18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rumuni a Romowie

blachahaha • 2013-11-21, 09:32
Nie jest to ani trochę sadystyczne (jak wiele tematów na głównej) ale że tu mówi się trochę o cyganach to pokaże wam to:

Rumunka:

Tak to ta piosenkarka Inna a dokładnie Elena Alexandra Apostoleanu.
Romonka(Cyganka czy też bród):


A wiec cyganie to nie Rumuni bo to tak jakby Polaków za czasów II RP nazywać Żydami tylko dla tego że Żydów była masa w naszym kraju (To że teraz ich prawie nie ma zawdzięczamy Hitlerowi :hitler: ).

CYPRIAN

2013-11-21, 15:44
to i to ci jebnie portfel jednocześnie dłubiąc sobie w jajach tudzież w pipie obiema rękami

Icepick

2013-11-21, 16:05
Pewnego razu matula opowiadała mi jak to kiedyś, dawno temu, w czasach głębokiej komuny(patrz Gierek), a jej młodości zwykła się bawić na osiedlowym podwórku. Do miejsca i bawiących się tam dzieci często dołączał mały cygan - Dudek. Dudek zawsze nosił przy sobie małe radyjko na pasku. ch*ja grało, ale było modne. Mały kocmołuch rzekomo pięknie dmuchał w flet i zapewne jeszcze lepiej kradł. Pewnego dnia Dudek nie pojawił się na placu...przejechał go samochód gdy pokonywał przejście.

Najzabawniejsze w tej historii jest jednak to, że podczas oględzin miejsca wypadku nie stwierdzono śladów hamowania...

Kislowy_wampir

2013-11-21, 16:05
@ up cookie0

Ty za to zanim się odezwiesz następnym razem w internetach to się k***a ogarnij jaką masz płeć :)

Rumunki są tak piękne jak ich kraj :)

Lolek11

2013-11-21, 16:07
Co jak co ale... Rumunki są ładniejsze od naszych Polskich dziewczyn... Byłem i tak po prostu jest :)

sidian

2013-11-21, 16:13
blachahaha napisał/a:

Tak to ta piosenkarka Inna a dokładnie Elena Alexandra Apostoleanu.



Ta, piosenkarka. k***a, jasne. Śpiewać to ona potrafi pewnie pod prysznicem, a grać tylko na jajcach i flecie prostym :) .

EDIT:

Cytat:

Zachęcona przez rodziców zaczęła śpiewać już w dzieciństwie. Od 8. roku życia rozwijała swoje możliwości wokalne regularnymi lekcjami. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomii w Konstancy, a następnie Wydział Nauk Politycznych na tamtejszym uniwersytecie.



A przepraszam. Myliłem się :) .

Zgon14

2013-11-21, 16:15
Ale i tak kraj nazywa się Romania więc jak tu o nich tak nie myśleć?

bimbastah

2013-11-21, 16:19
Mojoo napisał/a:

j***ć hitlera i j***ć żydów. Ten pedał z wąsikiem chciał też wytępić polaków i słowian, żeby "zwiększyć przestrzeń życiową wielkiego narodu niemieckiego" także j***ć tego frajera.

Jeśli nie on, ktoś inny zajął by się żydami, choćby my dziś możemy to zrobić jak nas wk***ią.



Zanim zaczniesz wypowiadać się na tematy historyczne poszerz wiedzę wykraczającą poza podręcznik z ogólniaka.

wolo1994

2013-11-21, 16:23
ROMKA a nie ROMONKA bożesz widzisz i nie grzmisz...

bimbastah

2013-11-21, 16:26
Lolek11 napisał/a:

Co jak co ale... Rumunki są ładniejsze od naszych Polskich dziewczyn... Byłem i tak po prostu jest :)



Zgadzam się,niestety za chwilę cię zeżrą za takie stwierdzenie,bo przecież nasze piękności są takie och i ach że aż się zesrać idzie a jeżeli jakaś laska za granicą jest ładna to MUSI mieć polskie korzenie ! (nawet jeżeli znaleźć taką na grenlandi) Gwoli ścisłości nasi frajerzy sami na siebie kręcą bata wmawiając niuniom nawet wyjątkowo przeciętnej urody że są pie**olonym 8 cudem świata - a potem wielkie zdziwienie że kiedy jego niunia wyjedzie sama na chwilę zamienienia się w pojemnik na ku*asy brudasów,a polacy są nagle dla niej fu i ble - no bo co się dziwić skoro taka k***a uważa się za najwspanialszą piękność pod słońcem?

Osobiście jakoś nie widzę tej nieziemskiej urody na ulicach w Polsce - 90% jest zwyczajnie kurewsko przeciętnych a na wyjątkowo/naturalnie ładną dziewoję jest naprawdę ciężko trafić (no ta wiem...wy przecie jebiecie takie na potęge i macie dodatkowych 10 miss polonia na boku - eh chciałbym być tak fajny)

czarkowskY

2013-11-21, 16:28
blachahaha napisał/a:

Ale pierdzielnełem literówkę :lodowka:



*Pierdzielnąłem

Plecionkarz

2013-11-21, 16:34
a co mnie jacyś roumuni obchodzą

Varyz

2013-11-21, 16:46
Porównałeś starą babę z młodą kobietą. Wrzuć starą Rumunkę i młodą Romkę może ;)

fuckingheaven

2013-11-21, 16:46
Rumunki w Polsce najczęściej wyglądają tak:

Emilka6669

2013-11-21, 16:54
@bimbastah - Polki mogą być dla Ciebie brzydsze od Rumunek, ale to kwestia gustu, bo Rumunki po prostu mają inny typ urody, Polki częściej mają jaśniejsze włosy, oczy itd., a Rumunki wyglądają tak jak widać po tej jakiejś tam wokalistce. I nie mówię tego dlatego, że się czuję pięknością, bo akurat jestem grubą foką, ale Twoja wypowiedź to takie pierdzielenie ;) Mam kilku znajomych z Bułgarii i Grecji i oni ciągle plotą o tym, że Polki są dla nich piękne, pewnie właśnie z tego samego powodu, z którego dla Ciebie piękne są Rumunki - bo są inne, bardziej egzotyczne.

A co do tematu, rzeczywiście spotkałam się z takim zjawiskiem jak uznawanie Rumunek za Romki (Romki, nie Romonki...), co jest jakieś niezrozumiałe :D Podobnie rzecz się ma z Hindusami i Arabami - pełno ludzi widząc Hindusa, mówi, że to ciapaty terrorysta, podczas kiedy w Indiach ludzie sami mają problem z muzułmanami i to trwający już wiele lat.