18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysiek z Kranu

Nap_Limak • 2012-05-28, 22:37
Po śmierci Rysiek dorabia na czarno jako wodzianka.


Orissa

2012-05-29, 13:29
Nie pasowało mu być Ryśkiem, to teraz jest gimpem :-D

GnS

2012-05-29, 13:41
apogeum ch*jozy

Gebofon

2012-05-29, 13:59
A tak trzymał się zdania że po opuszczeniu ciała Ryśka,będzie grał role w teatrze.
W gruncie rzeczy to teatr,każdy rozumuje na swój sposób :)

lucass1621

2012-05-29, 14:00
k***a jak mnie irytują ludzie którzy zamiast inteligencją zdobywać popularność, robią z siebie debili, i mimo wszystko k***a innym ludziom się to podoba. Nie cierpię tego programu.

AngryCow

2012-05-29, 14:04
Chyba przez tyle lat w publicznej słabo musieli płacić, że gość robi z siebie takiego błazna.

bielo1

2012-05-29, 14:11
Rysiek mógłby się z Najmanem zmierzyć, jeden i drugi zero honoru.

Mockba

2012-05-29, 14:19
Ja rozumiem ze aktor, ze artysta, ze stracil role zycia, ze dobry aktor zagra kazda role...

Ale to k***a ?! Juz ch*j ze cale zycie gral podrzedna role w podrzednym serialu.

Ja bardzo przepraszam, ale on sie znizyl do tego poziomu, ze stado murzynow by go dymalo na antenie, na zywo, a Rysio z usmiechem i sperma na ustach z bananem w mordzie, mowilby monolog zycia, "wkladajcie banany głeboko, bedziecie srali srogo"

Moj świat sie zawalil, ide na wodke

Zjuq

2012-05-29, 14:41
Mockba napisał/a:

Ja rozumiem ze aktor, ze artysta, ze stracil role zycia, ze dobry aktor zagra kazda role...

Ale to k***a ?! Juz ch*j ze cale zycie gral podrzedna role w podrzednym serialu.

Ja bardzo przepraszam, ale on sie znizyl do tego poziomu, ze stado murzynow by go dymalo na antenie, na zywo, a Rysio z usmiechem i sperma na ustach z bananem w mordzie, mowilby monolog zycia, "wkladajcie banany głeboko, bedziecie srali srogo"

Moj świat sie zawalil, ide na wodke



Hmmm, do jakiego poziomu się zniżył? Widać że on dobrze wie że się z niego śmieją i potrafi dobrze to wykorzystać. Teraz ma kaske z takich idiotów jak wy oglądających to, więc to wy kochani jesteście tu błaznami. Dostał kase, zagrał ima dobrze, a wiekszość z was robi z siebie idotów na mieście po alko lub bez i to za darmo. Dodam że jeszcze za to płacicie bo alkohol sam się nie kupi. Tak ja też robię z siebie idiotę, ale to dlatego że lubię świrować. Ode mnie szacun dla niego za dystans do własnej osoby, a wy nadal liżcie dupe szefowi za 1100 na reke ;)

ke...........85

2012-05-29, 14:51
I wszyscy pie**olą i pie**olą a większośc za te pieniądze, które dostal za występ pewnie wpusciła by kilka ch*jów w dupę....

Mockba

2012-05-29, 14:57
@Zjuq

Wszyscy robia z siebie idiotow po pijaku tylko ty nie. Wiadomo.

A sp***alaj, bo jak cie czytam to mnie bardziej mdli niz od ogladania Ryska.

Dziekuje za warna. xoxo

Dalione

2012-05-29, 16:14
Co za żenua @_@

EmPeroR77

2012-05-29, 16:22
k***a jak można coś takiego oglądać , czym karmi nas ta prostytutka Majewski , ch*j żę wszędzie podwyżki cen ,ch*j że bezrobocie wzrasta ale najważniejsze ze w PO lszewickiej telewizji pokazuje sie 3 k***y i pederaste który sie wybił na plecach małoletniego Downa , pamiętacie 4 lata temu - By żyło się lepiej.... ehhh

Jeff91

2012-05-29, 16:30
jaki program taka wodzianka

darkrage

2012-05-29, 16:37
zauważyliście jaki on ma dziwny biceps w prawej ręce? Co to ma być?

Bakcyl

2012-05-29, 19:20
Granie przez tyle lat Rysia, czy ten jeden epizod u Majewskiego - nie wiem co jest bardziej żałosne.