18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruscy jeżdżą jak pojeby...

Halman • 2024-01-27, 12:06

zima nie zima, byle by szybko...

Siriuz

2024-01-27, 12:28
Halman, na tej drodze i tak byś daleko rowerkiem nie pojechał :)

Halman

2024-01-27, 12:29
Siriuz napisał/a:

Halman, na tej drodze i tak byś daleko rowerkiem nie pojechał



dla ciebie to pan Halman putinowska tubo

Siriuz

2024-01-27, 12:39
Halman napisał/a:

dla ciebie to pan Halman putinowska tubo



A myślałem, że do burżujskich posiadaczy samochodów mówicie per Panie kierowniku :)

Somberoajaj

2024-01-27, 12:55
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie prędkość, tylko wystrzał opony.



pewnie miała napis ``za rodinu``

DupaJasiu123

2024-01-27, 15:50
Po ch*j wrzucacie takie suchary?? To się na YT albo na pudelka nadaje, gdyby jeszcze oględziny zwłok były to rozumiem.

darek1234

2024-01-27, 16:18
Jest roSSja, są naczelni obrońcy tego gównokraju czyli Siriuz i motylek w dupie...

dżonyłojlker

2024-01-27, 16:45
darek1234 napisał/a:

Jest roSSja, są naczelni obrońcy tego gównokraju czyli Siriuz i motylek w dupie...



Gdzie ja mózgu bronię jakiegoś gównokraju? Napisałem, że przyczyną nie była nadmierna prędkość, tylko eksplozja opony w ciężarówce.
Za pisanie takich gówien, to nie zapłacą ci dzisiaj złamanego szekla.

darek1234

2024-01-27, 17:39
motylekwbrzuchu napisał/a:

Gdzie ja mózgu bronię jakiegoś gównokraju? Napisałem, że przyczyną nie była nadmierna prędkość, tylko eksplozja opony w ciężarówce.
Za pisanie takich gówien, to nie zapłacą ci dzisiaj złamanego szekla.



Zmiana narracji, to dobrze. Kiedyś pisałem, że jesteś inteligentny w przeciwieństwie do Siriuza. Niech tak zostanie

Siriuz

2024-01-27, 18:55
motylekwbrzuchu napisał/a:

Gdzie ja mózgu bronię jakiegoś gównokraju? Napisałem, że przyczyną nie była nadmierna prędkość, tylko eksplozja opony w ciężarówce.
Za pisanie takich gówien, to nie zapłacą ci dzisiaj złamanego szekla.



Ja nie wiem czym Ty się przejmujesz. Dareczek nie potrafi słowa wysrać jeśli nie ma okazji, żeby pojechać po Ruskich. To jest taki mały sk***iel, którego całe życie kręci się wokół nienawiści do Ruskich :)

JanzDukli

2024-01-27, 19:59
Siriuz napisał/a:

...To jest taki mały sk***iel, którego całe życie kręci się wokół nienawiści do Ruskich



To jest też cecha ogromnej części polskojęzychnych trepów liżących jajca banderowcom, jak choćby pewien "antysystemowy" porucznik z YT.

Jak sobie przypomnę lata 90-te...
Tuszyn i Rzgów pod Łodzią..
Setki autobusów jeszcze chyba z ZSRR a potem z Rosji i tysiące Rosjan kupujący wszystko: koszulki, skarpetki majtki itd. itd.
Dziesiątki tysięcy Polaków dorobiło się pokaźnych majątków dzięki Rosjanom.
Prawie jak Wokulski w "Lalce" Prusa.
Ale po co mamy z nimi handlować jak mogą robić to inni i bogacić się, a my mamy ich nienawidzić.

Głupi ci Polacy, bardzo głupi.

dżonyłojlker

2024-01-27, 20:07
darek1234 napisał/a:

Zmiana narracji, to dobrze. Kiedyś pisałem, że jesteś inteligentny w przeciwieństwie do Siriuza. Niech tak zostanie



Ja tobie też już wiele razy pisałem, że akurat ty nie jesteś w stanie stwierdzić kto jest inteligentny, a kto nie.

Siriuz

2024-01-27, 20:53
JanzDukli napisał/a:

To jest też cecha ogromnej części polskojęzychnych trepów liżących jajca banderowcom, jak choćby pewien "antysystemowy" porucznik z YT.
Jak sobie przypomnę lata 90-te...
Tuszyn i Rzgów pod Łodzią..
Setki autobusów jeszcze chyba z ZSRR a potem z Rosji i tysiące Rosjan kupujący wszystko: koszulki, skarpetki majtki itd. itd.
Dziesiątki tysięcy Polaków dorobiło się pokaźnych majątków dzięki Rosjanom.
Prawie jak Wokulski w "Lalce" Prusa.
Ale po co mamy z nimi handlować jak mogą robić to inni i bogacić się, a my mamy ich nienawidzić.
Głupi ci Polacy, bardzo głupi.



Nie tylko Polacy jak się okazuje. Amerykanie wkręcą NATO w wojnę z Ruskimi, ale tuż przed jej wybuchem opuszczą pakt i chuuuj będzie się działo.... no k***a debile, no ale co poradzić jak każdy chce być fajny i amerykański.