18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rutkowskie vs TVN

Tuiq • 2012-02-08, 17:46
Stara dupa z TVN zaliczyła wtopę i dała się ponieść emocjom. Policja także strzela ślepymi argumentami, a Rutkowski niszczy oboje.

Everizon

2012-02-08, 19:03
Głupia szmata została ustawiona tak żeby bronić policji która w mediach ma wyglądać na profesjonalną i rzetelną. Co za szopka ! :) Laska z IQ mojego kanarka i bezmózgi facio-marionetka.
Rutkowski ich rozdeptał a na koniec powinien napluć w ich zadowolone mordy bo nawet nie pojęli w ptasich móżdżkach że zostali rozdeptani.

Co do działań policji to powiem tylko że jak miałem najazd na chatę i dzwoniłem na policję żeby coś pomogli to przyjechali... po 6-ciu godzinach jak już sobie sam poradziłem a na moje zarzuty wobec ich pracy usłyszałem: "może sam pan sobie coś zawinił skoro przyszli..." TAK WYGLĄDA praca policji. Tylko w mediach mówi się o "profesjonalnych" policjantach a to szmaty są najczęściej byle do emerytury doczekać !!

Biker1987

2012-02-08, 19:26
Rutek wpadaj na Piwo:D a reszte wal!

Pa...........an

2012-02-08, 19:34
Ruchnąłbym Kolędę. Zimna suka a takie lubie. :amused:

khalifa

2012-02-08, 19:40
ffuunnkkyy napisał/a:

wobedz


hyp3

2012-02-08, 19:43
k***a Rutkowski to j***ny dęty cwe* teraz całą tą akcją se reklamę robi pała j***na, a nie ch*j opowie o setkach spraw za które brał kasę a ch*ja zdziałał.

adrian1507

2012-02-08, 19:44
Nie zaprzeczajmy:Rutkowski to kanciarz i dryblas ale gościu jak mało kto w tym kraju ma łeb na karku i jaja między nogami.Rozwiązał sprawę i git.Teraz psiarnia i TVN się dopie**alają do niego bo chcą go oczernić i jak najwięcej zasług sobie przypisać.Policja znając życie to by dzieciaka szukała do usranej śmierci każdego z nas a na końcu by wszystko umorzyli i ch*j.

jendrke

2012-02-08, 19:45
czy ta dz**ka z tvn'u wie co mówi? ch*j mnie obchodzi, że nieetycznie, że złamał jej pscyche. ŻAL JEJ KOBIETY? k***A Z JAKIEGO POWODU? 22 letnia puszczalska, czego tu żałować, do pierdla i na 4 spusty....

efiksowy

2012-02-08, 19:46
nic nie rozumiem, oni sie strasznie jąkają

R3M3K

2012-02-08, 19:46
jaka to jest głupia p*zda, ustawiona przez TVN a ten pionek z policji? Pojęcia nie ma o czym gada. ch*ja wie ch*ja widział.
j***ć pedalstwo szerzące się w tym kraju

@ndrew

2012-02-08, 19:47
Jak ta stara szmata może mówić że Rutkowski zniszczył matkę Magdy psychicznie. Nawet jeśli nie zabiła dziecka umyślnie to je wyrzuciła jak worek śmieci i nie zasługuje na żaden szacunek. ch*j w dupe Katarzynce.

Adiro

2012-02-08, 19:55
Rutkowski inteligenty gość a te ustawione lewackie ścierwa są żałosne.

modzgi

2012-02-08, 19:57
Rutkowski zrobił to co należy, natomiast pan "rzecznik" i pani "dziennikarka" to zresztą widać na zamieszconym filmie powyżej;-I


Te...........ja

2012-02-08, 19:58
Babka dobrze gada, zbyt emocjonalnie, ale dobrze. Nie ma usprawiedliwienia dla braku etyki zawodowej czy braku zwykłych ludzkich odruchów i szanowania czyjejś prywatności. Rutkowski to populistyczna świnia. Po to jest etyka zawodowa policjanta, żeby nie stosowali takich środków jak on i policja powinna się takimi sprawami zajmować bo mają swoje kodeksy i zna się na tym co robi i działa bez szkody dla podejrzanego. Rutkowski jest zwykłym obywatelem, bez licencji detektywa i nie miał prawa przesłuchiwać tej kobiety ani tych materiałów udostępniać. Jako osoba postronna powinien to zgłosić na policję a nie do mediów. Teraz matka, która straciła dziecko, za chwile będzie ofiara gwałtu zwierzająca się Rutkowskiemu, a później wasza teściowa w wyznaniu o śledziach, oczywiście to do telewizji... wszystko dla pokarmienia chłonących sensacje mózgów polaczków. Tylko jakim to kosztem. Kobiecie strata dziecka najczęściej wystarczy, żeby zmarnować jej życie, a tu taka nagonka jeszcze i to podsycane bluzganie społeczne. bez sensu.

ffuunnkkyy

2012-02-08, 20:08
khalifa napisał/a:

Obrazek



mój błąd, przyznaje się bez bicia
ale tak to jest jak sie od 23 lat w niemczech żyje…mam prawo do błędów…
(mam nadzieję)

BlackRaven45

2012-02-08, 20:09
Podziwiam Rutkowskiego, że wytrzymał... ja bym chyba zaj***ł tej głupiej cipie.