18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskim się o czymś zapomniało

Pantilion • 2023-10-11, 07:41
Jeden z największych rosyjskich kanałów, "Russia today", zadzwonił do rosyjskojęzycznego żołnierza Izraelskich Sił Obronnych w celu uzyskania komentarza na temat wojny. Rosyjscy propagandyści otrzymali bardzo zaskakującą odpowiedź :amused:


Siriuz

2023-10-11, 17:14
docent69 napisał/a:

Zajebiście, tylko nie przypominam sobie, żeby Ukraińcy przeprowadzili ostatnio jakiś zamach terrorystyczny i grupowo w wojskowych strojach zabijali cywilów w samochodach, na ulicach, w sklepach, w domach. Kolego prowokuj śmiało.



Może dlatego, że nie pokazał Ci tego TVN? Poszukaj informacji i materiałów nt działań tzw grupy Azov zanim stała się oficjalnie jednostką wojskową. Z jakich wyroli się składała i czym się zajmowali w Donbasie. Może też doszukasz się wzmianek o tym, że była na liście grup terrorystycznych CIA. Ogólnie poczytaj o konflikcie w Donbasie. Obczaj sobie w na YT material o Odessie z 2014r. Może nawet znajdziesz na Sadisticu stare materiały z akcji terrorystycznych gdzie terroryści strzelali w mieście do cywili. Pamiętam zwłaszcza jeden film z ostrzelanym samochodem. Facet leżał obok, a martwa naga kobieta w pobliskich krzakach. Sprawdź czym był "Atak na autobus pod Wołnowachą". Przejrzyj sobie ten pierwszy z brzegu dokument:
https://www.ohchr.org/sites/default/files/Documents/Countries/UA/Ukraine_13th_HRMMU_Report_3March2016.pdf
jeszcze tu
https://www.thecitizen.co.tz/tanzania/oped/no-limitation-as-terror-against-donbass-civilians-continue-3646142

"The most common crimes in Donbass are kidnapping and homicide, the report sums up. It also gives examples of heinous offences by the Armed Forces of Ukraine: contractee Palamarchuk broke into a private house, raped a girl and killed her father, who was trying to protect his daughter. In Konstantinovka, intoxicated Sergeant Roman Karpinets, driving an armored vehicle, flew at higher velocity onto the sidewalk, where a woman and two children were at that moment. Polina Voronova, 8, died at the scene."

Potem gadaj, że "nie przypominasz sobie o zamachach terrorystycznych".

OdbytBlskupa

2023-10-11, 17:27
Siriuz napisał/a:

No, bo tydzień temu najemnicy Zelelenskiego dokonali desantu na wybrzeże rosyjskiego Krymu, więc rozumiem, że oni są teraz agresorami, prawda? To oni zaczeli.


Ta wojna zaczęła się tydzień temu?

Siriuz

2023-10-11, 17:32
OdbytBlskupa napisał/a:

Ta wojna zaczęła się tydzień temu?



A zaczęła się półtora roku temu?

OdbytBlskupa

2023-10-11, 17:53
Siriuz napisał/a:

A zaczęła się półtora roku temu?


W 2014 na Krymie i w Donbasie. Agresor wciąż ten sam.

Siriuz

2023-10-11, 18:03
OdbytBlskupa napisał/a:

W 2014 na Krymie i w Donbasie. Agresor wciąż ten sam.



To ja znam inną historię.

Kooondor2000

2023-10-11, 18:37
Nazhir no jest logika, jedzie sie po tym co zaatakował pierwszy czyli ruskich i hamasie

handopl78

2023-10-11, 23:22
Jestem Lewakiem i mam w ch*ju dewociarskie obiekcje zdewociałych prawicowców kondonowców w dupe j***nych na zakrystii przez sukienkowego

Bul_od_bytu

2023-10-12, 00:01
Na co żydki liczyły spychając palestyńczyków do paska lądu nad samym morzem, budując mur, rozszerzając izraelskie osadnictwo? Zobaczcie sobie na mapy tych terenów z ostatnich 50 lat. W tym tempie za 10-20 lat Palestyny by już wcale nie było więc się kozojebcom nie dziwię, że mieli już po same brudne uszy tego koszernego pie**olenia i zamykania w gettcie. Z punktu widzenia arabusów to żydki są okupantami, których narzucił im zachód (ONZ, USA, GB) więc rozumiem ich wk***a.
Jak dla mnie to mogą zaj***ć się nawzajem i świat na tym nic nie straci.

ba...........zu

2023-10-12, 09:05
htp napisał/a:

Nie rozumiem różnic to użyję porównania. Bo Ukraińcy wystrzelili na Moskwę i Petersburg 3.000 rakiet, wymordowali dzieci w przygranicznych kołchozach.



Ukraińcy robili u siebie czystkę na Rosjanach od ładnych kilku lat tak samo, jak Izrael robił z pakistanczykami. Dokładnie tak samo zachowałam się Rosja jak i Pakistan, tyle, że Izrael jest mocniejszy od Ukrainy. Ukraina padłaby w te zapowiadane 3 dni gdyby nie pomoc judoameryki, przy czym USA wcale nie chodziło i nie chodzi o to, żeby Ukraina wygrała, tylko żeby się długo i skutecznie wykrwawiła tą wojną. Wspomnisz moje słowa że na Ukrainę wejdzie żyd. Jeden z głównych żydowskich duchownych zapowiadał to już kilka lat temu oficjalnie w TV że odbudują tam nowe państwo hazarskie.

