18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzut burger

Mr.Drwalu • 2011-09-12, 18:10


Za brak poszanowania jedzenia :-|

ke...........85

2011-09-12, 18:16
wk***iają mnie tacy ludzie... najpierw sami podk***iają uważając to za w ch*j smieszne a potem jak przyjdzie co do czego to albo sp***alaja albo wala wszyscy odrazu. k***y j***ne.

DF8

2011-09-12, 19:48
Jakbym trzymał gówno w dłoni to pewnie też bym nim rzucił.

Dymekx

2011-09-12, 19:57
@up "pewnie" ? ;)

maderfakermen

2011-09-12, 21:06
Dymekx napisał/a:

@up "pewnie" ? ;)



niczym wygłodniały lampart przeszukujący puszczę, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności swojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu godnym medytującego buddysty przemierzam bezkresne szlaki doliny Kongo w poszukiwaniu ciepłych aromatycznych stolców dzikich zwierząt, aby móc zaspokoić swój niedający się opisać głód oraz uświadczyć podniebienie smakiem tego cudownego przysmaku, który gdy już znajdę to z wielkim pietyzmem i z poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili wyniosłym ruchem ręki obejmę upatrzony stolec i w skaramentalnej ciszy skonsumuję swój posiłek odczuwając przy tym stan oczyszczenia duszy i całkowitego spełnienia...

Kamcix260

2011-09-13, 19:04
a jakas tempa c**a jak zwykle musi drzec jape

mastapop

2011-09-13, 19:48
a inna tępa c**a telepać obiektywem jak epileptyk...
piwo tylko za to że dziadzia rzucił tym syfem w kretyna.

kicimus

2011-09-13, 19:53
Maderfakermen napisał/a:



niczym wygłodniały lampart przeszukujący puszczę, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności swojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu godnym medytującego buddysty przemierzam bezkresne szlaki doliny Kongo w poszukiwaniu ciepłych aromatycznych stolców dzikich zwierząt, aby móc zaspokoić swój niedający się opisać głód oraz uświadczyć podniebienie smakiem tego cudownego przysmaku, który gdy już znajdę to z wielkim pietyzmem i z poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili wyniosłym ruchem ręki obejmę upatrzony stolec i w skaramentalnej ciszy skonsumuję swój posiłek odczuwając przy tym stan oczyszczenia duszy i całkowitego spełnienia...


k***a jak sie ujaram za bardzo to tez mam taka gadke, pozdro

Vr...........y7

2011-09-13, 20:10
"AAAAaaaa fghfghs Aaaa!! Aaa! jhfghd!!
..to mój burger był ku*asie!"

brzuch1993

2011-09-13, 20:21
widac glodny nie byl.

krzychon

2011-09-13, 22:04
Brak poszanowania do "jedzenia" ? Jeśli dla Ciebie to jest jedzenie/posiłek to wybacz Gienia sam cisnołbym tym gównem w zafjdanej bułce w ściane

rothosen

2011-09-13, 22:19
Meanwhile in Africa.