18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskich karetki nie ruszają

straatveger • 2013-05-18, 11:57
W Rosji nie przeżyjesz :dead: :D :lodowka:


Dexiuu

2013-05-18, 16:28
W następnym wcieleniu chce być Ruskiem :wodka:

Quarez

2013-05-18, 16:38
W Polsce też nie jest wesoło niekiedy. Mam filmik, który nagrałem ze 3 tygodnie temu jak ambulans na sygnale, na trasie Wrocław - Lubin (przez Środę Śląską) zapier*alał całe 90 km/h (jak było z górki) i utworzył się za nim korek, bo jak ktoś chciał wyprzedzić, to ambulansem blokował. Chciałem wstawić na sadola, ale wideo waży cholernie dużo.

en...........an

2013-05-18, 16:58
Quarez napisał/a:

W Polsce też nie jest wesoło niekiedy. Mam filmik, który nagrałem ze 3 tygodnie temu jak ambulans na sygnale, na trasie Wrocław - Lubin (przez Środę Śląską) zapier*alał całe 90 km/h (jak było z górki) i utworzył się za nim korek, bo jak ktoś chciał wyprzedzić, to ambulansem blokował. Chciałem wstawić na sadola, ale wideo waży cholernie dużo.



Wstaw Pan to obejrzymy. A że waży dużo to się nie przejmuj. Znajdzie się kilku rosłych chłopów tutaj. ;)

Tafariel

2013-05-18, 17:02
Jak te zwierzęta nie potrafią ogarnąć swojego auta, a co dopiero pomagać innym przejechać :D

tadzik713

2013-05-18, 22:42
quartz75 napisał/a:

Środkowy mu zrobili pusty a ten kierowca niby karetki musi zapierniczać lewym. Taki cieć granatem od cepa oderwany co gdzieś usłyszał, że mu się należy. I już nic nie widzi, on wie, że się mu należy. Akurat takich zachowań więcej pewnie w Polsce niż tam.



No ty poj***ny jesteś. Zacznie tą karetką manewrować pomiędzy pasami, inni zbaranieją, zaczną zjeżdżać i jeszcze sie pozabijają. Chyba właśnie ten lewy pas jest od wyprzedzania, a karetka chce wyprzedzić wszystkich, to chyba jasne? Więc nie ma jakiegoś pie**olenia że mu zrobili pas wolny środkowy. Jedzie karetka na sygnale, wyprzedza więc każdy normalny kierowca powinien spieprzać z lewego pasa.

Bridgwater88

2013-05-18, 23:09
tam nawet kierowcy ambulansow ostro blietuja :D

fashX

2013-05-18, 23:57
w Rosji nawet karetki mają kamerki wtf