18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski, wesoły autobus...

Halman • 2024-01-23, 20:06

nudy to tam nie ma...

Lo...........cz

2024-01-23, 20:20
Ja jebie… dziwie in się bo ten autobus jest… znaczy nie autobus. Oparcie. Jedyna różnica między tym a sowieckim czołgiem jest w tym odbiciu. Niech się boją. Pare tygodni będą na zimnej stali w czołgach siedzieć.

dennissliwa

2024-01-23, 20:40
Młodzi to za grosz honoru nie mają. Psiuknie gazem i sp***ala...

Martyna666

2024-01-23, 20:55
dennissliwa napisał/a:

Młodzi to za grosz honoru nie mają. Psiuknie gazem i sp***ala...



nie no lepiej dostać kosę einsteinie... hahaha co za tuman XD mądry chłopak i tyle :3 frajerów trzeba sprayować bo by pięści popękały bo frajerów jest dużo

AndrzejDuuupa

2024-01-23, 21:03
dennissliwa napisał/a:

Młodzi to za grosz honoru nie mają. Psiuknie gazem i sp***ala...



A co miał k***a zostać i się dusić?

crookla

2024-01-23, 23:04
Martyna666 napisał/a:

nie no lepiej dostać kosę einsteinie... hahaha co za tuman XD mądry chłopak i tyle :3 frajerów trzeba sprayować bo by pięści popękały bo frajerów jest dużo



Młody mógł po prostu wyjść z autobusu zamiast tego wielce obrażony ZAATAKOWAŁ (a nie bronił się) i szybko sp***olił bo wiedział że zaraz go zlinczują bo w autobusie ucierpiały osoby postronne w tym starsze i dzieci

psotny_fiutek

2024-01-23, 23:04
dennissliwa napisał/a:

Młodzi to za grosz honoru nie mają. Psiuknie gazem i sp***ala...



Racja, odwagi mu starczyło jednynie na wciśnięcie gazu, sp***alał błyskawicznie.


Martyna666 napisał/a:

nie no lepiej dostać kosę einsteinie... hahaha co za tuman XD mądry chłopak i tyle :3 frajerów trzeba sprayować bo by pięści popękały bo frajerów jest dużo



Nie ćpaj tyle bo ci na pisanie szkodzi... to raz dzieciaku zmałym ku*asikiem.

A dwa " enistainie " pisze się wielką literą bo to nazwisko.

Trzy, zdania tez duża literą zaczynamu

Cztery, tylko dzieci uzywają tego gówna - XD

Pięć, nawet dziecko pisac nie potrafisz po polsku.

Sześć, No wielki mi bohater, cały autobus niewinnych ludzi musiał wyjść (gaz się rozszedł po autobusie) bo szczeniakowi brak honoru i odwagi.

Siedem, sp***alaj już spać bo rano szkoła!

Ot co ! k***a jego mać !

SanEscobarrrrr

2024-01-23, 23:17
psotny_fiutek napisał/a:

Racja, odwagi mu starczyło jednynie na wciśnięcie gazu, sp***alał błyskawicznie.
Nie ćpaj tyle bo ci na pisanie szkodzi... to raz dzieciaku zmałym ku*asikiem.
A dwa " enistainie " pisze się wielką literą bo to nazwisko.
Trzy, zdania tez duża literą zaczynamu
Cztery, tylko dzieci uzywają tego gówna - XD
Pięć, nawet dziecko pisac nie potrafisz po polsku.
Sześć, No wielki mi bohater, cały autobus niewinnych ludzi musiał wyjść (gaz się rozszedł po autobusie) bo szczeniakowi brak honoru i odwagi.
Siedem, sp***alaj już spać bo rano szkoła!
Ot co ! k***a jego mać !






Psud

2024-01-23, 23:19
crookla napisał/a:

wiedział że zaraz go zlinczują bo w autobusie ucierpiały osoby postronne w tym starsze i dzieci



No już nie przesadzajmy z tym cierpieniem. To zwykły gaz pieprzowy. Owszem, trochę gryzie ale bez dramatu. Wiem bo jak miałem 6 lat to rozpyliłem taki po całym mieszkaniu. Była kupa śmiechu, z 10 minut cała rodzinka na balkonie stała i czekała aż się wywietrzy.


:roll:

quniu88

2024-01-23, 23:43
@SanEscobarrrrr

Trzeba być pie**olniętym by dumnie prezentować analfabetyzm, tfu zasrane lenie.

Juzwa

2024-01-24, 07:55
Psud napisał/a:

No już nie przesadzajmy z tym cierpieniem. To zwykły gaz pieprzowy. Owszem, trochę gryzie ale bez dramatu. Wiem bo jak miałem 6 lat to rozpyliłem taki po całym mieszkaniu. Była kupa śmiechu, z 10 minut cała rodzinka na balkonie stała i czekała aż się wywietrzy.



Szkoda że wam się ten balkon nie urwał.




SanEscobarrrrr

2024-01-24, 07:56
quniu88 napisał/a:

@SanEscobarrrrr
Trzeba być pie**olniętym by dumnie prezentować analfabetyzm, tfu zasrane lenie.



rozśmieszyło mnie, że się tak zesrał i tyle. No i napisał "tez" pie**olony. W Polsce mamy "ż"!

raistpol

2024-01-24, 19:02
nikt nic, że siedzi banda bab w wieku różnym, i po sporym psiku w prawie zamkniętej, niewielkiej przestrzeni gazem pieprzowym, żadna się nie ockneła, że zaraz będą same się dusić...ja pie**olę

MarS_80

2024-01-24, 23:37
ruska swołocz i te ich pseudo republiki ruskie co trzymają ich za pasek... W tym przypadku gaz ;)