18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysio

zderealizowany • 2012-10-05, 22:35
Nie ma człowieka bardziej kochającego zwierzęta niż Rysio. Jak topi małe kotki, to tylko w ciepłej wodzie...

ma4er

2012-10-06, 16:27
Hehe no masakryczna. Nie nazywał bym rolnika "wieśniakiem". Nie samym zbożem rolnika żyje. Kastrowanie czy usypianie to nie kilkaset złotych.

Mizantrop

2012-10-06, 16:49
Szwancolot napisał/a:





Radzę poczytać regulamin.




Troll czy zwykły kretyn? :homer:

krzysztof6666

2012-10-06, 17:13
Zygovsky świetny kawał , mnie też rozpie**alają napinacze i obrońcy zwierząt a żebyście świerzba dostali od tych waszych pupili lub czegoś innego :P

DrGreen

2012-10-06, 17:16
moze dla niektorych to szok, ale ubijanie mlodych kotow bylo jest i bedzie na polskiej wsi, i nie wydaje mi sie zeby bylo to bardziej 'zue' niz zabicie kreta po zlapaniu czy otrucie szczura w piwnicy

'mogles komus oddac te koty!' lolwat, powodzenia w znalezieniu 10 ludzi rocznie ktorzy wzieli by kota
'mogles wykastrowac te koty!' nie i ch*j, a jakby tobie ktos fujare ukrocil? Toz to gorsze od utopienia w zimnej wodzie
'przestepstwo zostalo zgloszone na policje!' :D

Mizantrop

2012-10-06, 17:51
I btw. Panie Szwancolot, regulamin jest tutaj :facepalm:

brunox1

2012-10-06, 19:54
k***a na wsi i na wsi a w miescie takie rzeczy może sie dzieja?


nisanosa

2012-10-06, 21:13
@WujekJac

A ty chciałbyś żeby Ci jaja ucięli ?

javal

2012-10-06, 23:58
Tomikchomik1 napisał/a:

Przejdźcie się na byle jaką wieś. Topienie kotów, psów itd to norma. I jest to w pewnym sensie humanitarne, bo bierze się szczeniaki zaraz po urodzeniu. Gdyby tego ludzie nie robili, to we wsiach byłoby wiecej kotów i psów, ni źdźbeł trawy na łące.



Najbardziej rozjebują mnie tacy ludzie jak ty i ci, którzy twierdzą że nie humanitarna jest kastracja.

@kilka up

Kastracja to ucinanie jaj nie fiuta, od razu widać że dziecko przy kompie.

A tak poza tym co do "sam byś nie chciał" kastruje się zanim zwierzak zacznie sie pieprzyc (na ogół, tak przynajmniej powinno się robić) więc jeszcze nie wie co to, a po ucięciu nie bedzie miał na to ochoty i nie będzie za niczym tęsknił (sam debilu pomysl czy mając 5 lat teskniłeś za seksem? Bo nie wydaje mi się żebys go wtedy uprawaił, zresztą teraz też nie)

Szwancolot

2012-10-07, 00:18
Brüste napisał/a:

I btw. Panie Szwancolot, regulamin jest tutaj :facepalm:



Chciałeś być fajny ale się nie udało. Szkoda.

Temat "Co wk***ia moderatora sadistic.pl" jest aneksem do tegoż właśnie regulaminu. Czyli jest jego częścią.

aneks

Regulamin jest aktualizowany bardzo często. Po co za każdym razem pisać od nowa? Aneksy są znane w cywilizowanych krajach. Szkoda że ciebie nie uczyli tak trudnych słów.

szefooo

2012-10-07, 03:53
Brüste napisał/a:



Przestępstwo zostało zgłoszone na Policję.



Test skryptu "Konfident finder" uważam za zakończony.

bingo100

2012-10-07, 04:35
@Brüste
Tak, k***a. A baza wirusów została zaktualizowana:)

zderealizowany

2012-10-07, 10:25
javal napisał/a:



A tak poza tym co do "sam byś nie chciał" kastruje się zanim zwierzak zacznie sie pieprzyc (na ogół, tak przynajmniej powinno się robić) więc jeszcze nie wie co to, a po ucięciu nie bedzie miał na to ochoty i nie będzie za niczym tęsknił (sam debilu pomysl czy mając 5 lat teskniłeś za seksem? Bo nie wydaje mi się żebys go wtedy uprawaił, zresztą teraz też nie)



Idąc Twoim tokiem myślenia można stwierdzić, że utopienie małego kota zaraz po okoceniu jest humanitarne, bo jeszcze nie poznał co to życie. Śmieszą mnie debile Twojego pokroju, coś tam próbujecie, ale wam nie wychodzi i odwracacie kota ogonem...

Mizantrop

2012-10-07, 17:53
Szwancolot napisał/a:



Chciałeś być fajny ale się nie udało. Szkoda.

Temat "Co wk***ia moderatora sadistic.pl" jest aneksem do tegoż właśnie regulaminu. Czyli jest jego częścią.

aneks

Regulamin jest aktualizowany bardzo często. Po co za każdym razem pisać od nowa? Aneksy są znane w cywilizowanych krajach. Szkoda że ciebie nie uczyli tak trudnych słów.



Aneks jest tylko dodatkiem panie mądralo. Jak masz w Gazecie Wyborczej dodatek którym jest gazetka reklamowa ABC lub Żabki to ta gazetka znajduje się w spisie treści gazety?

Szwancolot

2012-10-07, 19:04
Brüste napisał/a:



Aneks jest tylko dodatkiem panie mądralo. Jak masz w Gazecie Wyborczej dodatek którym jest gazetka reklamowa ABC lub Żabki to ta gazetka znajduje się w spisie treści gazety?



Oj ktoś chyba powtarza klasę.
To co opisałeś to "dodatek".

"Aneks - pisemna zmiana warunków wcześniej zawartej umowy."

za newtrader.pl

Jak podpisujesz aneks umowy o dostawę gazu to to jest tylko dodatek i możesz go sobie wyrzucić?


Wiesz że mam rację ale kłócisz się do upadłego.

Mizantrop

2012-10-07, 19:57
Szwancolot napisał/a:



Oj ktoś chyba powtarza klasę.
To co opisałeś to "dodatek".

"Aneks - pisemna zmiana warunków wcześniej zawartej umowy."

za newtrader.pl

Jak podpisujesz aneks umowy o dostawę gazu to to jest tylko dodatek i możesz go sobie wyrzucić?


Wiesz że mam rację ale kłócisz się do upadłego.



Dwa źródła i dwa znaczenia.

Cytat:

aneks
1. «dodatek uzupełniający lub ilustrujący zasadniczy tekst publikacji»
2. «pismo dodatkowe, dołączone do głównego dokumentu»
3. «budowla przylegająca do głównego budynku»
4. «małe pomieszczenie przylegające do większego albo wnęka lub wydzielona część pomieszczenia o innym niż ono przeznaczeniu»




Czyli masz rację. Zwracam honor i przepraszam.