18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mindfuck

2013-07-18, 20:27
Sadistic był zajebisty, jak był Sadistic'iem. Czyli takim miejscem w internetach, który był dla ludzi a nie dla hajsów.

op...........ve

2013-07-18, 20:41
artiee napisał/a:

Koleś ma kupę racji, coraz mniej tu można.


dokładnie, na a na głównej sam syfilis

Bard_Zerald

2013-07-18, 20:41
Aj pie**olicie, pie**olicie.
Ale to tylko świadczy o tym, że wciąż jestem na sadisticu

tds1974

2013-07-18, 20:57
Na Sadistiku nie ma logicznego rozróżnienia co wolno, a co nie i dlaczego akurat to walono, a tego nie. Od czasu ostatnich zmian więcej się obraża użytkowników, mniej arabusów. Wszystkie moje warny były za: - niechcący włączenie CL, - bo mi się podpis do zdjęcia niechcący skasował, - dwa razy dałem podobny komentarz (nikogo nie obrażający). Za to jak leciało ostro - nic. Bez logiki to.

Rakiz

2013-07-18, 21:09
Jeśli to "wypie**alaj" jest użyte bezsensownie, to akurat jest to prawidłowa reakcja adminów.

MarioNetKa88

2013-07-18, 21:28
tylko alternatywy brak :(
...chyba że ktoś coś ma namierzonego ??
Chętnie stestuję coś pikantnego ;)

Hrodgar

2013-07-18, 21:33
Tylko jak by tego nie było, to w komentarzach mielibyśmy po 12132 komentarzy, bo znalazło by się dwóch debili, którzy by się tylko wyzywali.

Whiltierna

2013-07-18, 22:03
Jakie straszne są te Wasze problemy...


kemcia

2013-07-18, 22:22
@MarioNetKa88 polecam hcfor

GerWaZyProtaZy

2013-07-18, 22:29
Ta obraza ciapatych,w sensie muslimów, to znaczy kozojebców, no... tych no.. szmatogłowych mnie zastanawia, że weszła i że jest tak pieczołowicie kultywowana przez administratorów. -_-


Robajson

2013-07-18, 22:42
Wrzucacie gówno a później lamenty, że coś trafiło do sucharów.Jeśli jednak badziew trafi na główną to znowu są pretensje typu - co za gówno, co to robi na głównej?!?! itp.

Przecież to użytkownicy czyli WY dajecie piwa za wrzuty więc w czym problem?!?!?!?!?!

shin69

2013-07-18, 22:49
Napisał k***a gimbus od tego nitrocośtam, co jest turbo-gimbo-pedałem-hipsterem, ma pedalski głos i obraża ludzi przez skajpa. :fuck-off:

LiquidKaczor

2013-07-18, 23:46

mr_9mm

2013-07-19, 00:23
Mojito napisał/a:

Wrzucacie gówno a później lamenty, że coś trafiło do sucharów.Jeśli jednak badziew trafi na główną to znowu są pretensje typu - co za gówno, co to robi na głównej?!?! itp.

Przecież to użytkownicy czyli WY dajecie piwa za wrzuty więc w czym problem?!?!?!?!?!


To użytkownicy powinni decydować, co trafia do sucharów, a nie mała grupka wzajemnej adoracji.
Kilka razy sam krytykowałem i wytykałem błędy kilku moderatorom, wstawiałem poźniej tematy, to albo wyj***li w p*zdu, albo z automatu do sucharów, pomimo tego że były kilka minut w poczekalni i zaczeły dostawać piwa.
Np wstawiłem dowcip o łotyszu, wrzuciliście do sucharów pomimo że dostawał piwa. Mało tego, jeden z modów wstawił tego samego dnia dowcip o łotyszu i od razu główna.
Mówisz o wstawianiu gówna? Zobaczmy.W salut rzymski spinasz się znaczenie salutu. Po drugie, chopie, wstawiłeś filmik jakiejś śluzy w szkocji na portal pełen "czarnego humoru"? Co niby jest fajnego w śluzie?
Tak samo ostatnio jeden z modów dał gościowi ostrzeżenie za filmik o łodzi z pazurą (wcześniej napisał, że wlepi warna za ten filmik), kiedy napisałem że w regulaminie nie ma nic o wstawianiu warnów za to, to uwaga: cofnał ostrzeżenie a mój i swój post skasował.
Modzi, ogarnijcie się. Dwóch-trzech trzyma poziom, ale reszta-pozostawiam bez komentarza.
A przy okazji, ilu z modów ma tematy w sucharach? Żaden? Ciekawe czemu. Bo nie wstawiają gówna? Filmik o śluzie faktycznie materiał z górnej półki. Mojito i pener są najlepszy przykładem jakości tematów modów.
ps
I to nie jest ból dupy i spina, tylko sama prawda, a prawda w oczy kole jak to mówią.
ps 2
W ramach przypomnienia, w regulaminie nie ma mowy o wlepianiu warnów za krytyke moderacji.
Pozdrawiam
ps3
Bo przypomniało mi się to dopiszę: nie potrafiliście wykryć przed bardzo długi okres czasu, że użytkownik okar19 ma multikonta i wrzucał sporo filmików codziennie i przepychał je dzieki tym kontom na główną.
A potem zrobiliście temat o tym i chwaliliście się jacy jestescie detektywi. Brawo.