18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski w pociągu

BongMan • 2011-02-13, 18:55
Wsiadł Rosjanin do pociągu relacji Paryż - Bruksela. Wszystkie miejsca zajęte przez pasażerów, a jedno z podwójnych siedzeń zajmuje francuska gospodyni z małym pieskiem, który rozwalił się jak car na carskim tronie. Rosjanin prosi:
- Madame, nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce?
Kobieta ostro odpowiada:
- Wy Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie !!
Rosjanin poszedł więc szukać no miejsca nie znalazł. Wraca, mówi:
-Lady, jestem bardzo zmęczony, chciałbym usiąść. Niech pani weźmie swojego psa na ręce.
Francuzka rozeźlona krzyczy:
- Wy, Ruscy, jesteście gruboskórni i nieokrzesani! W Europie ludzie się tak nie zachowują. To jest nie do pomyślenia!
Wtedy Rosjanin nie wytrzymał i wywalił suczkę przez okno, a sam usiadł sobie wygodnie. Kobieta w szoku, przeklina, miota się, wrzeszczy. Do rozmowy nagle dołącza się siedzący obok Anglik - dżentelmen w każdym calu:
- Wy, Rosjanie, wszystko robicie nie tak jak trzeba, jakby nie od tej strony. Podczas obiadu trzymacie nóż w lewej ręce, samochody jeżdżą u was po prawej stronie, a teraz pan wyrzucił przez okno nie tą sukę co trzeba.

Stachu14words

2011-02-13, 19:09
Oczytałem się, a moje wargi ani drgnęły.

mesiash

2011-02-13, 22:54
woow, umiesz czytać nie na głos?

Ene

2011-02-13, 22:55
Wiedziałem żeby nie spodziewać się wodotrysków, ale takich sucharów to nawet wojskowi nie mają...

1986kuba

2011-02-13, 22:55
Stachu14words napisał/a:

Oczytałem się, a moje wargi ani drgnęły.



tak? to wracaj do roboty! do rana ci jeszcze nie raz drgną wargi :lol:

abominacja

2011-02-13, 23:12


To są suchary, więc nie pie**olcie. Ledwo jeden z drugim wypuści maminego cycka z gęby i już ryczy, że suchar. Znaleźli się, k***a, weterani dowcipu i internetu.

Stew

2011-02-14, 00:54
@up Racja. Co to jakiś obowiązek pocisnąć każdego za dowcip który wrzucił na sadistic.pl?

Ode mnie piwo i ch*j wam w zad.

Dżoszua

2011-02-14, 00:56
ładnie pokazana "angielska flegma".

Matuch90

2011-02-14, 02:03
Powiedział dobrze "Madame", to później musiał przyburaczyć z tą "Lady"

Achh te ruskie niedouki !

kosciej

2011-02-14, 02:41
gość dowcipu nie zrozumiał to wypisuje coś o sucharach
wlepiam piwko bo takich suk z pieskami nie lubię

Gr...........3l

2011-02-14, 05:37
Na ch*j im to znać. Wystarczy, że krzyknie SUCHAR i jest gość. Piwo.

Ene

2011-02-14, 12:10
O proszę, jaka banda wszystkowiedzących alkoholików się znalazła :) . Brawo ! Właśnie pocisneliście, kogoś kto zaledwie specjalnie zalogował się na konto, dodając swojego 3 posta od lipca 2010 roku, żeby napisać, że po prostu kawał mu się nie podobał :) . Ale wy wiecie najlepiej czy komuś może się to spodobać czy nie, lub po prostu tak dla jaj, aby pogrążyć autora napisał, że kawał jest sucharem :) . Najlepsze jest to, że cała zgraja od razu ruszyła, nie używając własnych mózgów ^^

V3R

2011-02-14, 12:34
@up no to teraz wyobraz sobie sytuacje ze kazdy tak zrobi jak ty. sadistic bylby takim k***a jednym wielkim sucharem ze az by mi sie z monitora okruszki przy przewijaniu sypały.

Jeadong

2011-02-14, 15:10
@up
A wyobraź sobie, że każdy moczy się w gacie pisząc pozytywne komentarze na temat niektórych gówien, wtedy co, sadistic stałby się.....k***a pudelkiem ? Każdy ma inną skalę żartu więc zostaw swój komentarz i odpie**ol się od pozostałych. Śmieszny nie był ale ogólnie na plus.