18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzucanie palenia

Serail • 2010-06-02, 23:00
Zapewne wielu z was, podobnie jak ja, ma problemy z paleniem. Dzisiaj postanowiłem rzucić. Tak mi się, k***a, wymyśliło, żeby się z wami podzielić odczuciami. Może moje spostrzeżenia i błędy popełnione w trakcie "kuracji" pozwolą wam na łatwiejsze porzucenie nałogu.


Cytat:

Godzina 18:30
Dzisiaj po szkole postanowiłem rzucić palenie. Tak, jestem pełen zapału. Chcę pachnieć perfumami i mną, a nie tymi małymi, okrągłymi smakołykami. Ostatnio też zaczął pojawiać się tzw. "kaszel palacza", toteż kolejny pojawił się kolejny argument, by przestać robić sobie z płuc wędzarnię. Poza tym istnieją także koszta ekonomiczne, co ma główny wpływ na wypowiedzenie wojny tym filtrowanym mordercom. Kiedy piszę te słowa jest wieczór. Nie paliłem już 3,5 godziny, ale trzymam się dzielnie. Wydaje mi się, że tym razem mi się uda...

20:45
Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że ludzie są tacy wk***iający. k***a, mają cały boży dzień, żeby wysłać link do j***nego filmiku na youtube, ale wyślą w momencie, kiedy najbardziej mi to przeszkodzi. No ja pie**olę, k***a mać. Ja nie wiem jak to działa, że oni wszyscy potrafią przypomnieć sobie o mnie w jednej chwili. No k***a, ciągle chce mi się jeść, pić i kupę... To ostatnie ma chyba niewiele wspólnego z paleniem, ale to kto wie. Niech potomni też wiedzą, jak się kiedyś rzucało. W dodatku przypomniałem sobie, że nie delektowałem się ostatnim papierosem. Ale nie będę przecież przerywał kuracji dlatego, że nie dopełniłem tradycji.

20:50
Poszedłem do sklepu po fajki. Paczka jest zamknięta.

20:51
Paczka wciąż jest zamknięta. Poniżej dołączam fotę na dowód, że "rama" jest zaplombowana.



20:53
Wolałem się upewnić, czy w tej paczce na pewno jest 20 papierosów. W końcu te maszyny pakujące również mogą popełnić błąd.
Okazało się, że wewnątrz jednak jest 20 papierosów.

21:00
Bez dymka delikatnie smerającego moje płucka żyję już od 6 godzin. Jak na razie nadal jestem, k***a, pełen zapału.

22:30
7,5 godziny bez szlugi, ja pie**olę. Czas zabrać się za lekcje.

22:36
Czy ta dz**ka z matmy naprawdę nie ma nic innego do roboty, tylko wymyślać nam jakieś j***ne zadania z funkcji, które przydadzą mi się tylko do matury?. No ja pie**olę. Po k***ę jasną znać mi wzór na pierwsze miejsce zerowe trójmianu kwadratowego, jeśli delta jest większa od zera. Kto to k***a wymyśla?

22:38
Mam wyrzuty sumienia. Zapaliłem. Jutro zacznę od nowa. Na pewno mi się uda.

22:40
k***a, znowu zapomniałem się delektować...


Asmodea22

2010-07-10, 16:24
napisz mi mejla w wiadomości bo na twój profil nie umiem wejść

~Vuko

2010-07-26, 17:36
Rzuciłem! :megalol:
Jestem mega koksem! :wali:

Cholera. Ten tabex działa wyjebk***abiście. Nie doszedłem nawet do połowy opakowania i na samą myśl o zajaraniu, chciało mi się rzygać.
Poza tym czuje się rewelacyjnie. Apetyt mi wrócił i praktycznie nie odczułem skutków ubocznych rzucania 8-)

Lashlo

2010-07-31, 22:29
Gawith napisał/a:

Rzuciłem! :megalol:
Jestem mega koksem! :wali:

Cholera. Ten tabex działa wyjebk***abiście. Nie doszedłem nawet do połowy opakowania i na samą myśl o zajaraniu, chciało mi się rzygać.
Poza tym czuje się rewelacyjnie. Apetyt mi wrócił i praktycznie nie odczułem skutków ubocznych rzucania 8-)


No widzisz, wcale tak trudno nie było. :]
Ja też pierwszy miesiąc (po raz kolejny) bez papierosa :)

~Vuko

2010-08-01, 15:30
Lashlo napisał/a:


No widzisz, wcale tak trudno nie było. :]
Ja też pierwszy miesiąc (po raz kolejny) bez papierosa :)


Poezja :P świetny ten tabex. Teraz polecam go każdemu :P
Nie odzwyczaja, a odstrasza. Big plus ;]
powodzenia :P

BÃ...........³g

2010-08-01, 16:12
Ja rzuciłem palenie dzięki Heroinie :hitler:
Działa zajebiście, polecam :ok:

Ra...........og

2010-08-01, 16:13
Bóg napisał/a:

Ja rzuciłem palenie dzięki Heroinie


po prostu pieniędzy na fajki już nie starczało? :mrgreen:

BÃ...........³g

2010-08-01, 20:04
Cthulhu napisał/a:

po prostu pieniędzy na fajki już nie starczało?



Rozgryzłeś mnie :-/

Co do papierosów, to przerobiłbym obrazek z Cth.

Why vote for lesser evil ?
Choose heroin.