytywny" bo takich mega pozytywnych pod co drugim sklepem monopolowym znajdę.

Ps. Trzeba linka tego tematu na tego jego "Vloga" podesłać :D

McMenel

2013-04-03, 14:05
Kruk07 napisał/a:

typek z was ciśnie pompe a wy się spinacie


Ale ile przy tym wywołał wybuchów niekontrolowanego śmiechu przez swą głupotę to nasze :d.

jolmen13

2013-04-03, 14:20
Aha a jeszcze do tych internetowych napinaczy, to większość z was jest jak Stefan: