18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska maszyna do napierdalania

ASAKKU • 2014-07-23, 15:58
Niezły koleś trzeba przyznać...
:karate:
Akcja od 0:35

Azgoud

2014-07-23, 19:13
ulifont napisał/a:

Normalnie przekonaliście mnie żeby zaząć głosować na pana niedojeba mikke. Jednak PO mi za dużo płaci i muszę dalej was podburzać moi drodzy prawicowi podludzie.


Nikt Ci nie karze głosować na JK Mikke zjebie bo i tak wiadomo, że dasz się zr*chać za głosy na PO, dobrze, że te stare pokolenie komuchów wymiera może młodzi Polacy nie dadzą się oszukać tym samym gębom żerującym na społeczeństwie.

ulifont

2014-07-23, 19:25
Dadzą się, oj dadzą. My neokomuchy będziemy zawsze żyć i będziemy okradać podatników i rozkradać państwo. Kolejny rozbiór tuż, tuż. Zapomniałem dodać, że Tusk to mój ojciec Chrzestny, a matka chrzestna to Bieńkowska. Tata był Ub-kiem, a matka wnuczką czekisty.

Cryo

2014-07-23, 19:45
ulifont napisał/a:

Dadzą się, oj dadzą. My neokomuchy będziemy zawsze żyć i będziemy okradać podatników i rozkradać państwo. Kolejny rozbiór tuż, tuż. Zapomniałem dodać, że Tusk to mój ojciec Chrzestny, a matka chrzestna to Bieńkowska. Tata był Ub-kiem, a matka wnuczką czekisty.


Jaki to ma związek z tematem? Idź wylewać swoje żale do odpowiedniego działu. Podpowiem tylko, że to było żałosne i daruj sobie kolejne takie posty.

ulifont

2014-07-23, 19:59
Cryo po prostu bawi mnie reakcja ludzi, którzy za każdym razem dadzą się wciągnąć w niepotrzebną do niczego nie dążącą dyskusję.

sniezka500

2014-07-23, 21:18
wypie**alac z tymi gadkami o Korwinie! Mortal Kombat zajebisty :D Ciekawe gdzie sie nauczyl tak napie**alac :D

MasternigeR

2014-07-23, 23:08
ulifont napisał/a:

Wrzucić takiego do korwina i jego świty i niech ze szmatami zrobi porządek.


Antek daj sobie spokój.

Azgoud

2014-07-23, 23:25
ulifont napisał/a:

Cryo po prostu bawi mnie reakcja ludzi, którzy za każdym razem dadzą się wciągnąć w niepotrzebną do niczego nie dążącą dyskusję.


Tylko ciebie to bawi błaźnie, ciesz się, że internet daje takie możliwości bo po opuszczeniu swojego ciepłego k***idołka i wypowiadaniu takich bredni publicznie dostałbyś w swój zbutwiały ryj.

Rax

2014-07-24, 00:00
wy glupie ch*je, przestaniecie karmic tego k***iszona?

00kazur00

2014-07-24, 01:57
co jak co ale solidnie ich napi**dolił poszedł jak dzik po szyszkach

piroman88

2014-07-24, 15:17
big potion of strength, chaste, bloodlust i chyba jeszcze stone skina se jebnął

szymonekk

2014-07-24, 17:14
Liczyłem na fatality na końcu. :(

ulifont

2014-07-25, 17:58
Azgoud
Słuchaj chłopcze, publicznie nie mogę ich wyzywać jedynie powiem, że są śmieszni. Wy idziecie za modą internetową jak korwin twój idol kopnie w kalendarz nagle moda na wolny rynek i jego chore, obraźliwe utopie przeminie. Fani korwina to idioci, z resztą widać to po twojej wypowiedzi. Dodam do tego, że jesteście cherlakami oderwanymi od świata z kasiastych domów, więc w realu raczej mi w mordę nikt nie da.