18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysiek z Kranu

Mantch • 2012-07-07, 02:09
Jeden z moich ulubionych odcinków jedynego na świecie talk-show którego oglądalność przekracza 100%.
Porażająco idiotyczny humor, jednak apeluje o ignorowanie numeru z mikrofonem i wytrwanie do ostatniej minuty :mrgreen:


Galu87

2012-07-07, 21:32
Najlepszy odcinek tego był z Karmnikiem Staniszewskim, któremu głos podkładał Kazik Staszewski :)

nuker92

2012-07-07, 21:41
100% jest przekroczone tylko podczas wyborów w Rosji :D

krzychu6

2012-07-07, 22:25
Mantch napisał/a:

apeluje o ignorowanie numeru z mikrofonem i wytrwanie do ostatniej minuty :mrgreen:


Przecież numer z mikrofonem to klasyka!

Pu...........le

2012-07-07, 22:29
bloodwar napisał/a:

"Kartony" były śmieszne jakieś 5-7 lat temu i to też tylko parę pierwszych odcinków z dobrym pomysłem, reszta to było odcinanie kuponów, ten filmik to jakieś wybitne gówno, nawet gimbaza się z 3 miesiące temu już przestała smiać z "Ryśka z Klanu" - dopiero ci internet założyli?




o k***a konesera mamy, klasyki już oglądał w 1410.

sveq

2012-07-08, 01:43
:wtf: Nie wiedziałem, że jest 1417 rok...

kalosz90

2012-07-08, 21:35
bloodwar napisał/a:

"Kartony" były śmieszne jakieś 5-7 lat temu i to też tylko parę pierwszych odcinków z dobrym pomysłem, reszta to było odcinanie kuponów, ten filmik to jakieś wybitne gówno, nawet gimbaza się z 3 miesiące temu już przestała smiać z "Ryśka z Klanu" - dopiero ci internet założyli?



Jesteś typem takiego człowieka, co to do wszystkich się sp***ala o to, że coś jest stare? k***a nie wszyscy mogli to widzieć, ja osobiście od dawna oglądam kartony, ale taki hejt to jest przyj***ny. I jeszcze to magiczne słowo - "gimbaza" to już jest k***a szczyt lansu, nazwałem kogoś gimbusem, jestem zajebisty. No po prostu szał dupy. I jak już ktoś wcześniej napisał, ten film jest stary. Jest z epoki przed żartami o Ryśku z Klanu, także nie pie**ol.

Filmik sam w sobie zabawny, moim zdaniem zajebiste było jak powiedział że jeździ sam taksówką, bo nikt z taką ciotą jak on nie chce jeździć :D