18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruscy blokują cwaniaczków

pushq • 2013-05-28, 19:27
Ruscy blokują cwaniaczków, którzy próbują omijać korki chodnikiem.


W pewnym momencie jest napie**alanka, właściwie jak na ruskie standardy to nawet nie przepychanka :kop:

pluto_cmg

2013-05-28, 21:19
ale dlaczego oni tym co się nie stosują nie zak***ią w szybę jakimś prętem czy kamieniem chociaż...

krychu2007

2013-05-28, 22:10
Jak wyglądała rozmowa z policją?
-Panie władzo no jadę sobie spokojnie chodnikiem jak człowiek a tu nagle jak mi pieszy nie wyskoczył, i do tego stoi bezczelnie.

miodek_1

2013-05-28, 22:45
hell.no napisał/a:



Wracaj do sucharzenie, nie żebyś bym w tym dobry, ale przynajmniej nigdzie indziej cię nie ma...



Generalnie słusznie prawisz , ale przez odmianę końcówków czuję się jakbym tłumaczenie google translatora czytał :P

Szycha929

2013-05-28, 23:01
zgrzewa dla chłopaków!

Ne...........es

2013-05-29, 00:30
w rosji to jest chyba gorzej niz w Polsce O.o

MORTAL KOMBAAAT !!

ptrson

2013-05-30, 12:25
BongMan napisał/a:

Bardziej od cwaniaczków nie lubię ciulików, którzy wpie**alają się w cudze sprawy. Kiedyś lamusy źle trafią i skończą w dołach z wapnem, z dziurami w potylicach.



jesteś tak ciemny że ja pie**ole. Proszę Cię opowiadaj kawały bo to Ci już idzie niż myślenie ;)

nie można akceptować takiego bydlactwa na drodze. A w Rosji, a zwłaszcza w Moskwie jest to na niespotykaną nigdzie na świecie skalę. Także wielkie piwo dla chłopaków, że potrafili się skrzyknąć i coś z tym zrobić bo tylko tak można z tym walczyć (no może poza bejsbolami). Im więcej takich inicjatyw tym lepiej.

Chodnik jest dla pieszych i ch*j.