18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rudym hejt

Maryjan • 2012-11-06, 23:23
Jeśli twoja sympatia nie jest ruda, podnieś rękę.
Jeśli jest - podnieś swoje standardy.


Ile wymarłe dinozaury i rudzi mają wspólnego?
Wciąż za mało.


Wyobraźcie sobie, wczoraj koło mojego domu kierowca ciężarówki potrącił rude dziecko!
To mogłem być ja!
Tylko wciąż nie mam prawka...


Co rudzi robią na obiad?
Rezerwacje dla jednej osoby.


Blondynka, brunetka i ruda umierają w wypadku lotniczym. Trafiają razem pod bramy niebios. Wychodzi do nich święty Piotr i mów:
- Wybaczcie, mamy straszny tłok po tym wypadku, żeby wejść dalej każda z was musi podać odpowiedź na pytanie.
Dziewczyny kiwają głową. Piotr zwraca się do blondynki:
- Jak nazywał się taki wieeeelki statek, najsławniejszy transatlantyk, który zatonął po zderzeniu z górą lodową?
- To proste, widziałam film, Titanic - odpowiada blondynka. Święty Piotr uchyla bramę i wpuszcza blondynkę. Zwraca się do brunetki:
- Ilu ludzi na nim zatonęło?
- Hmmm, na filmie mówili, że jakieś 1500 - odpowiada brunetka.
- Blisko tego, możesz wejść - św. Piotr wpuszcza i ją. Teraz staje przed rudą, duma chwile, duma, uśmiecha się i mówi:
- A ty wymień ich nazwiska.

Monstrum

2012-11-07, 21:17
Karol mówił, że mieliście tu śmiechowy fajt, ale nie mówił, że aż tak bardzo xDD
Z tymi tekstami powinniście na główną xDDD

Allegra

2012-11-08, 19:55
Komentarze rządzą xD

Skądinąd

2012-11-09, 22:27
Ja jestem ruda i dobrze mi z tym. Miałam też kiedyś przyjaciela-z-korzyściami, także rudego -niewielu ma taki skill w łóżku jak rudzi. Po prostu zazdrościcie :P

666maniek

2012-11-09, 22:29
Co do rudych lasek to mówi się, że im bardziej zardzewiały dach tym wilgotniejsza piwnica :mrgreen:

contowsky

2012-11-09, 22:34
ostatni najlepszy, uśmiałem się :D

joorass

2012-11-09, 23:02
Rudzi faceci?Nie
Rude dziewczyny?TAK =3

Maryjan

2012-11-09, 23:18
Skądinąd, miałem rudą, twoje przechwałki są daremne. Chyba, że wszystkim chcesz opowiedzieć ot ym, jak sama sobie potrafisz zrobić dobrze, wtedy może uwierzę.
666maniek, a o tym, że im piwnica wilgotniejsza tym bardziej zagrzybiała słyszałeś?
joorass, właśnie tego się teraz tyle napleniło, że mi się rzygać chce. W rudych laskach nie ma niczego, jaracie się przejściową modą. Może niektórym grupom społecznym to nawet zostanie - jak karkom w beemach została jazda na blond dziunie w typie dodzi.

Wiochmen

2012-11-10, 00:26
Maryjan napisał/a:

Skądinąd, miałem rudą, twoje przechwałki są daremne. Chyba, że wszystkim chcesz opowiedzieć ot ym, jak sama sobie potrafisz zrobić dobrze, wtedy może uwierzę.
666maniek, a o tym, że im piwnica wilgotniejsza tym bardziej zagrzybiała słyszałeś?
joorass, właśnie tego się teraz tyle napleniło, że mi się rzygać chce. W rudych laskach nie ma niczego, jaracie się przejściową modą. Może niektórym grupom społecznym to nawet zostanie - jak karkom w beemach została jazda na blond dziunie w typie dodzi.




dokladnie
wyznacznikiem tego jak sie kto pie**oli raczej nie jest kolor wlosu

rude tez mi sie kiedys w hu podobaly ale farbowane,za piegami nie przepadam ..kiedys farbowaly sie faktycznie orginalne,charakterne panny a teraz, zdecydowana wiekszosc to puste rury,jebnie sie na rudo ,kliknie na fb "rude laski sa zajebiste" i mysli ze teraz bedzie fajniejsza i taka orginalna

a co do tego dachu i piwnicy... to kazda laska bedzie mokra jak sie nia odpowiednio zajmie

Snejku

2012-11-10, 00:48
Maryjan przegrałeś tą dyskusję, pogódź się z tym i zamknij już mordę mmkey?

Monstrum

2012-11-10, 00:56
Snejku napisał/a:

Maryjan przegrałeś tą dyskusję, pogódź się z tym i zamknij już mordę mmkey?


:facepalm:
Ślepy jesteś? Przecież wygrał.
I tak btw lepiej skocz od czasu do czasu na lekcje w tej swojej gimbusowej uczelni, może się polskiego nauczysz. "Tą" :facepalm2:

m4ci3j

2012-11-10, 10:39
tak sobie k***a czytam te debilne komentarze i sobie zadaje jedno pytanie, czy wy k***a żyjecie w tym samym kraju co ja? Same cioty k***a tylko siedzą przed komputerkami od mamusi i cały dzień albo walą konia albo w ch*j okropnie wyglądają drapiąc się po dupie. ;] Weźcie się k***a do roboty szmaty i nie pie**olcie bzdur, większość z was to i tak p*zdy które w żuciu ze strachu nic na żywo żadnemu rudemu nic nie powiedzą, żał k***a tych hejterów i tyle, cieszą się pedały tylko że inne pedały im lajkują posty... Polska schodzi na psy z taką k***a pedalską pseudo młodzieżą ;) pozdrawiam cioty przed kompami ;*

Zlotty

2012-11-10, 23:03

pr05p3r0

2012-11-11, 12:17
Maryjan, jaki jesteś "szkoda-że-nie-wyskrobany" ze swoimi komentarzami xD Przy Twoich tekstach, np. "miałem kiedyś rudą", nawet ci rudzi mogą się dowartościować.

joorass

2012-11-11, 23:42
Maryjan napisał/a:


joorass, właśnie tego się teraz tyle napleniło, że mi się rzygać chce. W rudych laskach nie ma niczego, jaracie się przejściową modą. Może niektórym grupom społecznym to nawet zostanie - jak karkom w beemach została jazda na blond dziunie w typie dodzi.


Cóż, kilkukrotnie sie spotykałem z naturalnymi "wiewiórkami" i nie wiem czemu ale piegi nie szpeczą, czasem wręcz przeciwnie.
Poza tym panowie - co to za różnica jaki kolor włosów (ba, nawet łyse mogą być sexy), bo i tak najważniejsze jest to co w głowie i w sercu mają ;)