18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rządowy skok na SKOK

AHAHAHA_NO • 2012-09-03, 12:12
Pan T. powiedział:
Cytat:

No i okazało się, że tam nie chcą z nami kraść to trzeba to wszytko pozamykać!






czyli jak donek z bronkiem znowu próbują nas okraść

:idzwch*j:

buoba

2012-09-04, 14:48
ypsilanti napisał/a:



Kolejny frustrat, który wrzuca na wszystkich dookoła, a za bardzo nie wie co pisze. Poczytaj trochę o prywatyzacji polskich banków. A przede wszystkim sprawdź kto je prywatyzował, komu i za ile. Parę przykładów:
1. Bank Pekao S.A. - UniCredit 2006 (oops za rządu PISu)
2. Bank Zachodni WBK - Allied Irish Banks 2001 (AWS)
3. Bank Millennium - Banco Comercial Portugues 2003 (SLD)
4. BRE Bank - Commerzbank AG 2003 (SLD)
5. Getin (GBG) Bank - Getin Holding 2004 (SLD)
6. Kredyt Bank - GBC 2001 (AWS)
7. ING Bank Śląski - ING 2001 (AWS)

Słońce Peru nie miał już za bardzo czego prywatyzować. A i napisz co to znaczy śmieszne pieniądze, bo nie za bardzo wiem który to bank został sprzedany za owe śmieszne pieniądze. Konkrety, a nie chwytliwy hasełka.



Wiesz, ja piszę jak w ogóle sprawa z bankami się ma, nie będę przecież tutaj pisał sprawozdania czy raportu na ten temat, takiego kolosa i tak nikt nie przeczyta. Po za tym lepsza taka treściwa wypowiedź niż artykuł żywcem zerżnięty z wikipedii.

Oczywiście jak powiem coś przeciw SLD, PiS jest ok. Ale jak powiem jakąś niewygodną prawdę o PO, to od razu zjawiają się obrońcy. Wy lemingi jesteście śmieszne do bólu... raczej bulu :lol:

KuroNoTenshi92 napisał/a:


ypsilanti Nie martw się na szczęście tak mówi gimbaza, zawodówka, lewusy z LO, żule(oni mówią, że PGR'y poszły za grosze) i studenci kierunków(turystyka, zarządzanie i marketing, pedagogika, dziennikarstwo i wiele innych na kij potrzebnych kierunków).



Wymieniaj dalej. Twoja wypowiedź świadczy tylko o tym, że żyjesz sobie w takim małym światku, otulony szczelnym kloszem stereotypów. Pośrodku niego stoisz ty, śmiejąc się z innych ludzi, a sam masz takie bogate CV, że pracodawcy używają niego jako substytutu papieru toaletowego. Nie zdziwiłbym się, gdyby większość absolwentów wymienionych przez ciebie kierunków byłaby bardziej zaradna życiowo niż ty. A o absolwentach zawodówki nawet nie wspomnę - współcześnie mają nieraz lepsze posady niż niejeden magister. Acha, tak dla informacji - nie jestem humanistą, niedługo robię inżynierkę. A ty? Tak wcześnie skończyłeś lekcje czy pierwsze w tym roku wagary?

A tak w ogóle, co ma światopogląd do wykształcenia czy stanu materialnego? Puknij się w czoło.

masabitumiczna

2012-09-04, 20:43
@buoba - a skąd wiesz jak się sprawa z bankami ma?
Sam gościu stoisz w małym paranoicznym świadku powtarzając stereotypy.
Nie jest tak źle jak mówią jedni, ani tak dobrze jak mówią drudzy...

A tak dla informacji od dawna mam inżyniera i w życiu nie napisałem CV, a pracowałem w kilku miejscach i teraz mam swoją firmę...

buoba

2012-09-04, 23:47
masabitumiczna napisał/a:

@buoba - a skąd wiesz jak się sprawa z bankami ma?
Sam gościu stoisz w małym paranoicznym świadku powtarzając stereotypy.
Nie jest tak źle jak mówią jedni, ani tak dobrze jak mówią drudzy...

A tak dla informacji od dawna mam inżyniera i w życiu nie napisałem CV, a pracowałem w kilku miejscach i teraz mam swoją firmę...



Napisałem jak z mojego punktu widzenia wygląda owa sytuacja. Jeśli szukasz takich super niepodważalnych informacji to po cholerę szukasz ich na Sadistic'u, lepiej zadzwoń do prezesa Banku Światowego i się go zapytaj, może on coś na ten temat ci powie :mrgreen:

Gdzie ty widzisz w moich wypowiedziach stereotypy? To, że człowiek zaradny poradzi sobie niezależnie od posiadanego papierka? To - wbrew pozorom - jest możliwe.

Jak się pracuje u szwagra to faktycznie nie potrzeba CV.