18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski mistrz ciętej riposty

sn...........r9 • 2014-01-17, 23:05
Rozmowa w komentarzach na jednym serwisie z "darmową" muzyką.
Zdaje się, że jeden z dyskutantów pochodził ze skandynawii, a drugi z europy wschodniej.

"(S) -Mój bóg trzyma młotek, wasz jest przybity do krzyża. I co wy na to, chrześcijanie!?
(R) -Twój bóg będzie strasznie zachwycony, jak się dowie, że tak po prostu oddałeś swój kraj pedałom i islamistom. I co ty na to, "Wikingu"? "
Ba Dum! Tsss.

iHadToGo

2014-01-18, 13:00
Haha, a wiecie, że bez pomocy Polski nie było by podbojów wikingów? Głównie na starą Anglię?

Pewnie tego nikt nie wie.

Jeśli was to zainteresuję to sami sobie poszperajcie. Podpowiem tylko tyle, że Mieszko poparł wikingów i wydał swoją córkę Świętosławę, znaną potem jako Sygryda Storråda, która została królową Szwecji, Danii i Norwegii.

KlinikaAborcyjna

2014-01-18, 13:04
Tander napisał/a:



.... Widzisz gdzieś za oknem zimę....



Nie wiem jak tam u was ale u mnie w Białymstoku jest dziś -5 i mamy 25 cm śniegu , czyli mamy zimę już czwarty dzień :P

pi...........ja

2014-01-18, 13:49
Przypominam, że Odyna zwano również powieszonym bogiem, on akurat na drzewie się powiesił. Dlatego Skandynawia łatwo się schrystianizowała. Widzieli Odyna cierpiącego na krzyżu w równie szczytnym jak wiedza celu- tryumfu nad śmiercią.

Zarammoth

2014-01-18, 13:52
To ten słynny obrazek:

Imper3838

2014-01-18, 15:24
Tander napisał/a:



Bzdura wyjęta z dupy, też gdzieś widzialem ten idiotyzm w Internecie. Poza tym ragnarok bedzie poprzedzony przez filmbulvinter - 3letnię ostrą zimę. Widzisz gdzieś za oknem zimę głąbie?
Znalazł się prawdziwy internetowy wiking z wikipedii xD



Nie bierzmy wszystkiego na poważnie. Ale fajnie będzie przeżyć kolejny koniec świata, nasz gatunek jest teraz taki zajebisty że przeżył już kilka końców świata w ostatnich dziesięcioleciach.

Chudy_lis

2014-01-18, 20:45
Dzisiejsze vikingi k***a.


hogg

2014-01-19, 00:12
Logiczny napisał/a:

Ostatnie badania DNA i haplogrupy wskazują że wikingowie pochodzili z Polski. Jest na to szereg dowodów i jednym z nich jest np to ze nie napadali w Polsce.



Z Sosnowca chyba. Pokaż źródła tej mądrości.

Riva

2014-01-19, 04:47
iHadToGo napisał/a:

Haha, a wiecie, że bez pomocy Polski nie było by podbojów wikingów? Głównie na starą Anglię?

Pewnie tego nikt nie wie.

Jeśli was to zainteresuję to sami sobie poszperajcie. Podpowiem tylko tyle, że Mieszko poparł wikingów i wydał swoją córkę Świętosławę, znaną potem jako Sygryda Storråda, która została królową Szwecji, Danii i Norwegii.



Prawda,ostatnio mówi się też o tym,że Mieszko 1 mógł być tak naprawdę wikingiem, który ze Skandynawii przybył wraz ze swoimi kompanami na tereny dzisiejszej Polski, i założyli plemię Polan,jednocześnie zasymilowali się z plemionami słowiańskimi,które były już wcześniej na tych terenach,przyjęli ich mowę,tradycje,broń,ubiór itp. póżniej wszystkie te plemiona razem wzięte utworzyły jedno państwo nazwane Polską na czele której stanął właśnie Mieszko