18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysiek zamawia Policje

markop4321 • 2013-01-08, 17:18
Za mało k***a. k***A!

Koniec Świata

2013-01-08, 22:10
@atha

Zgadzam się absolutnie. Dlaczego ty masz mieć takie prawo głosu jak ja? Przecież ja jestem lepszy od ciebie.

FanatiCS

2013-01-08, 22:21
Zakładam partię JSD, (Jeden Się Dorobi) nie będę ściemniał, wiecie jak jest.

Schabik

2013-01-08, 22:53
Przepraszam w imieniu całego gdańska :c

Nefario

2013-01-08, 23:02
Obie strony mają sporo na sumieniu. Dziadek nie powinien tak k***ować bo nie wypada mu w tym wieku. Nawalony koleś powinien iść do podstawówki, dostał proste pytanie - "Co zrobił Tusk?" a mimo to nie wiedział co powiedzieć więc powiedział wszystko ;) Kaczyński to przekoloryzowany patriotyzm a Tusk to złodziej i idiota, który zadłużył Polskę na kolejny 300 miliardów zł (zbliżamy się powoli do biliona drodzy państwo :) . W mojej ocenie jedynym wyjściem będzie Ruch Narodowy, choć wciąż jest zlepkiem mnóstwa ideologi (począwszy od liberalnych konserwatystów przez libertarian, pisowców, chadeków, endeków, piłsudczyków, konserwatystów, narodowców skończywszy na ludziach o poglądach konserwatywno-liberalnych) to w jego imieniu wypowiada się wielu mądrych ideowców, których tak bardzo brakuje :) Proponuje przenieść obecny rząd do lamusa i zacząć spoglądać w stronę stowarzyszenia KoLiber, ONR'u, MW, Kongresu Nowej Prawicy i wielu innych ludzi, którzy mają plan uzdrowienia Polski a nie likwidacji przeciwników i zadłużania naszego narodu :)

BigTits

2013-01-08, 23:04
Tusek Tusek Tusek ! ku*asek ku*asek :)

erpi

2013-01-09, 06:16
Ja nie wiem o co ta spina polityczna ja i tak kocham (nie)moją królową :)

Lonus

2013-01-11, 18:31
Tak się zastanawiam skąd znam tą morde.
Koleś jest upośledzony i ładnie ma z garem, ostatanio szedł za mna przez pół wrzeszcza i coś napie**alał giemborem, i tak go nie słuchałam O.o