18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

rumuńskie dzieci

ahmatw • 2013-06-18, 17:29
Osobiście nie słyszałem, ale modne są ostatnio takie cytaty.
Przypadek z mojej uczelni to wrzucam.


Dr Florek

"Bo wiecie, ze sprzętem laboratoryjnym to jest tak, jak z rumuńskimi dziećmi, odwieczny problem: umyć czy zrobić nowe?"

Al...........ar

2013-06-18, 17:40
Pewnie jestes jednym z tym ktory uwaza Amerykanow za idiotow bo nie wiedza z kim graniczy Polska, ale to ze mylisz narod srodkowoeuropejski z koczownikami z polnocych Indii jest w porzadku.

Ile k***a razy trzeba to powtarzac?

Rumun nie znaczy Cygan. Rumun-Bialy czlowiek, wedlug klasyfikacji Adolfa byli oni nawet wyzej niz Polacy bo nalezeli do ludow romanskich. Rom- inaczej cygan, ktos kto zostal wygnany z polnocnych Indii i przywedrowal sobie do Europy. Ja pie**ole wk***ia mnie to, bo mam kumpla z Rumunii co cyganow nienawidzi, bo im robia chlew w kraju a 80 % tego jakze swiadomego i wyksztalconego polskiego spoleczenstwa dalej nie potrafi pojac roznicy. Pamietam jak w telewizji byla ankieta ktorego narodu nie lubisz, najwiecej idiotow powiedzialo oczywiscie ze Rumunow, choc zaden z nich prawdziwego Rumuna na oczy nie widzial.

Ba...........co

2013-06-18, 17:46
@up dobra, luzuj poślady dziewczynko... każdy wie że chodzi o brudasa.

le...........ce

2013-06-18, 17:49
Basco napisał/a:

@up dobra, luzuj poślady dziewcynko... każdy wie że chodzi o brudasa.


Nie, nie k***a. Dobrze mówi więc nie przypie**alaj się :) Niech, chociaż kilku idiotów dowie się jak jest :)

BongMan

2013-06-18, 17:59
Cygańskimi, k***a :facepalm: Rumunia jest niedaleko za Polską, a za kilka lat będzie daleko przed.

Robajson

2013-06-18, 18:28
Mało kto słyszał też o traktacie polsko-rumuńskim :roll:

logan76

2013-06-18, 21:56
" Rumuńskie dzieci ". Kakastrofa. Pewnie japończyk i chińczyk, to też dla Ciebie jeden ch*j. A, gówno! Siadaj pała!

zwarcin

2013-06-18, 22:21
politechnika swietokrzyska :D

Jesuz

2013-06-18, 22:37
@2up: żeby było adekwatnie to by musiał być chińczyk i hindus.

ka...........ma

2013-06-18, 22:46
AliAkbar napisał/a:

Pewnie jestes jednym z tym ktory uwaza Amerykanow za idiotow bo nie wiedza z kim graniczy Polska, ale to ze mylisz narod srodkowoeuropejski z koczownikami z polnocych Indii jest w porzadku.

Ile k***a razy trzeba to powtarzac?

Rumun nie znaczy Cygan. Rumun-Bialy czlowiek, wedlug klasyfikacji Adolfa byli oni nawet wyzej niz Polacy bo nalezeli do ludow romanskich. Rom- inaczej cygan, ktos kto zostal wygnany z polnocnych Indii i przywedrowal sobie do Europy. Ja pie**ole wk***ia mnie to, bo mam kumpla z Rumunii co cyganow nienawidzi, bo im robia chlew w kraju a 80 % tego jakze swiadomego i wyksztalconego polskiego spoleczenstwa dalej nie potrafi pojac roznicy. Pamietam jak w telewizji byla ankieta ktorego narodu nie lubisz, najwiecej idiotow powiedzialo oczywiscie ze Rumunow, choc zaden z nich prawdziwego Rumuna na oczy nie widzial.



Generalnie ze wszystkim się zgadzam. Tylko ja Cie proszę nie podpieraj się Adikiem bo ten głąb miał manie aryjskości a pech chciał że Słowianom bliżej było i jest do aryjczyków niż ludom germańskim.

Ps. jak już ktoś będzie w Rumunii to polecam odwiedzić piekne miasto Sighișoara w Transylwanii

BongMan napisał/a:

Cygańskimi, k***a :facepalm: Rumunia jest niedaleko za Polską, a za kilka lat będzie daleko przed.



Palikocie tego forum...odwiedź najpierw Rumunię a później pisz te dyrdymały. O ile Rumunii to bardzo mili i fajni ludzie to niestety straszne lenie. Taki typ południowców. Gdyby nie mniejszość węgierska w tym kraju to dalej by byli w ciemnej dupie. Nie pisz więc że nasz przegonią w rozwoju bo w tym kraju jest obecnie tak jak w Polsce w okolicach 1995. No poza tym że w miastach stoją hipermarkety i centra handlowe. Cała reszta to jeszcze mentalnie i cywilizacyjnie DALEKO za nami. Jak nie wierzysz, polecam wycieczkę i postój gdziekolwiek autem. Wyjdź sobie, poczekaj a za chwil parę znajdzie Cię jakaś wataha bezpańskich psów których w tym kraju jest od groma.