Kooondor2000 napisał/a:

Nazhir no jest logika, jedzie sie po tym co zaatakował pierwszy czyli ruskich i hamasie



Jak byłam mała starszy brat ciągle mnie bił i się nade mną znęcał, ale tak, żeby rodzice nie widzieli. Kradł i niszczył moje rzeczy, gdy miał kaprys to kasował pamięć na moim komputerze i trafiłam wszystkie zdjęcia, kontakty, prace domowe do szkoły później wmawiał rodzicom, że po prostu komputer mi się zepsuł. Trwało to sporo lat. Później się wyprowadziłam, rodzice zmarli, a ten dziad został w rodzinnym domu nie dając mi ani grosza ze spadku. Pieniążki jednak szybko mu się skończyły i zapragnął sprzedać ojcowiznę, której część przypadła w spadku mi, więc przyszedł do mnie po podpis, oczywiście nie z prośbą , tylko żądaniem i straszeniem sądami, więc zaplmiast podpisu dostał kopa w dupę w wyniku czego spadł ze schodów tłukąc sobie mordę. Cała dalsza rodzina jest teraz na mnie obrażona, jak mogłam tak zaatakować brata :) i wiesz co? Koło ch*ja mi to lotto. Dlatego nie żałuję ani Ukrów, ani Żydostwa bo oni byli i są jak mój brat. Żydów nie znam osobiście żadnych, ale od lat w mediach było pełno doniesień o tym, co wyprawiają Palestyńczykom i tylko gownażeria co się w tym roku obudziła z przedszkola tego nie wie albo skończeni ignoranci. Natomiast Ukrów znałam całą masę, i w setce tego tałatajstwa może na palcach jednej ręki wyliczyła bym w porządku ludzi. Reszta to dzicz i patologia, która sama głośno chwaliła się tym, jaki porządek u siebie z ruskimi robią. I przyszła kryska na matyska. Normalna kolej rzeczy. Nie popieram wojny. Żadnej. Nigdy. Ale bądźmy uczciwi i powiedzmy wprost, że wywołał ją zelenski i podkręcalo USA. Ich wina jest równorzędna z winą Putina.

darek1234

2023-10-13, 09:53
babazwozu napisał/a:

Ukraińcy robili u siebie czystkę na Rosjanach od ładnych kilku lat tak samo, jak Izrael robił z pakistanczykami



Tak na poważnie to piszesz?

Siriuz

2023-10-13, 17:45
darek1234 napisał/a:

Tak na poważnie to piszesz?



Przecież ten debil Zelenski na długo zanim jeszcze został prezydentem to w mediach publicznych ośmieszał na każdym kroku Rosjan. Prześladowania Rosjan były na porządku dziennym. O ile w Ukrainie zachodniej to przechodziło, tak na wschodzie gdzie większa część społeczeństwa była rosyjska przeprowadzano akcje terrorystyczne, żeby wystraszyć i przepędzić Rosjan. Porównanie więc do Izreala i Palestyńczyków bardzo trafne.

6ku6buu6

2023-10-15, 17:25
petru23 napisał/a:

Bo to co pejsy uczyniły kozojebcom nie zobaczysz w tv. Konflikt przedstawiany jest jednostronnie. Mieliśmy w swojej historii podobnie a wyzwolenie nie przyszło samo.
Jakby Ukraina za 100lat upomniała się o Krym i zbrodnie na nich dokonane atakując agresora k traktując ich współmiernie też bys płakał nad losem ruskich?



A co takiego Żydzi zrobili tym terrorystom, kozojebco? Bo mi się wydaję, że za wszystkie masakry dokonywane na ludności Arabskiej na tamtych terenach w celu doprowadzenia ich do posłuszeństwa odpowiadają Brytyjczycy, a nie pejsaci.

Wyjmij głowę z dupy i zauważ, drogi idioto, że większość z tych Palestyńskich zwierząt to pie**oleni dżihadyści gotowi ściąć wszystko co nie zgodzi się z dogmatami ich ch*jowej wiary... Co zresztą robią z cywilami, którzy nie trzymają ich strony. Żydzi tak nie działają.

leonsjo

2023-11-11, 12:46
Nazhir napisał/a:

Fajny jest ten świat. Jeśli Rosjanie równają z ziemią Bachmuty i inne Mariupole, to są barbarzyńcami i orkami. Ale jak Izrael równa z ziemią Gazę, to tylko się bronią.
Lubię logikę tego świata. Jest taka nielogiczna



A kto k***a kogo zaatakowal?

Rak.Odbytu

2023-11-11, 14:50
leonsjo napisał/a:

A kto k***a kogo zaatakowal?


Zaraz przyjdzie Siriuz i ci wytłumaczy elaboratem na pół strony pełnym kacapskiej propagandy, że Rosja się tylko broniła i zaatakowała w obronie. :lol: