18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rugby

Mac1us91 • 2012-02-11, 10:03
Sport dla twardzieli czy idiotów?



Wiem, że jakość ch*jowa.

KamilX

2012-02-11, 19:54
@babycow k***a, ale to musi bolec, niektore uderzenie, sa porywnywalne do zderzenia z autem, jadacym 30-50km/h

średnia masa samochodu[z neta] - 1308kg
pęd=Masa*v[prędkość]
więc
przy prędkości 30 km/h
39240 [kg*km]/h=100kg*v2[prędkość 100 kilogramowego rugbisty]
v2=392,4 km/h

trochę szybko musieliby biegać ;/

Nerd

2012-02-11, 20:22
I tak wolę futbol amerykański. Go go Indianapolis!!

Mc6

2012-02-11, 20:31
Dla twardzieli, sport dla idiotów to piłka nożna.

mww

2012-02-11, 22:01
rugby to gra dla chuliganów, grana przez gentelmanów!
Poza tym ktokolwiek był na jakimś sensownym meczu rugby, np. pierwszej ligi francuskiej wie jaki to jest piękny sport i że jest możliwe żeby kibice jednej drużyny z kibicami drugiej siedzieli wspólnie cieszyli się meczem pijąc razem piwko i wymieniając poglądy. W przeciwieństwie to kibiców piłki nożnej.

Kolejna spraw jest taka, że jak dla mnie gdyby porównywać piłkę nożną i rugby to tak jak zestawić ze sobą warcaby i szachy.

Bila

2012-02-12, 01:08
Tydzień temu w radiu,jakiś cwe* jarał się ameryką,jakie to tam fajne wszystko,coś pie**olił o wyborach i temat zszedł na ichni super bowl,reporter się pyta to takie rugby,a idiota mówi że nie.W rugby to grają panienki,a tam chłopy wielkie jak dęby w kaskach,ochraniaczach,nie to co ci rugby,ale reporter kumaty i zaczął sobie z gościa jaja robić i k***a musiałem telefon odebrać,jak zacząłem słuchać dalej,to ch*jek do reportera mówi czy pan sobie ze mnie żarty robi,reporter że nie i parskną śmiechem.

b3mol

2012-02-12, 05:52
Na różnicę w piłce nożnej i rugby w Irlandii powiadają, że to drugie to sport "dzikich" ludzi dla dżentelmenów, a pierwsze wręcz odwrotnie. Jest to prawdą....
Co do udawania to w ogóle inna sytuacja. Barca ma k***a treningi z "upadania" z "fejkowania" i czegokolwiek innego...
Tu jak jebnie to jebnie. Nie płaczą. Grają dalej. Jak się napie**alać to na całego.
A kibice ? Na stadionie można pomieszać kibiców i bójki nie będzie.
Go Munster !:]

avalanch

2012-02-12, 10:21
ciekawe co na to amerykańskie cioty w ochraniaczach :D

xsl

2012-02-13, 00:05
Do filmiku mogę mieć jedynie zastrzeżenie w postaci pokazania tej nielegalnej części rugby, która wcale nie jest naj. Marshal już zwrócił na to uwagę.
Zabrakło w kompilacji momentów z rozegranego niedawno pucharu WWE, który obfitował w naprawdę piękne zagrania, nie tylko zwycięzców (All Blacks), ale piwo i tak leci, bo chyba nie ma sportu bardziej nadającego się na sadistica niż rugby ze swoją zasadą krwawej zmiany.

Giacore

2012-02-13, 10:04
Rugby jest pięknym sportem lecz brutalnym. Jedna piłka nożna też w pewien sposób była waleczna kiedyś nikt mi chyba nie powie, że taki Gattuso nie wkładał głowy tam gdzie inny bali się wsadzić nogę. Teraz mamy teatrzyk z barcelony. Jedynie Liga Angielska w miarę trzyma poziom ostrej gry.