18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rusek złodziejaszek

pedoen • 2015-12-23, 21:04
Pewien Rosjanin chciał okraść bar w Gdańsku, który należy do kibica Lechii! Jak widać nie poszło mu tak jak chciał!


~Velture

2015-12-23, 21:45
"bar"...
To zwykła pralnia pieniędzy z automatami a nie żaden bar.

bloodwar

2015-12-24, 07:19
Podziwiam kolesia że się na takiego niedźwiedzia rzucił, pewnie zza lady wyglądał na mniejszego, jakby go dogonił to byłby srogi wpie**ol :)

AdolfPacyfista

2015-12-24, 11:59
@up podziwiasz? Ty idioto, idź lepiej na pikiete do Petru. Tam bardziej się przydasz...

WakeUpDead

2015-12-24, 14:48
W średniowieczu się napie**alaliśmy, w nowożytności się napie**alaliśmy i teraz się napie**alamy, zapominając jednocześnie, że wszyscy jesteśmy braćmi w krwi Słowiańskiej.

olik110

2015-12-24, 14:58
@up Ty nazywasz ruskich braćmi ?? może jeszcze ukraińców pod to podłączysz ? idź to powiedz swojemu dziadkowi chyba że masz 13 lat to wtedy pradziadkowi on Ci wytłumaczy kim są ruskie i ukraińskie sabaki.

kinko

2015-12-24, 15:19
klepią się jak cioty

mr-dupa

2015-12-24, 15:25
Coś ten kibic sobie słabo radził... przy jego masie i domniemam sklllu walk kibica to się nie popisał.

MaczoJuh

2015-12-24, 15:26
@bloodwar Nie pie**ol... ten gruby wgl bic nie potrafi, a 'mniejszy' go tylko 'popycha' ...

ł...........44

2015-12-24, 15:45
,,Kto powiedział, że Moskale
Są to bracia nas, Lechitów,
Temu pierwszy w łeb wypalę
Przed kościołem Karmelitów"

Rajnold Suchodolski

xkazielx

2015-12-24, 15:48
Uboga oferta alkoholowa jak na bar.

WakeUpDead

2015-12-24, 16:46
olik110 napisał/a:

Ty nazywasz ruskich braćmi ?? może jeszcze ukraińców pod to podłączysz ? idź to powiedz swojemu dziadkowi chyba że masz 13 lat to wtedy pradziadkowi on Ci wytłumaczy kim są ruskie i ukraińskie sabaki.



Oczywiście, że są naszymi braćmi, Ukraina tak samo, wszyscy pochodzimy ze słowiańskich plemion a to, że przez wieki uprawiane było żydo-syjonistyczne pranie mózgów i wprowadzanie przez żydków chorych systemów to ludzie zapomnieli o tym skąd pochodzą, tworzą niepotrzebne podziały samymi będąc maluteńkim trybikiem w wielkiej machinie nienawiści do bliźniego.
Ty jesteś kolejnym gówniarzem obwiniającym Ruskich o komunizm i najgorsze zło tego świata, łykasz propagandę i siejesz ferment, zamiast obwiniania narodu Rosyjskiego (który ma wyprany mózg tak samo jak i my - Polacy) powinieneś obwiniać rządzących i polityków (za którymi stoją masoni) którzy najczęściej nie pochodzili wcale z Rosji (np. Lenin, Stalin)

Dziadka na całe szczęście miałem inteligentnego, ale nawet jakby przedstawił szarych Rosjan w negatywnym świetle to bym go wyśmiał i poprawił, nie rocznik narodzin czyni cię inteligentnym i daje prawo do monopolu na wiedzę, zapamiętaj.
I to jest moje przesłanie tak samo do Polaków nienawidzących Rosjan jak i do Rosjan nienawidzących Polaków.

Slava to Slavic blood!

Rullstolshunter

2015-12-24, 17:07
Up 100 % prawda, Europa wschodnia to ostoja normalnosci w tym całym pie**olniku ktory sie teraz wyprawia na swiecie SLAVIC BROTHERHOOD !

Pietia82

2015-12-24, 18:11
MaczoJuh napisał/a:

@bloodwar Nie pie**ol... ten gruby wgl bic nie potrafi, a 'mniejszy' go tylko 'popycha' ...



Podobnie jak ty pisać. Co znaczy "wgl" do h*ja?