Plecionkarz

2013-06-18, 22:58
AliAkbar napisał/a:

Pewnie jestes jednym z tym ktory uwaza Amerykanow za idiotow bo nie wiedza z kim graniczy Polska, ale to ze mylisz narod srodkowoeuropejski z koczownikami z polnocych Indii jest w porzadku.

Ile k***a razy trzeba to powtarzac?

Rumun nie znaczy Cygan. Rumun-Bialy czlowiek, wedlug klasyfikacji Adolfa byli oni nawet wyzej niz Polacy bo nalezeli do ludow romanskich. Rom- inaczej cygan, ktos kto zostal wygnany z polnocnych Indii i przywedrowal sobie do Europy. Ja pie**ole wk***ia mnie to, bo mam kumpla z Rumunii co cyganow nienawidzi, bo im robia chlew w kraju a 80 % tego jakze swiadomego i wyksztalconego polskiego spoleczenstwa dalej nie potrafi pojac roznicy. Pamietam jak w telewizji byla ankieta ktorego narodu nie lubisz, najwiecej idiotow powiedzialo oczywiscie ze Rumunow, choc zaden z nich prawdziwego Rumuna na oczy nie widzial.



Opie**ol jeszcze kogoś, że na łóżko mówi amerykanka, na obciąganie francuz a na ku*asa między cycami hiszpan. Rumun to taka utarta nazwa w polskiej mowie potocznej, nie ma co srać żarem.

BongMan napisał/a:

Cygańskimi, k***a Rumunia jest niedaleko za Polską, a za kilka lat będzie daleko przed.



Zależy na jaką część Rumunii się trafi. Niedawno mój wujek był w tym kraju zakupić maszyny do zakładu, ponoć tylko tam takie mają więc o czymś to świadczy. Ale jak przejeżdżał przez jakieś wsie to mówił, że ludzie bez prądu żyją i wozami konnymi jeżdżą, jak 200 lat temu.

hogg

2013-06-19, 00:54
To z tymi Rumunami to jest w ogóle spisek kurewskich głównie bułgarskich cyganów. Owszem, Rumuni są normalnie biali, tak jak np. ich dawny przywódca Caucescu, a to, że w Polsce nazywa się cygana Rumunem, wynika z tego, że kiedy w Rumunii w latach 90 obalano komuchów, potem doszło do przewrotów w Jugosławii i ogólnie cała Europa zaczęła uwalniać się z ruskiego zaboru, do Polski spłynęła ogromna fala kurewskiego cygańskiego żebractwa głównie z Bułgarii. Cyganie ci podawali się za Rumunów, czy jak kto woli za rumuńskich cyganów aby zmiękczyć serca frajerów którzy kopsali im kasę. Mało kto dawał kasę żebrzącym cyganom polskim, a z bułgarskimi pewnie nie byłoby inaczej, natomiast Rumunii wydawali się ofiarami wojny domowej, przewrotu i nieszczęścia, co nie jednego ściskało za jajca i rzucił parę zeta.
Tak czy srak, cyganie to nie Rumuni, a cyganie którzy tu żebrali robili to "na ofiarę wojny w Rumunii, na gibanego, bujanego, na zaklejone oko, jajco, na brak nogi, ręki, na dziecko, psa itd". pan da, pan da...

Plecionkarz napisał/a:



Opie**ol jeszcze kogoś, że na łóżko mówi amerykanka, na obciąganie francuz a na ku*asa między cycami hiszpan. Rumun to taka utarta nazwa w polskiej mowie potocznej, nie ma co srać żarem.



Kiedyś spotkałem Francuza, który Polaków określał mianem ruskich, tak jak my mniej więcej Litwinów, Białorusinów czy Ukraińców kiedy handlują majtami na bazarze.
Ten Francuz to był tępy ch*j. Tępoch*jostwo trzeba tępić. A Rumun nie równa się cygan. Więc nie bądź takim Francuzem z Polski.

Els

2013-06-19, 01:03
Nie chodzi o samych Rumunów, ale o rumuńskich Romów, którzy są jednymi z najgorszych odmian Cyganów. Przez nich się utarło potoczne rozumienie cygana jako Rumuna.

hogg

2013-06-19, 10:05
Els napisał/a:

Nie chodzi o samych Rumunów, ale o rumuńskich Romów, którzy są jednymi z najgorszych odmian Cyganów. Przez nich się utarło potoczne rozumienie cygana jako Rumuna.



No to tłumaczę właśnie jak chłop krowie na rowie, że ten najgorszy sort cyganów na podstawie których masz takie zdanie to cyganie przybyli głównie z Bułgarii, tylko udawali Rumunów, bo w Rumunii trwał akurat przewrót, a ofiary wojny częściej wzbudzają litość. Polacy mieli praktycznie znikomy kontakt z cyganami rumuńskimi.

BongMan

2013-06-19, 14:14
kawal-chama napisał/a:

Palikocie tego forum


Haha, różnie tu mnie pokemony wyzywały, ale to widzę pierwszy raz :D Palikocie... O k***a, za co? :D