18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Russian style

shagull • 2014-12-27, 16:01
Wiadomo, że na różnych siłowniach, często gra w tle muzyka, tymczasem w Rosji robi się to tak. W sumie osobiście też wolałbym ćwiczyć w takiej atmosferze :mrgreen:

"This video could only have been more Russian if he had taken a big swig of Vodka before the lift"

Jak się nie podoba bo jesteś pipką w rurkach to "scrolluj" dalej

epolakko

2014-12-27, 21:00
@kasara001

Martynas Levickis, polecam.

shagull

2014-12-27, 21:25
Gerwazy Waligóra napisał/a:

no i nie wyciagnal do gory, slaby


nanab napisał/a:

darl morde ze prawie se zesral a i tak nie podniosl


Przecież w tytule jest "clean", a nie "clean'n'press", więc o to dokłądnie chodziło.

Swoją drogą macie racje, w końcu tylko srebro na olimpiadzie zdobył. A mistrzostwa świata tylko raz wygrał, a tak to srebrne i brązowe medale zdobywał. Widać słaby jest :mrgreen: Nie to co ludzie na sadisticu, tutaj wszyscy dźwigają.
Tak na poważnie to w tym filmiku to nie jest jego maks zdolności, tylko po prostu filmik w celach rozrywkowych i to się udało ;-)

kasara001

2014-12-27, 21:53
epolakko napisał/a:

@kasara001

Martynas Levickis, polecam.



Ciekawe, jednak koleś w filmiku gra coś magicznego, podobnego do sountracku jakiegoś, a takie klimaty mnie kręcą. Kilka stron yt i zostałam z niczym, trudno hehe zapętle sobie i będzie na dzień słuchania :P

shagull

2014-12-27, 22:14
kasara001 napisał/a:



Ciekawe, jednak koleś w filmiku gra coś magicznego, podobnego do sountracku jakiegoś, a takie klimaty mnie kręcą. Kilka stron yt i zostałam z niczym, trudno hehe zapętle sobie i będzie na dzień słuchania :P



Utwór, który gra to "Russian Sailor's Dance" Reinholda Gliere

j4rzyn

2014-12-27, 23:01
Daje piwo. Niech ma na masę.

_Azazel

2014-12-27, 23:56
Myślałem że filmik będzie w klimacie:
-Sasza dawaj, dawaj, wsio budied haraszo, dawaj Sasza! Ooo Sasza job twoja mać...

ZR...........E_

2014-12-28, 01:34
Kod:
https://www.youtube.com/results?search_query=Russian+sailors+dance+on+accordion

maniuś79

2014-12-28, 19:17
Chodziłem kiedyś na siłkę i grali tam non stop jakieś gówno , techno disco czy coś takiego, modliłem się czasem żeby czasem chociaż radio zet włączyli.

nanab

2014-12-28, 19:24
shagull napisał/a:

Tak na poważnie to w tym filmiku to nie jest jego maks zdolności,


jak to nie jest maks to przy laksie on chyba by sie zestal juz po dotknieciu sztangi