18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie "dziewczynki" urządzają sobie delikatną nap

Prowik • 2014-03-24, 22:57
Rosyjskie dziewczyny w akcji. Nie jednemu by do dupy nakopały
:)


Voltas

2014-03-24, 23:00
j***ł bym jak Pudzian Najmana :banany:

rey11

2014-03-24, 23:03
Jak by ktoś pytał, muzyka to "THE UNGUIDED - Phoenix Down (Zardonic Remix)"

Pfciuki

2014-03-24, 23:11
rey11 napisał/a:

Jak by ktoś pytał, muzyka to "THE UNGUIDED - Phoenix Down (Zardonic Remix)"


Teraz takie rzeczy nazywane są muzyką. Dziwny jest ten świat. Chociaż i tak lepsze od tego "Łupłubdupłubłubstep'u"
Każdy lubi co innego i czasy się zmieniają. Kiedyś laski pokazywały cycki na koncertach, a teraz nastolatki pokazują swoje telefonu i aparaty. Trzymając w górze, chwalą się swoim najlepszym "sprzętem".

...a tak w ogóle, to nieźle się suki leją, bez zasad, nawet leżącego. Niektóre mocniejsze, od naszych rurkowatych, internetowych fajterów. Chociaż pewnie w spodniach co nieco poukrywały... nigdy nic nie wiadomo.

raf-ret

2014-03-24, 23:12
muzyka tylko po to aby nie było pisków, krzyków i płaczu :)

mi...........dz

2014-03-24, 23:23
W końcu można porządnie zwalić :D

rey11

2014-03-24, 23:49
Pfciuki napisał/a:


Teraz takie rzeczy nazywane są muzyką. Dziwny jest ten świat. Chociaż i tak lepsze od tego "Łupłubdupłubłubstep'u"
Każdy lubi co innego i czasy się zmieniają. Kiedyś laski pokazywały cycki na koncertach, a teraz nastolatki pokazują swoje telefonu i aparaty. Trzymając w górze, chwalą się swoim najlepszym "sprzętem".

...a tak w ogóle, to nieźle się suki leją, bez zasad, nawet leżącego. Niektóre mocniejsze, od naszych rurkowatych, internetowych fajterów. Chociaż pewnie w spodniach co nieco poukrywały... nigdy nic nie wiadomo.



Wiesz na koncerty też lubię chodzić, ale nie jestem fanatycznym ograniczonym brudasem. Postaraj się kiedyś zrobić serie na siłowni słuchając solówki na elektrycznej gitarze. :idzwch*j:

Pfciuki

2014-03-24, 23:59
rey11 napisał/a:



Wiesz na koncerty też lubię chodzić, ale nie jestem fanatycznym ograniczonym brudasem. Postaraj się kiedyś zrobić serie na siłowni słuchając solówki na elektrycznej gitarze. :idzwch*j:



Słucham wielu gatunków muzyki, nie ograniczam się do pierdów, ryków czy też rapsów. Jedni mnie tutaj atakowali od łysego słuchającego hardcorowego rapu i jp na 100%, Ty od brudasów.
Jak już napisałem, każdy słucha co innego, każdy lubi co innego. Pewnie przykładasz rękę do monitora i już wiesz kto co wysrał z rana.

Jak już zaczęliśmy wzajemne "wrzuty" to:
Postaraj się dotrzeć na siłownie, albo chociaż zrobić jedną serie. Jeżeli potrzebujesz do tego sraczki w tle to życzę Ci powodzenia.

Ra...........py

2014-03-25, 00:07
Kutacha im brakuje

ProVVe

2014-03-25, 01:29
Pfciuki napisał/a:


Teraz takie rzeczy nazywane są muzyką. Dziwny jest ten świat. Chociaż i tak lepsze od tego "Łupłubdupłubłubstep'u"
Każdy lubi co innego i czasy się zmieniają. Kiedyś laski pokazywały cycki na koncertach, a teraz nastolatki pokazują swoje telefonu i aparaty. Trzymając w górze, chwalą się swoim najlepszym "sprzętem".

...a tak w ogóle, to nieźle się suki leją, bez zasad, nawet leżącego. Niektóre mocniejsze, od naszych rurkowatych, internetowych fajterów. Chociaż pewnie w spodniach co nieco poukrywały... nigdy nic nie wiadomo.





Nie wiem o ch*j Ci chodzi z muzą (już została dodana na gym listę do mojej kolekcji), a tekst "teraz takie rzeczy nazywane są muzyką" z naciskiem na "teraz" mając 19 wiosen raptem... Wyj***ło mnie w inny wymiar. Amen

DerFels

2014-03-25, 01:48
Ale pocieszne :D Niektóre naprawdę chyba zdały sobie sprawę, że są tu po to, żeby obić sobie mordę, gdy dostały wpie**ol. A kilka z nich akurat wiedziały, że potrafią dać w p*zdę (dosłownie). Ale umysły (nie wiem czy dotyczy to ich) już przeżarte i spróchniałe, a szkoda...

Roq

2014-03-25, 02:35
Powinne bez koszulek sie napierdzielać, albo chociaz jedene...

gin

2014-03-25, 09:14
I powiedz potem takiej, że zupa była zasłona...

Murekkk

2014-03-25, 09:49
To wygląda jak ustawka gimnazjalistów.