18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

s1 pod prąd

kaktus83 • 2016-12-17, 08:56
Parę dni temu gościu sobie zapie**ala 120 na ekspresówce...tyle że pod prąd :mrgreen: Trasa Żywiec-Bielsko

Kubmian

2016-12-17, 09:12
Pewnie niedoinformowany anglik

tarcer123

2016-12-17, 09:27
No i dostanie taki z góra 500zł mandatu bo Niemiec dostał za takie coś 200zł i pojechał sobie dalej. Fajne prawo. Przekroczysz prędkość dostaniesz np. 400zł a za realne możliwe zabicie kogoś 2 stówki.

W moim odczuciu za taki wybryk konfiskata auta plus prawo zabrane na amen. Ale wiadomo że w naszym kraju nie zależy nikomu naprawdę na bezpieczeństwie...

NapalonyJan13

2016-12-17, 10:26
Napis po polsku, nuta po francusku, gość gada po niemiecku a ktoś jedzie po angielsku. Fajnie.

pakicito

2016-12-17, 14:23
Cytat:

Ale wiadomo że w naszym kraju nie zależy nikomu naprawdę na bezpieczeństwie...


proste i bezpieczne rozwiązanie jest na Litwie z migającym zielonym, które ma się zaraz zmienić;
w Polsce takie coś nie przejdzie, bo trzeba powystawiać mandaty za przejazd na żółtym/czerwonym

tarcer123

2016-12-17, 18:38
pakicito napisał/a:

proste i bezpieczne rozwiązanie jest na Litwie z migającym zielonym, które ma się zaraz zmienić



Kolego nic mi nie mów na ten temat. Wyobraź sobie że jadę czasami mając na naczepie 20 000kg napoi na paletach.
Jadę powiedzmy te 70km/h i nagle zapala mi się żółte w najmniej odpowiednim momencie... i do tego droga mokra.

A wystarczyło by tylko przeprogramowanie i zmiana w kodeksie. 2s pulsujące zielone i tak jak teraz 3s zółte.
Jakiś czas temu gadałem z kierowca autobusu PKS i mówi mi że z tymi światłami to jest masakra. Narobili kamer zeby łupić z mandatów ale nie poprawili z sygnalizacją nic.

Pulsujące zielone to super sprawa. Widzę z daleka że zaraz się zmieni to mogę spokojnie zatrzymać. I wtedy karać cwaniaczków co lecą na czerwonym z premedytacją.

Według przepisów żółte światło jest tylko do opuszczenia skrzyżowania. Czyli w praktyce mamy tylko zielone i czerwone. Bo ni żółtym już nie wolno mi wjechać.

Insaner

2016-12-17, 19:35
No co, przecież jedzie prawym pasem swojej jezdni :amused:

igorektgk

2016-12-18, 01:04
k***a ja bym robił jakieś zamieszanie na miejscu nagrywającego.Sumienie by mnie dręczyło jakbym tak jechał,nagrywał,słuchał muzyki i pie**olił pod nosem.Klakson,awarie ,długie ,darcie mordy w strone skody ,próba napie**alania czymś w tą j***ną skode itp.

igorektgk

2016-12-18, 01:38
@up.Mój błąd.Na pierwszy rzut oka przez tą uj***ną szybe i zj***ną ostrość wyglądało mi to na starą octavie.

Giepson

2016-12-18, 01:44
Jeżeli tego nie zrobił przed kręceniem to nie dzwoniąc po odpowiednie służby kierowca nagrywający film jest taką samą albo jeszcze większą p*zdą niż ten bałwan co jedzie pod prąd. Co jak co, ale w takich przypadkach przydaje się CB. Raz się spotkałem z taką sytuacją na S8. Po zadzwonieniu na policję oraz zakomunikowaniu od zdarzeniu przez CB, 2 kilometry dalej ciężarówki zablokowały pasy oraz pobocze by gamoń jadący pod prąd nie zabił kogoś przypadkiem. Piękna sprawa. Gdyby sam się załatwił to pies mu w dupę. Szkoda by było jednak przypadkowych osób. Nie wiem jak się sprawa potoczyła dalej bo musiałem jechać w swoją stronę. Prawdopodobnie przyjechały krokodyle i zajęły się pacjentem.

bugmenot7

2016-12-18, 01:52
NapalonyJan13 napisał/a:

Napis po polsku, nuta po francusku, gość gada po niemiecku a ktoś jedzie po angielsku. Fajnie.



Multi-kulti czeski film. Brakuje jeszcze srającego przy drodze cygana i barykad "uchodźców".

Goral2506

2016-12-18, 02:02
Widać Polacy wracają na święta z Anglii :D

Adrian92

2016-12-18, 03:36
igorektgk napisał/a:

k***a ja bym robił jakieś zamieszanie na miejscu nagrywającego.Sumienie by mnie dręczyło jakbym tak jechał,nagrywał,słuchał muzyki i pie**olił pod nosem.Klakson,awarie ,długie ,darcie mordy w strone skody ,próba napie**alania czymś w tą j***ną skode itp.



Jakie zamieszanie? Myślisz, ze jakbyś trąbił klaksonem to by to coś dało? :samoboj:

pakicito

2016-12-18, 10:01
Cytat:

Kolego nic mi nie mów na ten temat. Wyobraź sobie że jadę czasami mając na naczepie 20 000kg napoi na paletach.


ja nawet z 10 tonami na czerwonym nie raz przejeżdżałem, więc nic nie muszę sobie wyobrażać :)