18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rumcajs nie lubi south parku.

Donaldek • 2013-03-29, 20:57
Po wjechaniu w ładę chyba poczuł niedosyt :idzwch*j:

slowak

2013-03-31, 10:47
któryś mądry proszę przetłumaczyć co on tam krzyczy:>

Sacy28

2013-03-31, 15:28
szkoda ze tej babie na starcie niezaj***l w pape to bym sie dopiero usmial :D

clinton

2013-03-31, 15:41
@Tomaszu
widocznie nie miałes przyjemnosci spotkac takiego wciskacza takich "kradzionych" perfum i chwała za to, juz tłumacze. Brudas mówi ze ma taniej markowe i faktycznie je ma ale jeden egzemplarz w rece i normalnie da Ci powachac, ale jak juz mu dasz hajsik to Cie tak rączkami zaczaruje i fiiik dostajesz podobnie wygladzajaca podrobe za 20 pln a dasz np stowke. widziałem na wlasne oczy ze sfinksa w kaskadzie w Szczecinie taka transakcje. fik mik brudny znikł, a typek blady wyszedl po chwili bo poszedl sobie prawdopodobnie sprawdzic w douglasie, uwierz był blady co dało mi pewnosc co do sytuacji która widziałem buehehe pozdrawiam

Shaint

2013-03-31, 18:21
clinton
Tomasz się zapytał czemu Foodman dał kradzione w cudzysłów a nie co widziałeś w kaskadzie w Szczecinie...

So...........us

2013-04-01, 01:09
Ciekawe o co chodzi. Z jego zachowania wychodzi, że to kierowca auta z przodu jest winien. Przydałoby się tłumaczenie. Rozumiem, że reakcja i tak może wydawać się nie adekwatna do sytuacji, ale to Rosja więc co my możemy o tym wiedzieć.

Gołyniemiec

2015-10-24, 20:23
stery_srh napisał/a:

Co za pojeb, w nagrodę powinni mu ten podnośnik w dupę wsadzić i zakręcić korbą do oporu w prawo... :hitler:



Czemu w prawo?