18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzadkie pierdolnięcie

Cyjanek • 2021-12-11, 09:43
Liczę na waszą kreatywność w komentarzach :tasak:

Jerzy_Owsik

2021-12-11, 10:16
szczał na miarę bonusa bgc luj ogłuszacz

z całej epy pozdro 600 Łazarz

lokal.szczecin

2021-12-11, 10:37
Dwaj debile napie**alaja sie po ryju, "sport" dla kolejnych debili co jeszcze zaplaca PPV zeby na to patrzec.

baronturbina

2021-12-11, 10:55
Jerzy_Owsik napisał/a:

szczał na miarę bonusa bgc luj ogłuszacz
z całej epy pozdro 600 Łazarz


Sorry Jerry ale
Może jestem za stary bo za ch*ja nie zrozumiałem tego co napisałeś :-P

Pralpunkt

2021-12-11, 12:59
Komentarz może być jeden
Piękny Strzał...takie piastkowanie bramkarskie

ra0mir

2021-12-11, 12:59
Cyjanek napisał/a:

Liczę na waszą kreatywność w komentarzach :tasak:



sp***alaj.

RayRobinson

2021-12-11, 13:21
lokal.szczecin napisał/a:

Dwaj debile napie**alaja sie po ryju, "sport" dla kolejnych debili co jeszcze zaplaca PPV zeby na to patrzec.


Jak ktoś płaci to co cie to gówno obchodzi? Za twoje placi? Lepsze napie**alanie w klatkach niz bezmozgich kiboli.

BochenHype

2021-12-11, 15:26
Rzucił się na niego i w trakcie lotu piękna bomba na oko

zwierzak30

2021-12-11, 15:40
Taki Superman na skórce od banana. :)

Avakate

2021-12-11, 16:50
Spadl na niego jak ch*j na Mariolę

Halman

2021-12-11, 18:37
RayRobinson napisał/a:

Jak ktoś płaci to co cie to gówno obchodzi? Za twoje placi? Lepsze napie**alanie w klatkach niz bezmozgich kiboli.



za kiboli w klatkach też byś płacił? jeden ch*j co za patola się napie**ala - czy za kasę czy z przekonań. jedno i drugie cyrk

Bloblas

2021-12-11, 20:07
Ja wiem - jebniecie na szczupaka :!:

ZielonySzklanek

2021-12-12, 09:50
Halman napisał/a:

za kiboli w klatkach też byś płacił? jeden ch*j co za patola się napie**ala - czy za kasę czy z przekonań. jedno i drugie cyrk



dlatego, że każdy przeciętny biorący udział w UFC, MMA czy boksujący zawodnik by Tobą podłoge zamiatał?
Jak w każdym sporcie liczą się jakieś umiejętności, czy latanie w kółko w nascar czy napie**alanie się. Oni te umiejętności mają, tym się ludzie ekscytują i dlatego oglądają. Rozumiem, że to nie jest k***a życiowa umiejętność wrzucania materiału na sadistica i bycia sadisticowym pajacem, ale jakaś umiejętność jednak jest, i to te umiejętności świadczą o oglądalności (nie wspominaj o fame mma, przeciętny posiadasz mózgu z góry rozumie, że to jest gówno i dla niego temat nie istnieje).
Jak Wilder vs Fury czy Thrilla in the Manila. Walka umiejętności, taktyki, psychiki.
Ale no tak nie jest to tak wymagające jak wpie**alanie czipsów, zapijanie harnasiem, kopiowanie filmików z innych portali do sadistica, a na końcu dziwienie się, że jest się życiowym spasionym przegrywem i tylko internetowa społeczność została, bo nigdzie indziej nigdy nie zaistniejesz.

Szary_Jeleń

2021-12-12, 16:20
Jakim trzeba być kretynem żeby bawić się w taki pseudosport.