18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski PVSD

BongMan • 2012-07-15, 13:52
Polski turysta udaje się do Rosji, gdzie dzięki silnej złotówce maksymalnie korzysta z tanich usług tamtejszych dziewczynek. Po powrocie do kraju zauważa, że coś złego dzieje się z jego penisem. Idzie do lekarza.
- Niebieskie plamy, różowe wybroczyny i zielone wrzody. Diagnoza jest jednoznaczna: ruski PVSD - mówi lekarz.
- Co takiego? - pyta pacjent.
- Ruski PVSD. Bardzo rzadka, wielce tajemnicza choroba. Mało o niej wiemy. Podejrzewamy, że to kosmiczna mutacja AIDS. Nie ma na to lekarstwa. Jedyny ratunek - amputacja członka.
Przerażony amator cielesnych uciech w te pędy biegnie do rosyjskiego znachora. Ten musi się znać na PVSD - chorobie typowej dla państwa Putina.
- No, tak. PVSD w drugim stadium. Przepraszam, są też początki trzeciego etapu choroby - widzi pan te wybroczyny? Nie mam wątpliwości, ma pan PVSD. Kliniczny przypadek - mówi rosyjski znachor.
- Polski lekarz kazał mi amputować penisa. Czy miał rację? - pyta pacjent.
- Konował z Kasy Chorych! Chce pana naciągnąć na forsę. Po co od razu amputować. Poczekasz pan dwa, no, góra trzy tygodnie i sam odpadnie - pociesza znachor.

Czimchik

2012-07-15, 14:05
Wg mnie lepsze zakończenie:
-Amputacja nie będzie konieczna. Proszę wejść na stołek i zeskoczyć. Sam odpadnie.

dymion

2012-07-16, 13:19
@up: tutaj nie ma dobrego zakończenia

Paweł92

2012-07-16, 13:22
jaki tego morał?
Lepsza rączka niż rzeżączka! :D

Qboos

2012-07-16, 13:30
A wiecie co oznacza AIDS po rosyjsku?
Amerykańskij Imperialistycznyj Dupnyj Syf

mateelv

2012-07-16, 13:55
i po ch*j spamisz tymi dyrdymałami

sgt.peppers

2012-07-16, 14:24
czytasz dowcip, scrollujesz w dół, po chwili wracasz, żeby się upewnić, że to BongMan

BongMan

2012-07-16, 15:11
dymion napisał/a:

@up: tutaj nie ma dobrego zakończenia


Ty to pewnie preferujesz zakończenie w stylu Cif.

Stablo

2012-07-16, 15:28
Przy kosmicznej mutacji AIDS spojrzałem na autora... Zgadłem.

dymion

2012-07-16, 16:20
BongMan napisał/a:


Ty to pewnie preferujesz zakończenie w stylu Cif.
Obrazek



cóż za górnolotna riposta. śmieszna, jak twoje "dowc**y" :>

BongMan

2012-07-16, 16:33
dymion napisał/a:

cóż za górnolotna riposta


Przyganiał kocioł garnkowi :D
dymion napisał/a:

śmieszna, jak twoje "dowc**y" :>


Śmieszny to jest fakt, że pomimo usilnych tłumaczeń, twój jednokomórkowy móżdżek nie potrafi zrozumieć, że te kawały nie są moje. Nie jestem ich autorem.

dymion

2012-07-16, 16:41
BongMan napisał/a:


Przyganiał kocioł garnkowi :D

Śmieszny to jest fakt, że pomimo usilnych tłumaczeń, twój jednokomórkowy móżdżek nie potrafi zrozumieć, że te kawały nie są moje. Nie jestem ich autorem.



nigdy nie sądziłem, że twoje iq pozwoli ci cokolwiek spłodzić. no ale musisz się przecież czegoś uczepić :>

BongMan

2012-07-16, 16:54
dymion napisał/a:

nigdy nie sądziłem, że twoje iq pozwoli ci cokolwiek spłodzić.


Jednak się udało - ciebie ;)

dymion napisał/a:

no ale musisz się przecież czegoś uczepić


To raczej ty się uczepiłeś - mnie. Pod każdym moim tematem jest twój post - kolejny głupszy od poprzedniego, przy czym żaden nic nie wnosi. Jak to mój wujek mawia: Czepiło się gówno okrętu i mówi "płyniemy".

dymion

2012-07-16, 16:56
pewnie wiele rzeczy z wujkiem razem robicie :amused:

wyindywizualowany

2012-07-16, 23:39
patrze kto pisał - widze Bongman więc mówię ADIEU ku*wo.