18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie o Francji, Amerykanie o Belgii oraz moja przygoda ;)

XtravaganZa • 2013-05-14, 05:09
Ave Sadole!

Macie tu reportaż z rosyjskiej telewizji, opisujący falę islamizacji Francji. Dodam od siebie, że w Belgii jest tak samo. W innych krajach Eurabii pewnie też... Napisy angielskie.



Macie kolejny reportaż od CBN News, tym razem o mojej nieszczęsnej Brukseli.


Ten j***niec Abu Imran (alias Fouad Belkacem) dostał dwa lata pierdla i 550€ mandatu za swoje stowarzyszenie sharia4belgium. Tymczasem, Maroko, skąd ten śmieć pochodzi, od wielu lat domaga się jego ekstradycji. Jest tam skazany na min. 9 lat odsiadki za produkcję haszu. I nikt u nas nie rozumie dlaczego siedzi u nas w pierdlu i ma luksusy niczym w Steigenberger Grandhotel za nasze podatki. :roll:


Dodatkowo, w zeszłym roku brałem udział w manifestacji przeciwko zielonemu faszyzmowi (czyt. muzułmański integryzm, islamizacja Belgii). Mieliśmy na nią pozwolenie ale banda chadeków i ciapatych postanowiła kontr-manifestować bez pozwolenia i doszło do bójki. Policja z pałami vs. ścierwo 1:0. 30 sztuk oberwało pałami i skończyło w areszcie, a 5 sztuk skończyło w szpitalu :amused: Foty moje, wideo nie. Manifestacja miała miejsce po tym, jak francuski allahowiec zadźgał policjantkę i policjanta w Brukseli, żeby zmienić nowe prawo zakazujące noszenia burek i hidżabów przez ciapate baby. Dzisiaj grozi za to mandat 137,50€ bądź tydzień więzienia.


Babka przemawia pod pomnikiem Króla Leopolda II.


Ja z transparentem "Zintegrowani muzułmanie, witajcie; Muzułmanie integryści - wypad!


Policja zablokowała wyjścia metra.


Tutaj już się oddaliłem, bo zaczęli wyganiać...


Parę suk


Tu też.


Ja w tv pod logo :amused:



Wideo flamandzkiej telewizji. Akurat mieli ciekawsze urywki, chociaż i tak nie pokazali lepszych scen jak pałami napie**alali tych kolaborantów islamizacji.


No tyle ode mnie ;)

Bridgwater88

2013-05-14, 16:55
za fikanie w manifestacjach przeciwko kozojebcom zawsze piwko bracie !

zeto88

2013-05-14, 17:20
Rozwiązanie jest proste ale krwawe. Dać im miesiąc na powrót do swego kraju. Po tym czasie łapanki i napie**alanie. Jeśli przez następne nic się nie zmieni to broń ostra. Może to by ich przegoniło. Traktować szkodniki należy jak szkodniki, nie jak ludzi.

sony-store

2013-05-14, 17:22
A ja mam w domu konia na wózku inwalidzkim i siedzi koło mnie .

iron.the.great

2013-05-14, 18:08
Niestety czy nam się to podoba czy nie do Europy powrócą obozy pracy, obozy koncentracyjne czy reedukacyjne. Już teraz Europa stała się tykającą bombą. Wystarczy odpowiedni katalizator by wybuchła wojna religijna. Tak jak I Wojnę Światową wywołał zamach na księcia Ferdynanda tak tu wystarczy żeby jakiś ekstremista prawicowy zabił jakiegoś szanowanego Imama. Ludobójstwo w Ruandzie rozpoczęło się od katastrofy samolotu z prezydentem tego kraju na pokładzie, o które Huto obwinili Tutsi. Jakby ro przenieść na nasz grunt, to wystarczy żeby w zamachu zorganizowanym przez islamistów zginął ktoś powszechnie znany i lubiany w danym kraju np prezydent, który ma poparcie powyżej 50%. Nie stanie się to jeszcze teraz, potrzeba jeszcze trochę czasu. Z czasem islamiści i radykałowie rosną w siłę, kryzys się pogłębia. Do tego nierówności i antagonizmy między rdzennymi europejczykami a islamskimi imigrantami rosną. Tu potrzeba tylko czasu żeby cała sytuacja się zaostrzyła. Wojna, która czeka Europe będzie bardziej przypominała wojny domowe w Afryce czy byłej Jugosławii. Polska w tej sytuacji będzie musiała przyjąć falę uchodźców. Najpierw będą to rodacy, którzy przez ostatnią dekadę wyjechali na zachód za chlebem, a potem zwyczajni uchodźcy wojenni. Zdaję sobie sprawę, że ta wizja może wydawać się strasznie fatalistyczna i trochę szalona, ale póki co bardzo wiele wskazuję na to, że to właśnie nas czeka. Zresztą zawsze pod tego typu artykułami masę jest komentarzy nawołujących do przemocy i siłowego załatwienia sprawy co tylko potwierdza moją tezę. Polecam poczytać "Wojny klimatyczne" Harald'a Welzer'a. Autor tej książki nieźle pokazuje mechanizmy jakie mają miejsce przed wybuchami wojen domowych i mordów ludności.

Nejm

2013-05-14, 18:10
Wysiedlić na Syberie ;)

zielak300

2013-05-14, 18:14
iron.the.great napisał/a:

Niestety czy nam się to podoba czy nie do Europy powrócą obozy pracy, obozy koncentracyjne czy reedukacyjne. Już teraz Europa stała się tykającą bombą. Wystarczy odpowiedni katalizator by wybuchła wojna religijna. Tak jak I Wojnę Światową wywołał zamach na księcia Ferdynanda tak tu wystarczy żeby jakiś ekstremista prawicowy zabił jakiegoś szanowanego Imama. Ludobójstwo w Ruandzie rozpoczęło się od katastrofy samolotu z prezydentem tego kraju na pokładzie, o które Huto obwinili Tutsi. Jakby ro przenieść na nasz grunt, to wystarczy żeby w zamachu zorganizowanym przez islamistów zginął ktoś powszechnie znany i lubiany w danym kraju np prezydent, który ma poparcie powyżej 50%. Nie stanie się to jeszcze teraz, potrzeba jeszcze trochę czasu. Z czasem islamiści i radykałowie rosną w siłę, kryzys się pogłębia. Do tego nierówności i antagonizmy między rdzennymi europejczykami a islamskimi imigrantami rosną. Tu potrzeba tylko czasu żeby cała sytuacja się zaostrzyła. Wojna, która czeka Europe będzie bardziej przypominała wojny domowe w Afryce czy byłej Jugosławii. Polska w tej sytuacji będzie musiała przyjąć falę uchodźców. Najpierw będą to rodacy, którzy przez ostatnią dekadę wyjechali na zachód za chlebem, a potem zwyczajni uchodźcy wojenni. Zdaję sobie sprawę, że ta wizja może wydawać się strasznie fatalistyczna i trochę szalona, ale póki co bardzo wiele wskazuję na to, że to właśnie nas czeka. Zresztą zawsze pod tego typu artykułami masę jest komentarzy nawołujących do przemocy i siłowego załatwienia sprawy co tylko potwierdza moją tezę. Polecam poczytać "Wojny klimatyczne" Harald'a Welzer'a. Autor tej książki nieźle pokazuje mechanizmy jakie mają miejsce przed wybuchami wojen domowych i mordów ludności.



W ogóle nie rozumiem co ty do mnie mówisz, dlatego wrzucam pezeta.


xarkons

2013-05-14, 18:17
Ruski material o Francji a k***a slychac allahusy akbarusy jak dra mordy pedaly...

elda1987

2013-05-14, 19:20
witam kolegę z tego podołka islamskiej hołoty, jaką jest Bruksela (i cała Walonia i jej zakichany rząd, co "walczy o równość"). Ja uciekłam do Flamaków, jak się w końcu Belgia rozpadnie, to zostanę w tej lepszej części :P

brodaty_canis

2013-05-14, 19:28
Niech lepiej belgowie dupy zepną i skończą strajk na lotnisku w brukselce :[

Gebels

2013-05-14, 19:49
czemu oni nic z tym nie robią... dobrze, że u nas przynajmniej blokują budowę meczetów i innego syfu. chociaż z drugiej strony jak tak dalej pójdzie to pojawi się kolejny breivik, tym razem bohater...!

XtravaganZa

2013-05-14, 20:09
elda1987 napisał/a:

witam kolegę z tego podołka islamskiej hołoty, jaką jest Bruksela (i cała Walonia i jej zakichany rząd, co "walczy o równość"). Ja uciekłam do Flamaków, jak się w końcu Belgia rozpadnie, to zostanę w tej lepszej części



Witaj witaj ;) Dobrze zrobiłaś! Ja po dziś dzień mam ścisk w dupie, że się wyprowadziliśmy do Brukseli. Kiedyś było Brasschaat, potem bliżej do Vilvoorde, aż w końcu ta nieszczęsna Bruksela. Flandria jest zupełnie innym krajem, sam De Wever ma dobre podejście do nierobów, brudasów i innych elementów aspołecznych, chociaż jestem bardziej na asymilację niż od razu eksport. Jeżeli prognozy na 2014 się sprawdzą, ben ik vollegaz terug in Vlaanderen! Oni się przygotowali na to od 1968, od tzw. Walen buiten, wiedzą co robią. Pozdrawiam ;D

brodaty_canis napisał/a:

Niech lepiej belgowie dupy zepną i skończą strajk na lotnisku w brukselce :[


Odnośnie strajku, to są sprawy ze związkami zawodowymi i szczerze Ci powiem, że nie interesuję się tym. Wiecznie o coś tu strajkują :roll:

Gebels napisał/a:

czemu oni nic z tym nie robią... dobrze, że u nas przynajmniej blokują budowę meczetów i innego syfu. chociaż z drugiej strony jak tak dalej pójdzie to pojawi się kolejny breivik, tym razem bohater...!


A wiesz, że główny meczet znajduje się w jakże reprezentatywnym Parku Pięćdziesięciolecia, zbudowanego z okazji 50-lecia Królestwa i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Europejskiej. Śmieszne, nie?
:trollencjusz:

elda1987

2013-05-15, 08:57
XtravaganZa napisał/a:



Witaj witaj ;) Dobrze zrobiłaś! Ja po dziś dzień mam ścisk w dupie, że się wyprowadziliśmy do Brukseli. Kiedyś było Brasschaat, potem bliżej do Vilvoorde, aż w końcu ta nieszczęsna Bruksela. Flandria jest zupełnie innym krajem, sam De Wever ma dobre podejście do nierobów, brudasów i innych elementów aspołecznych, chociaż jestem bardziej na asymilację niż od razu eksport. Jeżeli prognozy na 2014 się sprawdzą, ben ik vollegaz terug in Vlaanderen! Oni się przygotowali na to od 1968, od tzw. Walen buiten, wiedzą co robią. Pozdrawiam ;D




Ja mieszkałam w Brukseli 2 lata prawie, ale miałam dosyć wiecznych problemów ze wszystkimi sprawami urzędowymi, z wszechobecnymi muslimami i terroryzowania ludzi przez nich. Jedyne dobre, że mieszkałam na Evere i ich aż tyle tam jeszcze nie było. Uciekłam przy pierwszej sposobności, mąż dostał pracę pod Gent, ja swoją rzuciłam w p*zdu, ja sie k***a z ciapatym syfem męczyć nie będę :P

Mnie się podoba pomysł z eksportem - nie chce pracować, nie jest Belgiem to wyjazd stąd, wystarczająco dużo rodowitych Belgów jest leniami, żeby kolejnych utrzymywać. Socjal powinien być lepiej przemyślany, choć już coraz lepiej jest, nowe ustawy dadzą po dupie leniom równo.
Walonia - bleh.

kulwon przez f

2013-05-15, 19:01
Cytat:

I kiedy mówię o swoim polskim pochodzeniu, ludzie nie mogą uwierzyć, nigdy by nie pomyśleli, itp...


mam tak smao kiedy mowie o swoich belgijskich korzeniach